• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
krish: utekam za tebou! :grinning: Este som len 3 DC, takze len naberam sil do noveho keksikoveho maratonu :grinning:
26. říj 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
bublinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja ti neporadim ale je to cudne ze ti to naskakuje na kazdy den. aj ja scem VIP gratis :sunglasses: .
26. říj 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao: ja som dnes 12.DC vecer sa mi konecne vrati MM tak ho ci chce alebo nechce znasilnim :grinning:
26. říj 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarai aj na preventivnej prehliadke si si ho platila? :fearful:
26. říj 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krish ja som dostala VIP ale kedže som si zmazala modrú čiaru,tak zmizlo aj VIP. :frowning2:
No Krish, asi som tam nieco nahodila, co som nemala... :slight_smile:
VIP gratis ti niekedy da fertility, ale len na 5 dni ako mne...
krish: ejha, den D :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Po takom odluceni myslim ani znasilnenie nebude treba, skocite po sebe ako dve opicky :grinning:
26. říj 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao: ne ne ne uz teraz viem ze sa bude vyhovarat ze je straaaasne unaveny :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte... :slight_smile:
bubli tak uz ti na to prisli - ze si alkoholicka...?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ved si to priznaj - povedz "volam sa bublinka a som alkoholicka" a my ti vsetky zatlieskame :grinning: :grinning:

a to ti fakt nejde zrusit??? :sweat_smile: ja uz som dobre davno nemala VIP - FF ma nema rad... :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish, ano, aj na preventivnej. vzdy si ho platim. asi som fakt u sukromnika, aj ked to nema napisane nikde
26. říj 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ku tomu sonu.. ja som to nikdy neplatila a fakt tomu nerozumiem... :sweat_smile:
ja som minuly rok chodievala aj 3x do mesiaca a nikdy som neplatila nic..
26. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nellie :slight_smile:
26. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarai ale ved preventivna prehliadka je dana zo zakona bezplatne. :angry: podla mna si pekne krasne lekar zaraba...
26. říj 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nellie vsak to, ja by som si to priznala aj sama, ale ze mi na to musel prist zrovna fertility :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak toto je moje prve a verejne priznanie: dovod toho, ze nemozem ostat tehu je, ze som alkoholik samotar...pijem skoro kazdy den a vobec mi to nevadi... :grinning: :grinning: :grinning:
A chcem pocut to tlieskanie!!!!!!!!!
26. říj 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli: plesk plesk plesk plesk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli - ťapi ťapi ťapi ťapi ťaaaaaaaaaap.... az ma dlane štipu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
aj ostatne nie ze budete tlieskat ako Dara-cicovsky.. len tak akoze aby sa nepovedalo :grinning: :grinning:

a este nech som k veci... http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

mam nejake vysoke predovulacne teploty... :unamused:
26. říj 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt? no naisto o tej preventivke nie som presvedcena, ale fakt si vzdy sono platim.
26. říj 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli: ale uprimne, nevim, preco ti to robi. Skus si odskrtnut drinking, zadaj si iny cas vsatvania a potom daj "st as default". Mozno to pomoze.
Ale tvoje verejne priznanie berieme! :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli: pridavam sa k potlesku tlesk tlesk tlesk tlesk a neboooj my ta vyliecime. :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarai ja by som sa isla spytat do poistovne. alebo si tam zavolaj.
26. říj 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarai no ja byt tebou si to tiez preverim.. podla mna ten smrad ci smradica neviem ci to je zena alebo chlap, na to riadne zaraba.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
26. říj 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
*na tom zaraba..
26. říj 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bubli ťap ťap ťapušky. :slight_smile:
26. říj 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: baby som netusila ako vselijako sa da potlesk napisat :grinning:
26. říj 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem damy... :slight_smile: Krish, som zvedava, ako ma chcete zacat liecit :slight_smile: ale tesim sa!!! :grinning:
No a uz som to odstranila v nastaveniach, trochu som sa potrapila, ale tak ten moj prepity mozog este trochu funguje :grinning:
Nellie a vysoke predovu teploty? No jasne...neslahnes si aj ty sem tam??? :grinning:
26. říj 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli jasne ze slahnem... ale mne uz je alkohol len slaba žbrnda... ja uz si slaham ovela tvrdsie veci :grinning: :grinning:
alkohol mi "nešlape" už... :grinning: :grinning: :grinning:
a potom sa divim, ze rano varim teplomer... ze??? :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som sa zlakla, ze mozes mat takuto dobru naladu len tak :grinning:
A co tu inak nove???
26. říj 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli no uz aj v robote im to je divne... :grinning: :grinning: :grinning:
ja som vzdy vyrehnena a uz sa ma aj kolega jeden stale vypytuje ze ci som stale taka vysmiata aj ked mam problem.. :grinning: :grinning:
mna tu volaju ze "slniečko" (cervenajuci smajlik) :sweat_smile: :sweat_smile:

a pritom keby vedeli ze ja som fetacka tak hned ich to prejde... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nellie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ty si daj novy nick aj tu, lebo mne vzdy zlepsis naladu!!!
26. říj 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte....co nove?
26. říj 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek