• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@enah ahoj, ako ti už odporučili @mariankamk a @vavrenka - určite choď ku gyn., potrebné je vaginálne sono. držím palce a dúfam, že nám oznámiš dobrú správu, že tehotenstvo je maternicové :wink: a ten vaječník ťa bolí?
18. pro 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@figurka1985 čauky, a nemôžeš zbehnúť ku gyn. s tým, že máš bolesti?
18. pro 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@figurka1985 hm.. skor mam tiez podozrenie na zapal, ked mas takuto teplotu a tie pichlave bolest, radsej by si mala skocit za lekarom, kym nie su sviatky... ked su to az take bolesti.. cysta by podla mna az takto radikalne teplotu nezvysila. :fearful:
18. pro 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ahoooj. Prosim, mohla by si mi poradit? Ty si tu najerudovanejsia :wink:
moj grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/Figurka1985

Moze sa BT zvysit vtedy, ak ma baba cystu? Uz 5.den a boli pravy vajecnik emoticon Aj pocas milovania, a dokonca rano, ked som si davala teplomer, trosku som ho pootocila a vyhla na pravu stranu, akoby sa tam dotkol krcka, a zas ma zabolel vajecnik. Tiez ma boli ked dlhsie sedim, a prudko vstanem, tak pri chodzi a dostupe na pravu nohu.... co to moze byt? Teplotu som nikdy nemala takto vysoku emoticon Obavam sa, ze to bude nejaky zapal, alebo cysta :( Rano som si zmerala aj telesnu teplotu- ta bola len 36,1.....
18. pro 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elje vau, to je dlhý cyklus - aká bola tvoja otázka? :sweat_smile:
18. pro 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ale zapal by sa prejavil aj zvysenou telesnou teplotou... ci?Tu som si hned nato merala, a bola 36,1. Inak sa citim uplne normalne.... :confounded:
18. pro 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@figurka1985 V tomto ti neporadím, ale na tvojom mieste by som určite išla k dr.
18. pro 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelabela @christie12 baby, dúfam že vás mrcha veľmi netýra :wink: a budete mať romantické snaženie cez sviatky :dizzy_face:
@adeala vau, no zázrak, o chvíľu testuješ, už ti ff odpočítava :grinning:
@kikaneu pekne, len sa drž hore a hadíkuj :wink: :slight_smile:
@kukku pekná ovulka bola, držím palce :slight_smile:
18. pro 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@figurka1985 no nemusi, mozno je to len vnutorne..
18. pro 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka
@lauritka
@kukku baby, ste ma trosku vylakali.... zajtra rano pojdem k doktorke. Dufam, ze to nebude nic vazne....
Dakujem, este ze vas mam :wink:
18. pro 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kukku @adeala vydržala som! :grinning: nebolo to až také ťažké, do večera boli u nás robotníci, stavajú nám skriňu na mieru, takže mm mal plnú hlavu tej skrine, obzeral ju, či to dobre robia, a hrozne sa tešíme, lebo doteraz máme oblečenie v krabiciach :wink: no a ráno prišli zas, dnes to dorobia, takže aj keby som chcela, nebol čas na romantické vykecávačky :grinning: skúsim vydržať do piatka :grinning: no ide ma roztrhnúť z toho :sweat_smile: dnes som zmerala, zajtra ešte testnem.
http://www.fertilityfriend.com/home/zelovocka
18. pro 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@figurka1985 neľakaj sa, možno máš len takú divokejšiu ovulku, niekedy to proste bolí a dosť :wink: ja som takto bola predminulý cyklus, že som nemohla ani spať pre bolesť, gyn. ma pozrela a nič, žiadny zápal, žiadna cysta.
18. pro 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelabela moja, ešte som to celkom nevymyslela. uvažujem, že kúpim digitálny tehu test a ten spravím v piatok, dám ho s medveďom do krabičky, zabalím ako vianočný darček a dám to mm. len dúfam, že pochopí, že je to pozitívny test :grinning: neviem, či to niekedy naživo videl, ja som si pred ním nikdy testy nerobila a všetky som hádzala do koša, aj ovu, aj tehu.
18. pro 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@figurka1985 neuhniezďuješ? Preto tá bolesť... hm? :confused:
18. pro 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka Tak pridaj k medvedíkovi aj odkaz na papieri: Je to tam! :grinning: To by už mal pochopiť :wink:
18. pro 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@figurka1985 Nechcela som ťa vyľakať, ale pre istotu nech ťa pozrie aj dr. a možno bude mať pravdu @piacere a je to uhniezďovanie :wink:
18. pro 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka hej mojaaa to co to tu ja citam??? ake krasne vianocne novinky, gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka mne sa páčia také tie listy s testom a textom: "Teším sa na teba v septembri, tato" :grinning: Toto MUSÍ pochopiť :dizzy_face: :grinning:
18. pro 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@lauritka - čakala som na FF, ale nechcel mi ovu preznačiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak som to spravila ja, je to takto dobre? http://www.fertilityfriend.com/home/kukku
Ďakujem :slight_smile:
18. pro 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@figurka1985 ked som mala cystu, skor bola BT nizsia... ale je to indi-vindi... ak ta nieco boli, chod ku gyn, spravi vysetrenie a nemusis hutat :wink:
18. pro 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piacere ktohovie.... ale pri uhniezdovani teplota skor nahle klesne, ako vystupi, nie? A bolel by ma vajecnik uz od ovulky?? jooooj.... som zvedava na zajtrajsiu teplotu. snad budem rano mudrejsia :wink:
18. pro 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
som rada folikumetria dopladla dobre ciz enejakych 15/16 a povedal piatok sobota bud eovulka jupiííí tak som rada..ale aj tak je otazne ci ostanem...ale lepie ako minule povedal malinke nic z toho nebude dnes mam aspon vetsiu nadej ze tam je nieco vetsie.
18. pro 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku no on by ju preznacil podla mna az neskor, keby zistil, ze je nejaka dlha LF ;) ale ano, mzes to tak nechat oznacenne.
18. pro 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko ďakujem moja :slight_smile: ešte len včera som si našla // - tak je to také krehké :wink: a dúfam, že ma budeš nasledovať čoskoro, veď si v klube šťastný rok 2013 :wink: :slight_smile:
18. pro 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@figurka1985 ja som pri synátorovi tiež nemala pokles, len odrazu brutálny výskok na jeden deň :wink: Uvidíš ďalšie dni :slight_smile:

Počkaj, dám ti graf, aký som mala pri synovi... kópia tvojho :grinning:
18. pro 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piacere ano presne nad takýmto textíkom uvažujem :slight_smile:
18. pro 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
18. pro 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@zelovocka
vies ako som to chcela ja urobit keby sa nam to podarilo?
chcela som mu zabalit ako vianocny darcek male detske topanocky :grinning: :grinning: :grinning:
tak snad nabuduce :wink:
18. pro 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelabela taký darček mu potom môžeš dať hocikedy, nemusia byť Vianoce :wink: je to krásny nápad :dizzy_face:
18. pro 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte dievčatá,

http://www.fertilityfriend.com/home/3e25a1

Prajem krásny dník :wink:
18. pro 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek