• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
Dievčatá viete si predstaviť mieru môjho zúfalstva? Nerozumiem... fakt nerozumiem... http://www.fertilityfriend.com/home/anait :frowning2: :unamused:
30. pro 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait to mi je luto , ten posledny pokles.
30. pro 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piacere gratulaciaaa :dizzy_face: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
30. pro 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait taká kratunka lutealna fáza? :confounded:

ja mám tiež nič moc náladu... http://www.fertilityfriend.com/m/home.php/997017 toto teda nie je ovulacny graf, skúšala som svoj starý teplomer, aj s viacerými odstupmi, ako ked som merala ešte take 2 mesiace dozadu a nič,BT stale predovulacna :frowning2:
@lauritka nový teplomer má rozdiel oproti starému 0.1*C, plus na starom musím mať poovu aspoň 36.75, tak teraz poovu teploty ešte nemám ..
30. pro 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait no sice by to mohol byt teoreticky aj IP na 9 dpo, ale tak uvidime co povedia dalsie teploty. :confused:
30. pro 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka ono ani tak nejde o pokles, ale ze som 17dc, to sim nikdy nemala, neviem, co si mam o tom mysliet. @lauritka preco sa to stalo podla teba?
30. pro 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ďakujem :dizzy_face: ale ešte sa neteším, mám strach z bio.... :confounded: :pensive: :zipper_mouth:
@trish22
@sarafortuna ďakujem kočky :slight_smile:

@anait nemôže to byť uhniezdenie? :confused:

@lagunasa tu je graf: :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/3173fb

Dnešný ranný test z ranného moču je oveľa silnejší ako včerajší, ale napriek tomu mám strach, či je to dostatočné na taký dpo, aký prípadne som... Uaaaa, ja neviem! ktorý dpo som :angry: :sweat_smile: Foto pridám o chvíľu, jak mi malý zaspí...

Ozaj, baby, nemáte skúsenosť, že na tých 25-ťkových mamatestoch boli čiarky výraznejšie ako teraz na tých nových 10-tkových? Lebo pri malom som mala ten 25 a diaľnice boli už na 10dpo z večerného moču... preto mám trošku strach, či to teraz rastie OK, lebo teoreticky by som mohla byť už 13-14dpo.... :confounded:
30. pro 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nie je to ip, boli ma brucho a krcok isiel dole a je makky...je to mrcha...dnes, zajtra...
30. pro 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piacere nie,nie je to istotne uhniezdenie...ale ty mas krasny graf :slight_smile:
30. pro 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dievčatá, sľúbená foto
30. pro 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (17)
@piacere podľa mňa to je úplne ok :wink:
30. pro 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piacere krasa :slight_smile: gratulujem este raz a moc drzim palce nech je vsetko ok :slight_smile:
30. pro 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a ja, aj ked som nemala v plane merat, tu je moj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02 neviem, preco to nikdy nevydrzim :sweat_smile: :sweat_smile: ach ta moja zvedavost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. pro 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby! Vidim tu krásne správy, krásne uspesne snazilkovania...wauu! Gratulujeeeem vám z cisteho srdiecka (@piacere, @mijadave) :grinning: Krásny zaciatok noveho roka!!! :slight_smile: Mne zas prosím drzte palce a modlite sa za mna, aby som uz ani ja viac neklesala: http://www.fertilityfriend.com/home/3e7b77 :pensive:
Zajtra krásneho silvestra! A ostatným snazilkám uspesne snazilkovanie (nie priliz dlho :slight_smile: ) a v novom roku // !!! :zipper_mouth:
30. pro 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anait no tak potom ak pride mrcha, tak kratka LF.. a precom no asi menej progesteronu tento cyklus, nedostatocne silne zlte teliesko. bohvie.. nie som zial lekar, aby som to vedela adekvatne posudit, ze preco-- to by ukazal asi len odber krvi na progesteron, ale to uz je teraz aj tak neskoro..
30. pro 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 pekny graf, udrziavaj si ho takyto :wink:
ja vytrvalo bez ovu, ale dufam, ze v r 2013 pride
30. pro 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piacere podla to nebude bio, ved to pekne stmavlo, uz z vecera do rana..
30. pro 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vavrenka no keby sa to tak dalo udrzat :grinning: zeby som nieco vymyslela? :grinning: no ja verim, ze rok 2013 bude pre nas vsetky uspesny :wink:
30. pro 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a kedy by sa ten progesteron dal zmerat? Na 4dc mi robili hormonalny a bol vyborny...cize je mi to velmi divne cele...cyklus 17 dni,to je katastrofa,mam z toho hrozne zly pocit..
30. pro 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby chcem sa len opytat. Dnes som si merala BT rano v cas kedy som vzdy zvykla. Mala som 36,60 a trosku som si pospala a cca o hodinku zo srandy som si zmerala zase (som bola zvedava, aky je tam rozdiel). A vtedy mi to vyskocilo aj na 36,84. NEvstala som z postele, len som si este zdriemla. Podla prveho meriania (v case ked som zvykla merat neni to presne na minutu, ale vzdy meriam po 8ej, okolo pol 9ej) som klesla a podla merania, co som mala asi cca o hodinku neskorsie som vyrazne stupla. Tak teraz comu veriť resp. "tesiť sa"? :confounded: http://www.fertilityfriend.com/home/3e7b77
Jaaaj, a su velmi zvlastne tie biele bodky v grafe. To mi graf oznacil za bielu bodku vtedy, ked som si oznacila stav, ze sa citim ospalo. Cudne :slight_smile:
30. pro 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait ale tak na 4dc predsa nemozu vediet, aky bude po ovulacii.. :angry: to ma prekvapuje u niektorych lekarov, ze im staci jeden udaj..
vsade aj v CAR sa robi HP okolo 21 dc, aby sa potvrdila ovulacia a vyska progesterou.

ale moze byt, ze len teraz mas nejaku odchylku, horsie keby sa to opakovala kazdy mesiac. niekedy sa proste nieco moze vychylit z normalu, nie sme stroje. :slight_smile:
30. pro 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monosana ja by som testla a uvidis, ci sa mozes tesit :slight_smile: mne by to hodiaky takto neovplivila, ale bohvie ako je to u tbea.
30. pro 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ďakujem :slight_smile: verím, že už bude všetko ok :wink: a ty sa ako máš?
@piacere
@mijadave kočky :slight_smile: vitajte v klube :slight_smile: gratulujem :wink:
30. pro 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka no ja chodim do lubochne endokrinologovi a kedze to vyslo na 4 dc, tak mi spravil aj HP, tak preto :slight_smile: Na 21 to nedotiahnem, cize to mi uz nikto nespravi....no co uz, je to ako je, buduci tyzden si idem pre doporucenie na laparoskopiu, myslim, ze rok planovaneho neuspesneho rodicovstvs stacit...
30. pro 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka trochu ma prekvapilo, ze dole som mala dnes teplotu iba o 0,1 nizsiu ako vcera a v ustach o 0,3 ... divna som cela :D
30. pro 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky :slight_smile: tak ja som dnes poslednýkrát testila aj merala, už stačí :slight_smile: zajtra idem ku gynekologičke, tak držte palce..... http://www.fertilityfriend.com/home/kikaneu
30. pro 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (15)
@lauritka ďakujem moja! No, zajtra skusim testnut, aj pre mna to bolo cudne, ze taky vyrazny rozdiel to bol, a to som si len pospinkala trosku a ani nevstala z postele. Testnut som chcela uz aj dnes, len sa bojim toho sklamania zase :cry: Rozhodla som sa, ze zajtra testnem a ked to bude negativne, tak vsetko zle necham v starom roku a novy rok zacnem s uplne cistymi kartami, pozitivizmom a v januari sa ide do CAR :slight_smile:
30. pro 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ahoj, prosim ta, kuknes sa mi na graf? myslis ze bola ovu, alebo prebieha alebo vyzera ze bude prebiehat? nemam teraz testy ovulacne tak neviem. ale myslim ze z toho aj tak nic nebude, nemali sme na seba vobec cas :frowning2:

http://www.fertilityfriend.com/home/410535

@piacere @mijadave srdecna gratulacia dievcata, je to super zaver roka, nech vsetko dobre dopadne :wink:
30. pro 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piacere jeeeeeeeeeej, kraasna sprava! :slight_smile: zo srdiecka gratulujeeeeem! :slight_smile: :dizzy_face:
30. pro 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait jasne, laparka moze nieco odhalit. to je urcite dobre rozhodnutie. :wink:

@pa_mi je mi luto kvoli tym testom, co som inac pocula, tak vela ludom sa tohto roku oneskorili zasielky, posty totalne zlyhali mam taky pocit :confounded: :angry: :angry: :angry: ja uz som taka nasrata ze az . :angry:

vyzera to, ze si po ovulke hmm, ak sa to potvrdi dalsimi zvysenymi teplotami.
30. pro 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek