• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
30. pro 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka :slight_smile: vobec sa kvoli tej poste so mnou netrap...dalsi cyklus mi posles...este otazka,kedy ta ovu podla teba bola?asi akurat v tom hluchom obdobi ked sme sa nesnazili co? tym vcerajsim snazenim sme uz ovulku nestihli co?
30. pro 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait a nemas až teraz plodne dni?,no myslim co ak islo vajicko ako až teraz to realne..ja som zistila ze tiez som mala 15mm vajicko sice 22.12 ale on nieco povedal z eje tam este mensie..a mne sa zda ze to prve akosi zblblo a asi to dalsie dorastlo podla teploty..co ak aj ty ..no ak pojdes zajtra postupne hore tak skor je mozne ze aj dnes mozes mat ovu..
30. pro 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa
@mauerka
@trish22
@anait dievcata, dakujem Vam z celeho srdiecka a posielam Vam tehu baciliky... a tu je moj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/mijadave
30. pro 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mijadave gratlujume super tak sa to tu rozbieha vyborne kocky..ja som tiezcakala na teba co a ako ale super..
@piacere aj teteb velka gratulacia tak len pekne tmavnite..
@vavrenka no my si asi este tu nejaky cas pockame..
@trish22 cauko na asi v poradovniku pojdeme mi na rok 2013
30. pro 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@agaven dakujem, naozaj sa velmi vytesujem a prajem Vam z celeho srdiecka, nech cim skor najdete vytuzene // ako ja :wink:
30. pro 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agaven vieš čo, čiste v teoretickej rovine ma to napadlo...ale nemyslím, lebo sa necítim ovulačne, ale mrchovo ... ja mám pred ovu vždy zvýšenú chuť na sex, čo teraz nehrozí a hlien mám krémový...proste ee, je to blížiaci sa koniec cyklu..skôr si myslím, že to ešte takto pár dní potiahnem a odznačí mi ovu a bude anovuulák :unamused:
30. pro 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piacere ahoj, pozeram tvoj ovu test aj tehu test. Ten tehu test je upne jasny - gratulujem !!! V tom ovu teste sa ja moc nevyznam, ale z toho co vidim tvoja BT nebola nad 37. Ja som dnes 18DC, asi 5DPO a rano som mala teplotu 36,8. pred mesiacom v tejto faze cyklu to bolo 36,3-36,4. Moze to byt tehu aj tak??? Baby poradte, nevyznam sa v tom vobec. Viem, ze treba merat pravidelne, ale moze to znamenat tehu aj ked nie je nad 37?
30. pro 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lavyrle obidva testy su tehu :grinning: A bt nemusi byt 37 :wink: ja som ani pri prvom nemala 37, len parkrat... A teraz by som sa na 37 asi ani nedostala, lebo meriam v ustach :slight_smile:
30. pro 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piacere fakt? Ide o to, aby asi neklesla. Ale ked minuly mesiac o tomto case bola 36,3 a teraz je 36,8 - tak by to aj mohol byt dobry signal, vsak? (chytam sa aj slamky :grinning: )
30. pro 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám už 2 letou holčičku, ale je na čase jí pořídit sourozence. Michalku jsem měla až po víc jak roce snažení a nakonec až po Clostilu - spousta anovuláků a nic a teprve po Clostilu se zadařilo hned první měsíc. Měřila jsem si tenkrát BT a tak jsem se rozhodla, že si začnu měřit i teď, abych zjistila jestli vůbec ovuluji. Kupodivu cyklus se nahodil hned jak jsem přestala kojit. Ale bohužel jsem tento měsíc měla v období ovulky teplotu a kašel, takže předpokládám, že ovulace byla někdy 23. či 24.12. a tak jsem to i zaznačila do grafu. Nicméně nejsem tak zběhlá jako vy a tak prosím o radu, zda jsem si to vyplnila dobře. Přikládám odkaz na graf.
http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9/
30. pro 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lavyrle ak poznas svoje teploty, tak by to mohol byt zaujimavy signal :wink:
30. pro 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte ja len tak narýchlo, u mňa je všetko už vyriešené :pensive: http://www.fertilityfriend.com/home/redhairy/ Takže uvidíme čo prinesie ďalší rok. Celá som ubolená, nejak vás nestíham.

Všetkým vám prajem krásne silvestrovské oslavy a perfektný rok 2013 (hlavne snažilkovsky úspešný :wink: )
30. pro 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mistrall @enah @lauritka môj príspevok vyššie, krvácanie všetko vyriešilo ach.
30. pro 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@redhairy moja :frowning2: to je mi ľúto...no aspoň to nie je nič horšie...ideme spolu ďalej
30. pro 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@redhairy je mi to moc luto :frowning2:
30. pro 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi prave ved vcera to bolo akurat nacasovane, ked si dnes stupla :slight_smile: jasne, budes at na dalsi cyklus ;)
30. pro 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@redhairy takze mikro potrat :(
30. pro 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky - tehulky :slight_smile: ja som taka šťastná za vás, veľmi vám to všetkým prajem, hlavne nech to dotiahnete do šťastného konca bez problemov :slight_smile: konečne sa to tu rozbehlo a verím, že to takto pôjde aj ďalej :slight_smile:
30. pro 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka fakt? jej,hned si mi zlepsila naladu ;) takze som 1DPO ...idem si zobrat bromelain :D myslis ze by bolo treba aj dnes este?
30. pro 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pa_mi podla mna uz dnes nie, myslim, ze uz je neskoro, este kym tam nieco dojde, vcera ste to mali presne nacasovane. :slight_smile:
30. pro 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no tak uz si len pockame na vysledok :D
30. pro 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anait mne povedal gyndac a vobec som nemala pocit na ovu mna tyzden bolelo brucho asi tak a ina 22 a teplota by mala u mna už davno byt stupnuta a zase mne ukazuje teraz ze udajne som stale pred ovu ..tak co ja mam tiez rozdiel 21..folikum..udane mam ovu a podla grafu som 24 dec a mam stale dole teplotu ako pred ovulaciou tak zase som blba s toho...nie som sama zvedava..dobre ak menzes tak asi tak do 3 dni by si ho mala mat podla nizskej teploty ale skor myslim ze dva dni do buducna pojdes vyzsie a 4...a viac dni budes dost vyzsie ako po ovulacii no isto si ta kuknem..
30. pro 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@redhairy mrzí ma to :pensive:
30. pro 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi ďakujem :slight_smile:
30. pro 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No a vsetkym prajem Vsetko naj,,naj do roku 2013 a hlavne zdravicka a to nase babenkko vytuzene--a pekne oslavte ..
30. pro 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vavrenka no prave. Netusim ake som mala BT predtym. Merala som si len minuly mesiac ai 4 dni po sebe o takomto case - teda v tejto faze cyklu a to boli teploty 36,3
30. pro 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/simasla
změnila jsem link, tak ho přidávám a prosím o posouzení, zda jsem dobře odvodila ovulaci
30. pro 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 ty máš kde graf? čo je s tým duchom?
30. pro 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agaven moc tomu nerozumiem, čo píšeš, lebo to je ako jedna veta, nedávaš bodky, som z toho mešuge :grinning:
30. pro 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek