• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@kristinka9 tak skoda, ze neskoncil dobre. Aspon si mala krasnu ovulku na 14 a 28 dnovy cyklus tabulkovy :wink:
Ja uz klesam tiez, tak len uvidim dokedy to na mrchu potiahnem ja :angry:
http://www.fertilityfriend.com/m/home.php/4061c4
2. led 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte babenky moje....testovanie sa nekonalo....pan Boh sa v noci rozhodol....som 1DC :frowning2:
Takze ideme na tooooo :grinning: novy cyklus - nova nadej :grinning:
2. led 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 tak ani ty :frowning2: ja som verila v krasny zaciatok tohto roka a rad radom // :rolling_eyes:
Esteze to beries tak pozitivne :wink: hor sa teda na novu nadej. Ja sa na nu tiez zacinam psychicky pripravovat :angry:
2. led 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 och zlatko :frowning2: Nevadi, pojdeme tou cestou zase splou. U mna hasla nádej: http://www.fertilityfriend.com/home/3e7b77. Ale menzes sa este nespustil, tak len cakama a cakam. Uz som si pripravila aj lieky, keby TO zase prislo :cry: Takze tak....
2. led 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zaza26 pokoj, zatial je vsetko ok, aj teplota aj pocit, ze na teba daco lezie. zaciatky teu byvaju niekedy spojene akoby s chorobou :wink: , ja som mala do 7tt teploty do 37,5 a cely 4tt som prelezala v posteli, lebo som normalne ochorela
2. led 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimus moooja ale ved ty si este nadejna :slight_smile: ja tam ani pokles nevidim. Drzim palce

@monosana toto co???aj ty si tak klesla???och booooze.....nevadi ideme dalej....nemozeme nad tym vyplakavat....ide sa nato :wink:
2. led 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trish22 skoda ze ms dorazila,ale ako vravis novy cyklus nova nadej. A k tomu novy rok ktory musi jednoducho musi byt usppesny.
2. led 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@trish22 ja neviem :cry: Ja sa na to cele idem vykaslat, uz ma to fakt nebavi!!!! Vcera som si bola ista, ze mrcha z toho nebude, aj cipok som mala tvrdy.....ja uz fakt neviem. Neviem, na co sa mam spoliehat, co si mysliet, prestanem s tym celym a basta! Len ked uz mrcha, nech sa uz spusti,lebo takto je to fakt oničom!!! :angry: :angry: :angry: Nemam ani spinenie, vcera vecer este krémovitý hlien. Takže tak....
2. led 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@redhairy tu zehlicku ma aj moja neter a je s nou max. spokojna.
2. led 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monosana ach nemozes sa zvdat...ved uz konecne sa to rozhybalo okolo teba....konecne ides do CAR a teraz to chces vzdat??? Neblazni moja.... :wink: verit verit verit a dufat vzdy vzdy vzdy.....nam snazilkam nic ine nezostava.....takze hlavu hore. No a co sa mrchy tyka ta sa nemusi rozbehnut hned....mozes byt dole aj niekolko dni kym sa rozbehne
2. led 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna teplota stupla, test celkom biely...
2. led 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata - prepacte, ze vam sem vstupujem, ale zacinam stresovat. BT nemeriam cely mesiac, ale posledne merania boli 36,8, 36,9 a dnes zrazu 36,7 to je 22DC :unamused: prsia ma bolia, vytok tiez taky tehu tak som sa uz tesila :confused: a vcera ma v podbrusku hrozne pichalo, ako take krce, ale teda hnusne. Neviem co to bolo a hlavne neviem preco BT dnes klesla. Do ms este dost daleko....

Je este sanca na tehu?
2. led 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait , škoda... vyzeralo to tu, že sa "pokračuje vo vlne //"
nabudúce :wink:
2. led 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trish22 a mame po duchoch ...ideme dalej, co uz
2. led 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lavyrle , nie je to veľký pokles, nič nemusí znamenať . Z troch teplôt sa nič nedá zistiť, musíš merať dlhšie..
2. led 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ale aj keby som bola tehu, moze takto klesnut? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: fakt sa citim tehotne a teraz mam pocit, ze mi asi len sibe :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. led 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zaza26 mne sa moja zda, ze je silnejsi nech vcerajsi, po kolkych minutach si dnesny fotila???
2. led 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lavyrle , môže v pohode klesnúť aj pri tehu
2. led 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piacere pozeram tvoj graf a tebe to tiez kleslo a predsa si tehu :slight_smile: videla som krasne testiky
2. led 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lavyrle veru kleslo, ale na druhý deň to letelo hneď hore (dnes som už pre istotu nemerala :grinning:) Ale rovnaký pokles som mala aj pri malom a potom to zase stúplo :slight_smile:
A keďže si len 22DC môže to byť pokles z uhniezďovania :wink: Nehádž flintu do žita, ešte je na to skoro :wink: Držím palce :dizzy_face:
2. led 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melanka21 ahoj,na tom zalezi, ze po kolkych min fotila? Preco?
2. led 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait no lebo ked ho fotila hned po ocikani tak mohla este pockat, aspon 5-10 minut mozno ze teraz je silnejsia ta ciarocka, mne vzdy zosilneli az neskor.
2. led 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piacere dakujem, lebo tiez mam dve deti a viem asi ako je byt tehu a teda celkom sa tak aj citim - prsia naliate, tehu vytok, ale vcera vecer som mala take krce v podbrusku - to nepoznam :unamused: a zrazu dnes rano pokles. Uvidime zajtra :slight_smile: ale ked som pozrela tvoj graf, tiez to tak nejak bolo

Ste ma ukludnili - dakujem :slight_smile:
2. led 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 ach, takže nič? no škoda, ale ako vravíš, nový cyklus = nová nádej....tak držím prsty :wink:
2. led 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. led 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zaza26 podla ten dnesny je silnejsi ako vcerajsi zlatko
2. led 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, plis, poradte - ked si chcem zacat znacit nie od 1DC ale napr. od 12DC, ako sa to na ff robi? :confused:
2. led 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka čo ja viem, tak musíš si označiť 1DC ako menštruáciu a meranie už si v kalendári vyberieš dátum, kedy si začala a značíš :wink:
2. led 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu aha, tak este dostat tu ms :confounded: , a ty ako sa mas? :wink:
2. led 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka a čo? nechce sa jej? ja celkom ok, nemám sa na čo sťažovať :wink:
2. led 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek