• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
albao: zatím jím jen vitamíny a anopyrin jak budeme pokračovat to se musím domluvit s doktorem v caru, ale prendisol mě nemine to je jasné....mám napsanou léčbu při IVF, ale ohledně IUI to musíme probrat
26. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby z BA-neviete kam sa da prist bez odporucania a za peniazky urobit spermiogram?
26. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
alex tak drzim palce :fearful: :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka: moc děkuju :wink:
26. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
alex: hej, aj ona ma anopyrin :wink: Tak ked sa na to prislo, hadam sa to uz podari. A zajtra daj vediet
26. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka nevies poradit dnes som 25 dc a 10DPO na 13 den som dostala Pregnyl 5000 je mozne ze je este v tele? Robila som test prve bol snehobiely tka som ho od zlosti hodila do suplika a teraz je tam naznak druhej /. Moze to byt este pregnyl?
http://www.fertilityfriend.com/home/2664a0
26. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
michaela ja som po pregnyle nikdy nemala uz po10 dnoch naznak druhej ciarky :confused: :confused:

ale neviem ako ostatne baby....
26. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
michaela uz nie, dufajme, ze tehu :dizzy_face: zajtra rano vyskusaj dalsi testik.
26. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
maxxi myslis ze by uz nemal byt v tele na 12 den? ooooj keby to tak bolo ze to uz nie je pregnyl // bude silniet... v stvrtok mam kriticky den... dufam...
26. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
drzim palce michaela :wink: :wink: :wink: aby silneli....
26. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
potřebuju poradit jak vložímdo svého grafu kdyz si chci uložit leky co jsem brala ted 10dníjako abych tam měla ten MEDS:díky.
26. říj 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky snažilky moje, jenom jsem chtěla poradit všem co špiní co u mě po roce a 2 měsících zabralo, asi to bude tím cvičením, že když jsem začala minulý měsíc cvičit tak tento jsem neměla špinění ani jeden den a na den se mi spustila mrcha, tak jsem zaznamenala dost velký úspěch, takže pokud se vám nedaří i otěhu tak zkuste cvičit určitě můžete mít něco bloklého v sobě a to může také ovlivnovat, já už budu cvičit pravidelně. :grinning:
26. říj 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
benji: jej ahoj! Este cvicis? Ja som vtedy behala ako sme si povedali, ale bola som chora, tak som upadla, ale uz zase pomalinky nabieham :slight_smile: Je to sice len taka chodza na pase, ale aj to lepsie ako valat zadok na gauci :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty aj dvihas cinky? Alebo len aerobne veci?
26. říj 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
albao: no tak nechodím na aerobick, ale cvičím u nás ve fitku na běhacím pásu a posiluji vnitřní strany stehen a spevnuji zadek a vidíš aspoň na to mi to pomohlo.Je tady hodně strojů na kterých můžou cvičit i ženy a mě to zbavilo problému číslo jedna tak jsem moc a moc ráda. :grinning:
26. říj 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Benji super, tesim sa s tebou :slight_smile:
A ako to vyzera s tebou? Tvoje rozhodnutie odist stale plati? :confounded:
26. říj 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
benji?já taky cvičím každý den ač se to nezdá je to makačka skusím sem dát odklaz co cvičím
26. říj 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Břišní svaly a pánevní dno16. červen 2008
26. říj 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
benjina: aha, tak ten beecky pas, to aj ja, ale domov sa nam uz ziaden stroj nezmesti, aj ten pas v obyvacke zavadzia :grinning: A do fitka som leniva. Ale aspon toto. Uz ti sef dovolil cvicit, ci len potajme? Mne toten nazor majitela nejde do hlavy, ved to moze len motivovat navstevnikov, ze so jedna z nich, dalsia nadsenkyna ... :slight_smile:
26. říj 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
neumím to skopírovat ta aspon takhle:www.hejbejse.tv,je to na to břišní svalstvo a pánevní dno tak jukněte třeba vás něco zaujme.
26. říj 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
když si na to kliknete je to hned to první nalevo
26. říj 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave som studovala moj menstr.kalendar z tohto roku... max. 33 dnovy cyklus min 26 dni...
a dnes som uz 33.dc takze zajtra bude tohtorocny rekord :grinning:
26. říj 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc: a nebude to 9 - mesačný "rekord"?
26. říj 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, aj ja dnes začínam s pohybom, ale opatrne, zatiaľ to bude len večerná prechádzka so psom ale aj to je niečo po celodennom sedení.
26. říj 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
andzi :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/28d484
pochybujem, ze nase spormose vydrzia 4 dni.... teda nie ze im neverim, ale asi nie :grinning:
26. říj 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andzi: sedni do auta a přijed ke mě do fitka, dohlédnu na tebe a poradím ti co a jak, potom se budou dít divy, jsem tady do 22 hodiny. :grinning:
26. říj 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonicc a nemohla byt ovu 19 DC??? Neskusis testik?
Benji aj ja pridem :grinning: :grinning: :grinning: Ja som kedysi do fitka chodila, ale uz ma to nebavi, keby som tam mala niekoho ako ty Benji, som tam hned!
26. říj 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc: a nemohla byť ovula 13.DC?

benji, keby som tak mohla, vieš ako to je u nás s autom. Naše súkromné auto "obhospodaruje" môj "zlatý" svokor a služobné auto manžela ja nemôžem šoférovať, to by ma musel zaviezť.
26. říj 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bublinka: co ti brání dojdi, budu tě tedy čekat. :grinning:
26. říj 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
andzi: tak at te přiveze můžete cvičit spolu :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dufam ze bola vtedy :grinning: ale baby to tu jasne zamietli, :grinning:
beziiim pomahat chlapom, pekny vecer...
26. říj 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek