• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
benji, ale sľubujem, že dneska vážne prehovorím mm do duše a snád ma zavezie. Tento týžden robíš stále poobede? Lúčim sa zatiaľ, utekám na pedikúru a potom domov.
26. říj 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
andzi: ano celý týden bych měla. :wink:
26. říj 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ben dnes som ti poslala slubeny balicek.dlho si tu nebola akos a mas? ja som dnes
bola na krv.brali hadam 5 ampuliek na rozne vysetrenia.drobcek poraidne podrastol.ma teraz cca 4 cm.lekar ho nemohol poridne zmeral lebo stale cvicil a hybal sa nam a potom sa otocil bokom tak ze aj nohy ukryl :slight_smile: :slight_smile: vsetko je inak v poriadku.mam aj fotecku ale tu asi zajtra sem vlozim..teraz pomaly idem lebo musim cosi spravit pod zub.pekny dnik vsetkym :sunglasses:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT take cerstve pre vsetky snazilky
26. říj 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte..pripájam môj graf..ktorému vôbec nerozumiem..a isto nemohla byť ovulka tak ako ju vyznačil ff..ale čo už..počkáme si na výsledok..
26. říj 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bonsaik, grafik si zabudla!!! :slight_smile:
26. říj 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jóój..dievčatá..to tá prepracovanosť... tak hádam teraz to už bude o.k. :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/24add7
26. říj 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
bonsai podľa mňa bola ovu skôr ako ju vyznačil ff :slight_smile:
26. říj 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bonsai 16 DC???
26. říj 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
veď aj ja si to myslím..lebo teraz ako to vyznačil vôbec žiadne náznaky ani príznaky ovu..mne to skôr príde na ten 15-16 DC neviem ako to mám presne v grafe..
26. říj 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, vy urcite mate zkusenost s tim hlenem....uz jsem tak nejak zdarne rozpoznala jakej to je...ale ja treba rano mam kremovy a pak cely den uz spis lepkavy....tak nevim kterej se bere ...diky
26. říj 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
koira- skôr ten cez deň....
Babenky, ja som dnes bola po 1.x na USG---Je to tam. Zatiaľ vidno len gestačný vak, cca 0,6 cm, bez akcie srdiečka, ale aspoň viem, že to nie je mimomaternicové..kontrola, už hádam aj so srdiečkom o 2 týždne....kuk album...
Ešte sa chcem spýtať- doplácate za USG mimo preventívky? Lebo ten mô si stále pýta 10 euro, bez bloku :rolling_eyes:
26. říj 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tunis, no tak to je nehorazne - 10€ za sono??? a bez blocku? fuj. sa dohodnite bez blocku za 5 :grinning: ked uz. :grinning:
ale nie, neviem, jak to doktori maju - on nema na dverach napisane poplatky? moja Dr. neberie nic, akurat obcas nejake euro, ale uz ani neviem za co. a fotku dava automaticky a zdarma, a to je super.
26. říj 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tunis..aj mne sa to zdá veľa..a keď chýba bloček..no neviem, neviem.. :angry: :angry:
26. říj 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak to je....a najhoršie na tom je, že si ich pýta, aj čo som si všimla- od sociálnych prípadov a od rómiek...no bez chrbtovej kosti... :rolling_eyes:
26. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte..viete mi poradit s mojim grafom? uz tri dni mam rovnaku teplotu...bola uz ovulka alebo nie? inak cyklus mam 32 az 35 dnovy ...dakujem velmi pekne za radu
26. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
citam ze komu lekar vzal 10 euro za sono..aj ja som tak dnes cvakala a bez blocku..ale dala som aj ked si to isto vypytal nepravom.. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
sharka to mas super lekarku bud rada.
ti cudaci lekari proste rituju...na nas tehulkach ale co by sme pre svoje det asi nespravili.
26. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
meruska- uvidíš zajtra..tá rovnaká teplota- to vôbec nevadí..len počkaj do zajtra- a keď stúpne, tak by to mao byť "ONO" :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tun1ska...dakujem..a ak by aj zajtra bola rovnaka?
26. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to by mala byť ovu...len nech nie je nižšia..Ale také rovnaké poovulačné teploty väčšinou končia happy endom:::slight_smile:) kuk môj víťazný grafík :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Aj ja som platila posledne 10€ s prijmovym pokladnicnym dokladom. Minuly rok si pamatam ze som platila este v slovenskych 100Sk nejako to zvlastne zaokruhlili na €. Zda sa mi to vela ale co narobis :wink:
26. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by som bola taka hapyyyyyy :slight_smile:
26. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, teplota zas klesla....teda este som netrafila na svoj den D....snad este pride
27. říj 2009 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko ..ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/24add7 pekný dník :grinning:
27. říj 2009 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kocky, vcera som zistila ze som mala po mrche zle zapisane teploty a tak predsa bola ovulka az 23DC ako som si aj myslela
http://www.fertilityfriend.com/home/1d9533
27. říj 2009 v 06:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. říj 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute-to je ovulka asi nie?

ja takto.... uz ma tlaci mrcha - asi zajtra pride :rolling_eyes: no uz nech je tu

http://www.fertilityfriend.com/home/278331
27. říj 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

Dnes se mi asi zbláznil teploměr..hned ráno 38.05, pak sme šli do školky, zkusila sem znovu a 37.3 uff :D
grafík: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3458666&vReferer=
27. říj 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tun1ska a ostatne, ja som vcera riesila presne ten isty problem - moj doktor si stale uctuje za usg/sono. ja platim 8 eur. a urcite budem platit aj za fotku. to u sukromnika sa plati. statny lekar je zadarmo.
27. říj 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nicollka, a to preco si prosim ta zapisala tu teplotu??? to nemyslis vazne :grinning:
a este sa chcem opytat, ze merala si hned rano a potom kedy?? po navrate zo skolky???

kati, ale LF je kraaasna! :angry: dnes si uz netestla?

inak s tym platenim je to des. a platila by som aj ked som chodila na folikulometriu? ved to by som pomaly skrachovala... :unamused:
27. říj 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaari, to neviem, mne folikulometriu nerobil. ale je to dost mozne.
mas pekne brusko, uz ti pomalicky rastie. ako si zatial uzivas tehotenstvo?
27. říj 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek