Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

andzi
25. říj 2009

Nie je tu náhodou salute, že by to "overila"?

michala: tvoj graf vyzerá pekne, ale ešte by som pár dní počkala s testovaním.

katkaajurko
25. říj 2009

andzi tie ciganky maju rovnake taktiky-mne minule urobila na trhu toto iste...ale nejakymi otazkami sondovala co ma trapi-ale som nedala na javo-tak to tipla zle - a odriekala aj nejaku stupidnu basnicku ...som sa jej aj bala-aj to videla-tak mi hovori ze sa jej nemusim bat... a akoze mi "pozehnala" a nakonci z nej vypadlo-ze ci jej za to neprispejem ...no klasika..... 😀

andzi
25. říj 2009

katka, aj mne, vraj príspevok za veštenie je podľa "môjho uváženia"....a prispela si? 🙂

katkaajurko
25. říj 2009

andzi noo presne- tak vravim ze "nejake drobne vam dam" lebo som sa bala ze mi nieco zle zapraje alebo tak - no a ona na to ze pokial jej chcem dat len drobne-ze to nech si necham-ze ona dostava velke peniaze za vestby a tak - tak som vyvalila oci - a duchapritomne som sa co najpresvedcivejsie zatvarila ako najvacsia chudera a hovorim- ze ale ja pri sebe viac nemam.... - tak ona ze ok... tak ze dovidenia a isla prec - a ja som sa pratala z toho trhu ako rychlo to islo..este som sa obzerala-ci nejde za mnou... fuj,mala taky prenikavy pohlad... a ete mi vtedy povedala-ze do 14 dni sa mi splni velky sen - to som bola prave vtedy dva dni po ovulke-tak si doma vravim-ze ved uvidime ci nekecala.... a jasne ze kecala- mrcha prisla v plnej parade...

andzi
25. říj 2009

kati, ja sa vešticiam vyhýbam a aj podobným blábolom ako je dr. Jonáš a pod. Minule som tam len tak náhodou zablúdila do témy dr. Jonáš a tam sú normálne baby, čo mu veria (alebo robia reklamu). No hrozné. Ja som tej cigánke nedala nič, pretože ako stála oproti mne, ja som sa bála, tak som urobila krok vzad a ona krok vpred a tak som sa bála vytiahnuť peňaženku, lebo spolu s ňou chodil aj nejaký chlap. Normálne som si tak silno držala kabelku, že ma až ruka rozbolela. Sú to divné tvory, čo sa pohybujú po uliciach.

lauritka
25. říj 2009

katka bolii tam nejakel udia ale nespominam si presne heh 🙂

andzi
25. říj 2009

A ked povedala o peniazoch, tak som sa zvrtla na opätku a povedala som, že sa ponáhľam. Hneď vedľa bola predajňa T-mobile, tak som tam rýchlo vbehla. Priznám sa, aj ja som mala strach, hoci to bolo v pracovný deň okolo 10.00 hodiny doobeda, neviem, čo by som robila večer. 😲

adelka89
autor
25. říj 2009
katkaajurko
25. říj 2009

tato bola sama - ale tiez som sa jej bala - a spytala sa ma vlasnte- ci neviem kde je taka a taka ulica - potom spatne som si uvedomila-ze taka ulica ani nie je nikde tu v BA ... ja som sa jej bala aj nedat nieco-preto som chcela drobne dat-lebo ona v strede tej svojej odriekajucej basnicky urobila take divne gesto ze ma pozehnava-tak som sa bala ze co zase vymysli...ale ked nechcela drobne-jej problem ..ja musim tazko pracovat a budem rozdavat nie? no isto...

a tiez mi hovorila-ze mam uprimne oci ale smutne - ze ma niekto sklamal...a ze ja som k ludom uprimna-ale niekto nebol uprimny ku mne ale sa to coskoro vyriesi... (to bola sice pravda) ale to su take neutralne zvasty vsetkych vestic podla mna....

Jonas je kapitola sama o sebe--ja som si pozrela akurat-ci mi nejaky datum nevychadza do ovulky - nevychadza-takze nic - je to hlupost samozrejme - ale tak to je ako s tym-ze tu baby niektore tvrdia ze femibion pomaha otehotniet... to je tiez mega hlupost a co uz ..kazdy veri comu chce..ucim sa zmierit s tym-ze su aj taki ludia....

no lauri lebo byt na tom sobasi pritomna je bud - ze sa vydas/alebo porodis 🙂 fakt 🙂

andzi
25. říj 2009

Ale jedno sa vešteniu nedá uprieť...ak je veštba pozitívna, vplýva na psychiku a tá je dôležitá pri otehotnení.

Mne je totálne na mrchu, akoby mala prísť zajtra. Fuj. Ked príde, tak idem vyskúšať IUI. Už ma nebaví čakať.

katkaajurko
25. říj 2009

andzi - ak my neotehotnieme do januara - a porobia nam laskavo vsetky testy a vyde to zle - tak ideme aj my... teda najprv trochu na tto nasetrime -ale pojdeme do toho... ani mna nebavi toto... 😒

vavenka
25. říj 2009

Adelka krasne fotky,
velmi vam to svedci, tak tfuj tfuj nech vam to vydrzi naveky 🙂
Ako si zvladla svadbu? 16tt uz je dost 😉

andzi
25. říj 2009

adelka, pekné fotky. Gratulujem a želám všetko dobré. 🙂 🙂 🙂

lauritka
25. říj 2009

aj ja si osobne myslim, ze Jonas je blbost phe 🙂 a ze to niekomu vyslo, to bola len " blba " nahoda, ze akurat vtedy mali plodne dni 😅

andzi
25. říj 2009

katka, koľko sa snažíte? My 7 mesiacov ale dr. som povedala, že rok a pol, aby sa pohli. Aké vyšetrenia vám robia? Ja mám za sebou HP, UTZ každý mesiac (folikulometria) a mm spermiogram.

andzi
25. říj 2009

O intrauterinnej inseminácii som čítala, že úspešnosť je dosť malá a nie je primeraná cene. Skôr kočky otehotneli prirodzene ako po IUI. Aký je váš názor?

katkaajurko
25. říj 2009

adelka bola si nadherna nevesta!!!! 😵 😵 😵 fakt krasna a fotky su tiez nadherne 🙂

andzi
25. říj 2009

vavenka, čítala som, čo sa ti včera stalo. Už je dúfam, že všetko dobre? Prišlo sa na príčinu?

katkaajurko
25. říj 2009

andzi aj my intenzivne 7 mesiacov..predtym 3 sme si davali pozro uz len v plodne dni-ako som ichja stanovila podla hlienu ... cize v januari to bude rok...

a zatial mi nerobili nic-len podla casteho spinenia kutlivacie-ci tam nie je zapal - a nasadila duphaston-ze ked nie je zapal-bude to nedostatkom progesteronu... v novembri po dalsej mrche mam dost - neviem co bude robit..povedala ze zacne az v decembri / januari - a zacne najpr spermiogramom ... ale ten si chce ist dat mm urobit uz aj skor sam sukromne ...

vavenka
25. říj 2009

Andzi dnes v noci sa scenar zopakoval...
Neviem co je vo veci....

lauritka
25. říj 2009

😵 adelka nadhera 🤐

vavenka
25. říj 2009

Katka tak aspon hormonalny profil by ti mohla spravit, ved to by mali robievat aj ked zrovna sa nechystas otehotniet.....

albao
25. říj 2009

adelka: nadhera! 😉 Gratulujem este raz! V tych satach ani nevidiet ten 16 tt 🙂 Tak vela stastnych spolocnych dni 🙂

vavenka: ejha, a nejdes k doktorovi? Aspon zajtra ku gynekologovi, nech to vysvetli.

vavenka
25. říj 2009

Albao vcera som bola na pohotovosti - dali mi len lieky proti krvacaniu a pozreli babo - vcera bolo ok....
A v utorok mam termin na NT, tak uz vydrzim... Aj ked bola som na vazkah ci ist aj dnes na pohotovost alebo nie..

katkaajurko
25. říj 2009

andzi neviem..ja to IUI zatial nemam nastudovane... 😒 dufala som-ze ak bude problem-tak max v hormonoch a tie mi nastimuluju a bude.. ale neviem fakt..

andzi
25. říj 2009

vavenka, tak držím palce, aby všetko dobre dopadlo. Vy ste sa koľko snažili, predtým, než si otehotnela?

albao
25. říj 2009

vavenka: aha, mas lieky. Tak nech uz aj pekne zaberu 😀

vavenka
25. říj 2009

Andzi no su to 2 roky a moje uz stvrte tehotenstvo... Tie tri predtym neboli uspesne 😒 Takze ja vcelku otehotniet viem (v priemere raz za polroka) - horsie je to s udrzanim.......

Albao no dufam 😒

tun1ska
25. říj 2009

vavenka- strašne silno ti držím palce..nech je všetko v poriadku...
Ja sa zajtra po prvý krát chystám k dokimu, nech mi to potvrdí, ešte som nebola...možno bude aj srdiečko::🙂) možno 😕

vavenka
25. říj 2009

Tunis dakujem, napodobne aj ja Tebe drzim palce....
Ja som mala srdiecko az v 6tt 😉 takze ak by naahodou nebolo, tak nic sa nedeje 🙂