• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@zelovocka supeer! :slight_smile: ja som to hneď vedela :wink: mooc gratulujem :slight_smile: teším sa s tebou :slight_smile:
17. pro 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte :slight_smile: včera som nemerala, lebo o 6:30 som jaksi ešte ani nespala, tak nebolo kedy :grinning: a dnes som merala s tým, že to už bude určite dole.. a ono ešte nič.. pri takomto budem mať tú MS počas Vianoc :angry: no čo.. nejak sa s tým zmierim :dizzy_face: http://www.fertilityfriend.com/home/3fab4e/
17. pro 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adeala a pocas ovu ste nemali nic? ziadny sexik? ked az teraz tieto posledne dni tam mas x-ka...
17. pro 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a inak ahojte a dobre ranko :grinning: (v BA take usmoklene, hmla :stuck_out_tongue_closed_eyes:)
dnes zacinam konecne so sojou :dizzy_face: (v piatok som si ju zabudla v praci, ale takto to bude asi lepsie, na kvalitnejsie vajicko :slight_smile:) http://www.fertilityfriend.com/home/997017
17. pro 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka mojaaaa ja ti gratulujem!!! jezis toto je sprava!! :slight_smile: :slight_smile: velmi si ma potesila... ja som ti hovorila,ze december je vas!! juuuj juchuu :slight_smile: :slight_smile: tak som zvedava na fotku a opluj nas poriadne a nech ciarocka silnie. a ako sa citis?? :slight_smile:
17. pro 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariankamk nič, nič.. MM nebol doma :frowning2:
17. pro 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adeala ja len tak, ci ti mam nukat test alebo nie :sweat_smile:
17. pro 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk radšej nie.. ešte by bol pozitívny a čo potom :astonished: :grinning:
17. pro 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@zelovocka Zelovockaaaaaaaaaaaaaaaa dobre ciitam?????????? Ja Ti velmi velmi gratulujem,nech ciarocka silnie a prajem kraaaaaasne bezproblemove tehulkovanie!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: velmi sa tesiiim :wink:
17. pro 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@adeala no, bol by asi Jezisko maly :sweat_smile: a potom by uz fakt musel byt koniec sveta :sweat_smile:

ale ja len srandujem, nemaj boja...
inak ako naschval, ked je zrejme, ze tehu neprichadza do uvahy, vtedy byvaju take ukazkove cykly a ked to tehu chceme a su maximalne sance, vsetko je take pokakane :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@zelovocka jeeeeej, to je krasna spravicka na rano :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka moja,to je uzasneeee :slight_smile: ja som ti to hovorila,ze testni :wink: strasne moc sa tesim,ze ti to vyslo :slight_smile: a teraz nas rychlo poopluvaj :wink: moc sa tesim a drzim ti pasteee
17. pro 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zelovocka Krása moja, gratulujem. :slight_smile:
17. pro 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka nebude na mna konska davka soje teraz 4-8DC 7,7,8,8,9 tbl? ci mam radsej nechat nizsiu 6,6,7,7,8?
17. pro 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka gratulujeeem :dizzy_face: jeeej presne takuto radostnu spravu som od teba ocakavala a hned je rano krajsie :dizzy_face:
@kristinka9 vyzera vyzera :wink: tak rychlo poriesit polovicku, nech pri ovulke svietia x-ka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U mna tiez to vyzera, ze ovulka bude tento mesiac skor http://www.fertilityfriend.com/home/4061c4
17. pro 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zelovocka jeeee gratulujem silno som drzala palce...tesim sa s tebou super sprava...tesiiiim
17. pro 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka kde sa zasivas moja?? chcem fotkuu a vediet ako sa citis.. no taaak :slight_smile: :grinning:
17. pro 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka tak vidisss, nadhera.. gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nelabela ahoj no mne ten clomid vobec nezabral brala som ho tri mesiace a potom som presla na fyto soju a agnuscastus a to zabralo.snazit sme sa zacali no tak v decem minuly rok som vysadilaHAK a menzes som dostala az v marci a to pomocou dufiku,potom som vobec neovulovala a prva ovu bola sept aj som bola tehu ale bohuzial sa babeno neudrzalo a v oktobri sa to podarilo:slight_smile:.drzim silno palce k vytuzenemu babatku...posielam tehu pfuj pfuj pfuj...
17. pro 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mimus aj u teba sa už schyľuje :wink:
17. pro 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk daj konsku, ,ty sa potrebujes nastartovat :wink:
17. pro 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka jeej po tichučku gratulujem... :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
17. pro 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka diky :dizzy_face: tak tu konsku :grinning:
17. pro 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka oooooch, čo to čítam!!!! ja odpadnem! tíško gratulujem! strašne moc moc moc sa teším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: je to krásny darček na vianoce.... :slight_smile: :slight_smile: a rýchlo nas poopluvaj moja!!!
17. pro 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ránko baby,

no ja už dobré ránko mám @zelovocka sa o to postarala :slight_smile:

Ja som takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/3e25a1
17. pro 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja gratulujém :slight_smile: :slight_smile: :sweat_smile:
17. pro 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 ja sa riznám , nerozumiem tomu grafu :cry:
17. pro 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky, ďakujem vám všetkým veľmi :slight_smile: naozaj veľmi :slight_smile: :dizzy_face: ešte sa tak naplno neteším, 12DPO // je strašne skoro, môže sa všeličo stať, veď viete... ale radosť mám :slight_smile: neviem teraz, kedy sa mám objednať na krv, aby som bola pokojnejšia, tak myslím, že by stačilo aj po Vianociach, nie? nejako 27. 12.? picne ma dovtedy sledovať teplotu :sweat_smile: a keby som išla pred Vianocami, tak výsledky asi nebudú tak skoro.
baby, nevedela som doma nájsť káblik od mobilu, aby som stiahla foto do pc :unamused: ak chcete fotku testu, tak napíšte mi niektorá číslo do IP, pošlem vám ju ako MMS, iný spôsob mi na um neprišiel :sweat_smile:
no a cítim sa báječne, nič mi nie je :dizzy_face: trošku som vystresovaná, lebo mám veľa práce, v stredu bude uzávierka jedného projektu, tak by som vlastne ani na Koňovi nemala byť, ale dá sa to? :grinning:
17. pro 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@zelovocka ďakujeeeeeeem za krásny začiatok týždňa :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: Juj, tak sa teším a gratulujem :slight_smile: :slight_smile:
Na tieto Vianoce určite nezabudnete :wink:
17. pro 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte

@zelovocka blahoželám :dizzy_face:

Dievčatá, mám otázku... aké sú vaše skúsenosti... Včera ma šialene bolel pravý vaječník, ani chodiť som nemohla, aj výtok bol ešte originál ovulačný, ale teplota už včera ráno vyskočila z 36,1 na 36,4 (viem, zmrzlina, ale je to moja bežná poovu teplota, lebo meriam v ústach)... dnes bolo 36,5.... myslíte, že bola ovu napriek teplote až včera alebo predvčerom napriek bolestiam a výtoku? Prestávam rozumieť svojmu telu a nepáči sa mi to :rolling_eyes: :grinning:

http://www.fertilityfriend.com/home/3173fb
17. pro 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek