• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@zelovocka ale kdeeeeee ja ked mam anovulak, to si este potiahnem, vidim to tak na stedrak :angry: :angry:
12. pro 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adeala boží zázrak to bude, keď o dva dni testneš a budú // :grinning: :grinning: :grinning:
joj, no takých IP som už mala :wink: to ani nie je poriadny IP :sweat_smile:
12. pro 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko jémine, no to budú krásne Vianoce :rolling_eyes: ja som dostala ms minulý rok na Štefana, to si pamätám!!! :angry:
12. pro 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka ja pred dvoma rokmi na silvestra, teda prd na novy rok!!!! po tej opici!!!! vies ako mi bolo? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: konecne po 100rokoch na chate s partiou a ja dva dni v perine :angry: ale silvester bol uzasny, aspon ze to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. pro 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte, ja meriam už nejaký ten skoro rok, idem nakuknúť k vám http://www.fertilityfriend.com/home/redhairy/ moj posledný cyklus, po včerajšom neg. teste a a aj tak ako som hovorila s @lauritka som čakala pomaličké klesanie alebo prudký pád dole a dnes ráno skok hore :confused: žeby posledný vykrik progesteronu? alebo bola ovu neskôr? je teoreticke možné aby bola ovu 17-18DC presne tam kde m itá jedna teplotka chyba?
Ďakujem :slight_smile:
12. pro 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@redhairy ahoj, ja si myslím, že ovu máš vyznačenú dobre :slight_smile: a dnes to mohol byť ten posledný výkrik, aj keď ktovie... no 13DPO (včera) by ti už bolo vidno spoň dúšika na tehu teste. dnes si netestovala?
12. pro 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka včerajší bol uplne biely ani len dušík, odletel hned do koša, dnes som netestovala počkam aspon do toho 31DC kedy mam najcastejsie MS a ked nepridetak potom testnem, len sa mi to nejak nepozdáva.
12. pro 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@redhairy hm, no uvidíš tú zajtrajšiu teplotu, iné sa o tom už povedať nedá :wink:
ozaj - a cítiš sa ako?
12. pro 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka joj.. len neviem, či by som ten boží zázrak vysvetlila mužovi :grinning:
inak som pozerala na ff nejaké grafy s IP a vždy, keď bol moc veľký, tak z toho nič nebolo.. lepšie bol taký maľunký :wink:
12. pro 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adeala muž by to musel pochopiť, zázrak je zázrak :dizzy_face: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ďakujem, ty ma tak krásne utešuješ :slight_smile: prinajhoršom bude snažilkovanie medzi Vianocami a Silvestrom :wink:
ale už by som aj prijala zmenu stavu. z prvého na druhý :grinning:
12. pro 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@christie12 držíš sa, LF pekná :slight_smile:
12. pro 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zelovocka no moja a co ten tvoj IP?? :slight_smile:
pekne,pekne uz len stupat...
hej zatial dobre, co je dolezite tak zatial bez spinenia (klop klop), podla mna zajtrajsia teplota rozhodne.. inak sa ako citis?
12. pro 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka no ja som tak čakala dnešnú že padne niekam dole a ona sa zdvihla tam kde som to nečakala.
A inak sa necítim nijako, akurát ma sem tam zabolí podbruško- ale to mávam stále pred MS. Takže som z toho zmätená.
12. pro 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait Meriam..a cakam...ale tehotna sa necitim...len to brusko pobolieva.. :( ani neviem..ako ma vizerat krcok... :( ake maju byt prsia..keby nieco.. :(
12. pro 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka Ahoj...no..ano..mavam..vzdy taketo poovulacne teploty.. :( pocitam...ze ked klesnem pod 37 mrcha dorazi... :( netusim na co mi to brala...mozno cytologia...neviem. :( no..ano..ziadost vyplnena...a teraz uz len cakat....ked dorazi mrcha....prestavam merat... :slight_smile:
12. pro 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@christie12 super, fakt ti to B6 zabralo zrejme :dizzy_face: som zvedavá, čo vykúzliš zajtra :grinning:
no ja pochybujem, že to bude IP, lebo cítim sa tak, že nič mi nie je :slight_smile: troška prsia začínajú naberať na objeme, ale to mávam takmer vždy :slight_smile: hore ešte pôjdem, sľubujem :grinning:
12. pro 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@redhairy tak už len čakať, držím palce :slight_smile:
12. pro 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pechlinka júj ale pohlo sa to správnym smerom a to je dobre :slight_smile:
12. pro 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zelovocka No..ano...konečne som sa k tomu dokopala.. :slight_smile: Mam z toho strašný strach..ale prežijem..to.. :slight_smile:
12. pro 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka ano vyzera, ze pomohla..aj ked mozno ak sa budem riadit obvyklou dlzkou cyklu co je 28dni, ms by tym padom mala dorazit az v pondelok,cize spinenie este moze prist (ja dufam,ze nie).. ale asi 3dni vzad ma zacali pobolievat kozy aj brucho a sa to stupnuje, hlavne kozy takze asi je za dverami...
ty co chces mat v den IP uz priznaky? :grinning: este vydrz! :grinning: :grinning:
12. pro 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka moja, nemaj strach, veď je to krok k vášmu bábätku :slight_smile: budeme ťa tu všetky podporovať, to zvládneš :wink:
@christie12 no keď kozy bolia, ešte by nemala prísť, lebo to je progesterón hore :wink: ja vydržím, neboj :sweat_smile:
12. pro 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zelovocka Ahoj...dakujem... :( dufam...ze sa to podari.. :slight_smile:
12. pro 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka to naozaj s tymi kozami a progesteronom? a plati to v kazdej faze cyklu?
12. pro 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi no aspoň ja to tak mám, že krátko po tom, čo mi stúpne výraznejšie teplota počas LF, začnú ma bolieť kozy. a keď povolia, už viem, že príde MS, hoci teplota sa ešte drží deň-dva hore :unamused:
12. pro 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka
@christie12
baby drzte sa, nech vam to vyjde....vyzerate nadejne :grinning:
12. pro 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Môj nič nehovoriaci graf: http://www.fertilityfriend.com/home/kukku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už mi to poriadne lezie na nervy :rolling_eyes:
12. pro 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka mhm. mna zvyknu boliet kozy aj ked je ovulacia a aj potom...teraz ma boleli aj cez kramy.boze od kedy som vysadila HAK, mam pocit ze ma stale nieco boli a niekde picha, alebo mi drbe z hormonov....ty kokos fuj
12. pro 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ale prd, boli sme sa sankovat a vecer som zaspala skor ako stihlo k niecomu dojst :grinning: :grinning: :sweat_smile:
12. pro 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pa_mi no každá to máme inak :wink:
@kukku vrrr, to už je anovulák jak vyšitý :unamused:
@nelabela dikyyy! a čo tvoj graf?? :slight_smile:
12. pro 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. pro 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek