• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@nelabela praveze nie...tie grafy su tam vselijake.. :slight_smile: este to nemas stratene.. :slight_smile: no..praveze mavam...vzdy par dni pred mrchou...bolesti... :( vcera som bola v Gyn-five....vypisat ziadost do poistovne na IVF.. :( doktorka mi brala nejake stery...tak snad by videla ci som tehotna...alebo nie..:(
12. pro 2012 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, babulieny :slight_smile: hádžem graf a utekám do práce:
http://www.fertilityfriend.com/home/zelovocka
optimisticky sa ten pokles asi nedá brať, ale je to len 7DPO :sweat_smile:
12. pro 2012 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@zelovocka Uvidíš zajtra, možno bude výskok a už budeš o krok bližšie k cieľu :wink:
12. pro 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kitta u teba ovu vychadza 25DC, posledny sexik ste mali, ako mas zaznacene posledne x?
12. pro 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka pokles vyzera nadejne, ale ako vieme, nikdy nic nie je podla tabuliek... zakonite nemusi ist ani pokles pod ciaru... neviem, kto to vymyslel, aby musel byt straasne hlboky... :confused: aj ked ja som radsej za kazdu moznost, teda aj tehu aj MS, aby clovek nebol sklamany...
12. pro 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariankamk hej posledny 18 teho, sme sa posnazili az do 18teho a keby som videla aspon ten hlien neskor,alebo mala nejaky naznak, tak by sme este potiahli,ale ovu bola ukazkova 15dc a neskor uz nic.. tak neviem :(
12. pro 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kitta tak potom nic... ocakavaj MS...
12. pro 2012 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk uz ju ocakavam tyzden :slight_smile:
12. pro 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka no to este neviem, teraz musi skoncit mrcha (kt. este ani nezacala :angry: )http://www.fertilityfriend.com/home/piefunko
a potom uvidime, potom na odbery a dohodneme termin, tak tipuijem januar :sweat_smile: dam vediet, podporu budem potrebovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
12. pro 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pa_mi @activia tak co baby? vyslo nam to vcera? :grinning: :grinning: inak ja som sa celkom smiala lebo po dllllllhom case som si vcera nasla kopu hlienu eggoveho na papieri a dnu este viac tak som si povedala ze vecer si sprvaime romantiku :dizzy_face: pridem k pc a tam henten clanok.... no tak a neskus to :grinning: :grinning: ale teplota stale dole cize ja asi nic :rolling_eyes:
http://www.fertilityfriend.com/home/piefunko
@anait ty ako cicka? uz mrchujes? :zipper_mouth: :rolling_eyes:
12. pro 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vavrenka ahoj moja, ved som pozerala jak puk,ci si mala uz mrchu :D :D a teplota ti mohla vyskocit aj kvoli chorobe...ale bolo by lepsie,keby to bola ovu,ze? :slight_smile:
12. pro 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka mi hovor :wink: :unamused:
12. pro 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka moja, mne sa uz tiez graf nezmesti, ale nejdem ho este polit :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/bordulka
12. pro 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ahoj zlatusik, som spala,tak este neviem, ale podla brucha je uz na ceste...joj a ty sa uz zbav toho grafu skaredrhi, nech ideme naraz pod noz :slight_smile:
12. pro 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby chcem sa spýtat, zákonite musí BT klesnut pred mrchou ? lebo dnes som mala 37,1 .....clostil na to nemá vplyv ? ale ved ten som užívala od 3-7 DC....prečo mám tak vysoku teplotu, HP pred 2 mesiacmi som mala v poriadku aj estrogeny aj progesteron, aj folikulstymulačný hormon aj luteizačny hormon, nechápem tomu
12. pro 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka ale prd by videla pri brani sterov :slight_smile: len ty pekne meraj a cakaj :slight_smile:
12. pro 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucka771 niekedy BT klesa az pocas mrchy, mas graf? nie si tehu? :wink:
12. pro 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait ou jeeeeeee naraz? to co uz by bolo :grinning: ale pojdes asi skorej, kede uz ti ide mrcha, a moj chce pred ovu mi ju spravit, aby som akoze stihla otehu este v ten cyklus vies, on je taky optimišta :grinning: :grinning:
12. pro 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no, uvidime ci nam to vyslo :slight_smile: ale ja som dnes len 9 DC tak asi nie, ani krcok, ani hlien tomu nenasvedcuje ze by mohla byt ovulacia. dnes mi sice stupla teplota, ale to urcite nie je to
12. pro 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku @mariankamk díky baby, za reakciu :slight_smile: ja som akási rezignovaná tento cyklus, cítim sa tak beznádejne, nedávam tomu proste šancu :sweat_smile: neviem čím to je, ale nemôžem si pomôcť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ako ten pokles mi nevadí, ešte určite pôjdem hore, LF býva 12 dní... ani nebudem testovať :sunglasses:
12. pro 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pa_mi noooo jedine ze by hej :grinning: :wink:
12. pro 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka si zlatá - ohľaduplná, že si si založila nový graf, tamten bol už fakt dlhý :wink: :slight_smile: snáď bude tento šťastnejší. ako sa cítiš? si chorá?
12. pro 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko jedine :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka ano jasne, to je z choroby. :slight_smile:
12. pro 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko a už sa cítiš na mrchu? teplota je dosť nízko, už by aj mohla prísť, sviňucha jedna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
šak sa nechaj nakaziť optimizmom od dr., možno fakt otehu ešte cyklus po laparo :dizzy_face:
12. pro 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka moja, veď aj ty sa držíš, dosť vysoko, cez 37 :slight_smile: chodí ti ms aj pri takých teplotách? a 6DPO tam máš špinenie, no ja by som si asi niečo namýšľala :wink: a teda IVF proces sa pohol dopredu? nevieš, na čo konkrétne ti brala tie stery?
12. pro 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko nie , nie tehu neni som, lebo počas ovulky nič nebolo
12. pro 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka aka si zmrznuta :confused: (teplotu myslim)
ale ta statocne natahuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka na 7DPO je ten najoptimistickejší pokles :wink: predsa IP! :-P
pozri, ako ja som pekne hore :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/3fab4e/ žeby boží zázrak diel druhý? :grinning:
12. pro 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka771 no uz tu mame aj take tehulky co otehu 5dni pred ovu ze magi? viem ze si tuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
skus testnut :wink: ak nic, tak potom asi mrcha pride, a ako som vravela nie vzdy zakonite klesa pred ms, tu totiz uz nikto nic negarantuje :sweat_smile:
12. pro 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek