• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
Dobré ránko, tak http://www.fertilityfriend.com/home/redhairy som jasná, tretí mesiac po sebe začiatok cyklu 14teho v mesiaci. :pensive: Letím na skúšky do školy, potom sa ozvem pekný deň.
14. pro 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka Ahoj...ano...bola som aj na laparoskopii a 3x na IUI... :( Tento tyzden sme poslali ziadost IVF do poistovne.. :(
14. pro 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelabela Ahoj....ano...je to iste...dnes som klesla.. :(
http://www.fertilityfriend.com/home/3d9123
14. pro 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka to mi je ľúto :pensive: klesli sme obe. čo už, nový mesiac, nový cyklus, možno s iným koncom.
14. pro 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
http://www.fertilityfriend.com/home/3d9123
Dobre ranko baby...tak u mna pokles.. :( ocakavam dnes mrchu... :( Co uz...prestavam merat...a najblizsiu dobu sa zameriavam na IVF.. :slight_smile:
14. pro 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@redhairy Ahoj....ja uz to vzdavam... :( cakam na schvalenie positovnou IVF....a ide sa na to.. :(
14. pro 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte, dievcata dnes mi takto klesla teplota.zacina mi hlien, ale len trochu.

vsak to nebude este ovu, ked vcera ovulacny test skoro uplne biely? ide o to ze vikend nebudem s mm, tak dufam ze vydrzim s ovu aspon do nedele :confused:
14. pro 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@christie12 :frowning2: :frowning2: oh a tvarilo sa to tak dobre.. :pensive:
14. pro 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi nooo , dufam , ze nie.. kukni vcera vecer moj e testiky, jeden den slaby a na druhy den pozzitiv.. ale niekedy to tmavne postupne.. asi je kazdy cyklus LH hladina inak.. :fearful:
14. pro 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. pro 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka idem kuknut. no tak pre istotu to vyriesime este dnes a potom zase v nedelu, aby sme to nepresvihli :grinning: velmi by som chcela septembrove babo :slight_smile:
14. pro 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka uvidime zajtra teplotu, ale asi uz bude len klesat.. necham sa prekvapit.. :slight_smile: nevadi, nic sa nedeje, ja si na to babo pockam :slight_smile:
@lauritka ozaj, krasny kocur :slight_smile: ...my ho tak bolo luto, ze my sa tu snazime rozmnozovat a on ide na kastraciu chudacik :grinning: :frowning2:
@lauritka no, tak to je riadny rozdiel medzi tymi testami, naozaj. no nic ako som pisala, istota je istota. radsej takto lebo budem cely vikend nervozna :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka prosim ta, a ta samotna ovulacia nastane kedy presne? ked takto prudko klesne teplota, alebo v tent den ked vyskoci hore? ci az ked su tri dni teploty hore? v tomto mam este medzery :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka uz si spominam, si to tu aj pisala.. prepac, niekedy mi vypadne, kto co napisal..
14. pro 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pa_mi juj , ved macky su take plodne :slight_smile: ... ze my by sme boli taky pripad co ?? :grinning:
14. pro 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pa_mi tak o mam odlsedovane.. pokles je vacsinou cca 2-3 dni pred ovulkou.. ale moze a nemusi, vies jak to je.. ;) kazde telo je ine.
14. pro 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka To neva..to je v pohodicke.. :slight_smile: Aj mne to vypadava.. :slight_smile: Je tu vela bab.. :!)
14. pro 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no ved to :unamused: ... ale o to vacsia zabava to je :grinning:
14. pro 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka hej hej, poznám, už som o tej alergii na chlad počula :confused: ako sa ti to prejavuje? nejaké fľaky na koži? a kedy vlastne? :unamused:
14. pro 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Podľa Teba mám prepísať ovu manuálne na 29DC? Ďakujem :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/kukku
14. pro 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Môj dnešný graf, konenčne som sa dočkala ovu: http://www.fertilityfriend.com/home/kukku :slight_smile:
14. pro 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@mariankamk aj ja by som chcela VIP, snáď mi zas dajú na 5 dní zadarmo :grinning: určite choď k dr., treba to riešiť. úplne chápem, že máš odpor (teda tuším ste si o tom s Bordulkou písali :wink: ), ale sama to už asi nevyriešiš, aj keď sa do problematiky vyznáš :slight_smile:
ja mám teraz takú sympatickú gyn., že až rada k nej chodím :grinning: krásna mladá žena a baby ju chvália, ja som u nej iba rok. tak dúfam, že u nej aj otehotniem.
14. pro 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku uaaaaa, tá si teda dala na čas :slight_smile: ale poriadne vysoko si! :dizzy_face:
14. pro 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka flaky nemam, ale napriklad rano dost kycham a smrkam, ked vstanem do zimy, alebo idem vonu.. :pensive:
potom ma to este sem tam cez den chyti.. alebo vecer.. :fearful: ale ja mam zatial len kychacie prejavy a plny nos. sem tam len svrbia oci. cize asi miernejsia forma.
14. pro 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@redhairy ahoj, fuuu, 1DC a skúšky?? no good luck :sweat_smile: fakt držím palce :wink: ozvi sa, ako si dopadla :slight_smile:
14. pro 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku nemusis este prepisovat, podla mna it to potom prehodi sam..
14. pro 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka no otrava... takmer každý má alergiu :rolling_eyes: tak ťa musia mačky zohrievať :grinning:
14. pro 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. pro 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek