• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@zelovocka ani mne to veru nejde citat, asi vypadok...
13. pro 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa ďakujem moja, ktovie čo to je :wink: jéj a vy už 7tt :dizzy_face: a to si dnes mala ísť na laparku :wink: :slight_smile:
ako sa máš? nie je ti zle?
13. pro 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nelabela a vôbec nie je pravda, že tehu grafy sú dve fázy a hotovo!!! sú totálne rôznorodé! pokojne tam môže spadať aj ten tvoj :sunglasses: aj Christie aj moj :grinning: keď budem mať čas, dám ti sem dáky podobný tvojmu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zelovocka s tou jedinou sprostou bielou ciarou to poznam...vcera som si aj ja poplakala....to su tie moje stavy zufalstva....keby som ja dnes 12 DPO testujem ako diva....
a vcera som sa v kutiku duse zmierila s tym, ze to nevyjde....aj mm som vravela ze zas nic...tak som si uz nakupila lieky.....najradsej by som bola, nech uz je nedela, nech viem na com som.... :confused:
ale asi to ma takto byt...cakat a cakat na zazrak....
vcera som sa dozvedela, ze dalsia tehula v okoli a predvcerom moja sesterka...uz som uplne apaticka
13. pro 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka toto ti musí výjsť :slight_smile:
ano, beží to, dobre si pamätáš :slight_smile: dnes mala byť laparka, som šťastna, že to dopadlo takto, je mi zle cely den, ráno večer, stále, ale negrcám, pre mimi všetko vydržím a prajem ti, aby si mala najkrajší darček pod stromčekom s // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. pro 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kukku jéj tak ostaň pekne hore, Kukkulienka :slight_smile: ovula odmrzla evidentne, no som zvedavá! asi ťa nejaká Lucia počarovala :wink:
13. pro 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@melisaaa veru, aj ja si ta pamatam, ako si pisala....mas este ten stastny graf??? ukaz nam
13. pro 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
inak, vysetruje si niektora aj krcok????? ja neviem vobec, ako vyzera uzavrety :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa bože to sa tak dobre číta...ako vám to vyšlo po toľkom čase a nemusela si ísť na laparku a je ti tak fajne zle :grinning: :dizzy_face: hrooozne moc ti to prajem, aby vám to spolu s bublinkou ubiehalo až do pôrodu pekne v zdraví, nech si užiješ tehulkovanie :wink:
no keby nám to vyšlo, tak sa do konca života pokladám za dieťa šťasteny :grinning: že akurát pred Vianocami :wink:
13. pro 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariankamk Ja si myslím tiež, len aby som zajtra zase neklesla :angry:
13. pro 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelabela aj ja sa bojim.. aj dnes rano to bol iny adrenalin :grinning:
pozri si tu na ff v galerii ake cudesne tehu grafy su tam! vobec nemusi byt upratany graf dvojfazovy... uplne v klude mozes byt tehu.. uvidime zajtrajsiu teplotku.. neboj,vyjde to! :wink:
13. pro 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
13. pro 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@nelabela ani ja si už niekedy nemôžem pozerať detské albumy kamarátok, a ešte keď povie, že "malý bol na prvý/druhý šup", tak ťažko nezávidieť :wink: ja to pravdaže každej doprajem, ale občas taká poznámka zabolí..
ale dočkáme sa aj my :wink:
13. pro 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zelovocka dakujem moja a prajem ti, aby si to DIETA STASTENY BOLA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. pro 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zelovocka, @mariankamk
Ešteže sme to poistili, skoro nič nebolo, lebo manžel bol po nočnej, celý deň nespal a k tomu je aj chorý - ale nejako sa mi ho podarilo prebrať k životu :grinning:
13. pro 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@zelovocka asi tak, aj u mna v okoli hned na prvykrat a vsetci taky vyradosteni...ja nahodim len trpky usmev a idem dalej, no co uz....len si potom v tazkej chvili poviem ze preco prave ja????komu som ublizila? co som spravila zle? preco mam to posrate PCO? nemala som brat tu antikoncepciu a vsetko dookola....ale postasti a na vianoce sme traja a hotovo.... :astonished:
13. pro 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa krasny graf...tak vela stasia a uz si nas vsetky oplula???? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nelabela dakujem a jasne, že som tu poslala poriadny tehu charchel, ale pre istotu ešte posielam pfujpfujpfujpfujpfujpfujpfujjjjjjjjjjj, chytajteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a prosím, nakazte sa všetky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. pro 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@kukku tak to ťa obdivujem, môj keď je kaput po práci alebo chorý, tak ho nepreberiem, lebo na mňa vrčí :grinning:
13. pro 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
presne aj moj je uplne mimo a vtedy by som ho roztrhala v zuboch....
zelovocka
13. pro 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka ok, dohodnute :grinning: , hoci tehotenske nevolnosti uz od zaciatku si nepraj :grinning: , to je jedine, co kazi radost z tehu. ked grcias o 100 6, popr. kao som to mal aja - cely den ma napinalo a nic! a ked som sa konecne po.., tak ziadna ulava neprisla a takto to slo do 16tt :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jej a zabudla som prvy trimester som predepkovala- zrejme hormony a mm musel spavat v obyvacke, lebo mi vsetko smrdelo, dokonca aj jeho pokozka na hlave :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , chudak chlap,ale zvladol to s nadhladom.
inak, ani mne nesla spustit zalozka upozornenia, zrejme chyba softu
13. pro 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vavrenka
ze pokozka na hlave :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku no vidís..toto vyzera dobre nie? a navyse vyzera ze ovu predsa len bola....jeeeeej, super
13. pro 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nelabela och, ani nehovor... môj bol taký uvrčaný presne v deň ovu :angry: normálne som bola nasratá :grinning: :grinning: :grinning: no ale čo som mohla urobiť. nič. 1DPO už bol samozrejme ako medík a ťuťumuťu :sweat_smile: ak to nevyjde, tak mu to otrieskam o hlavu, nech sa krotí nabudúce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@vavrenka ako jasné, že si to neprajem. ale viac mi záleží na tom, aby som otehotnela a mala normálny, zdravý priebeh a malinké bolo úplne zdravé :dizzy_face: môže mi byť aj zle, ja to už nejako zvládnem, mám tuhý korienok, už som si všeličím prešla :wink: fuha, ale že ti smrdela jeho hlava, to už čo je :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku no vyzeras ako 1 dpo :slight_smile:
13. pro 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
BABY tak dnes som zazila mierny sok, ako ked sa v 1980 stalo na ananasy :grinning: :grinning: :grinning:

v Kosiciach otvarali pobocku predajne OKAY... nenormalna sora ludi rano o deviatej von z obhodu, skoro mi oci vypadli :dizzy_face:

chcela som jeden fotak,maju uvadzacie ceny.. no ale jak som to videla, hned som sa otocila.. :sunglasses: takzta zajtra uz asi nebude.. sakra :unamused: ja nemam nervy stat dve hodiny vonku v zime. :angry:
13. pro 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@lauritka
to ti verim....a nemas tam nejakeho znameho????alebo niekoho v tej rade si nepoznala???? :confounded:
13. pro 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelabela nie, dufík nie, nič iba clostil ...
13. pro 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait
jaj, no som zvedava co ja s tym clostilom vytvorim a kam sa dopracujeme :grinning:
13. pro 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/3fab4e ž začínam rozmýšľať, či ten teplomer nie je pokazený :grinning:

@zelovocka supeer :slight_smile: držím moc palce :slight_smile: vyzerá to ale vážne parádne :dizzy_face:
13. pro 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek