Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

snazilka1983
3. led 2013

@agaven pekny testik. len skoda ze mi nechce zobrait tvoj graf. fnuk. ukazuje mi akoby zly link ☹

moni1007
3. led 2013

@agaven testik vyzera super. gratulujem 🙂

mimus
3. led 2013

@agaven testy su pekne. Velmi sa na tejto stranke v grafe nevyznam, ale ak si mala ovulku tak ako ja tak silnejsi by este nebol. A na pokles sa vykasli. Zajtra stupne uvidis 😉 na mrchu je este skoro. A uz bude len tmavnut 😉

anait
3. led 2013

@agaven no tak test je pekný... som ja hrozne zvedavá, čo z tohto bude... koľko si podľa teba dní po ovulácii?

sarafortuna
3. led 2013

@agaven , no veru, ty máš čudný teplomer... ale testíky maš dobré 😀 😀 😀

agaven
3. led 2013

agaven tak a pekne poprosim o vysvetlenie..ten graf skusim nahodit alebo skopirovat.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
leden





























únor


























březen





























duben




























květen





























červen




























červenec





























srpen





























září




























říjen





























listopad




























prosinec






























































únor


























březen





























duben




























květen





























červen




























červenec





























srpen





























září




























říjen





























listopad




























prosinec

lagunasa
3. led 2013

@moni1007 já som bola skepticka doteraz. teraz nechcem byt.
já necakam mrchu 🙂 ale ak by náhodou tak asi v sobotu keďže neberiem dufik.

moni1007
3. led 2013

@lagunasa preto som sa nepytala kedy cakas, ale kedy mas termin 😀 drzim palce, dufam, ze ti ten optimizmus prinesie vytuzene ovocicko 🙂 testovat si neskusala? 🙂

agaven
3. led 2013

ste zlatucke dakujem vsetkym moc som rada už som sa aj naucila ako to davat a stahovat s telefonu..ja a dpo??to by ma tiez zaujimalo ratam 5 dni uhniezdenie plus ukazuje test až taketo ciarky na 10dpo..tak som s toho blba ako jedla..drzte mi peste nech už iba tmavnem dakujem

agaven
3. led 2013

@mimus neviem mrchu mam mat dnes..dakujem..ved kukajte na mna a ja som total opak..ved ak by som bola tak som 8 dpo to nemoze ukazat taku tycku cervenu to mi ukazal akurat nic..

agaven
3. led 2013
piacere
3. led 2013

@agaven dievca, merias ty dobre? 😀 lebo pri takom krasnom teste 😵 (blahozelam 😵 ) mas sialeny graf 😅

trish22
3. led 2013

@agaven no super. toto je jasne pozit.test. Gratula. Testni aj zajtra a sleduj BT naďalej. Zaujímavý je ten pokles. 😒

snazilka1983
3. led 2013

@piacere ako kukas ten jej graf?

agaven
3. led 2013

@trish22
@piacere
@snazilka1983 dakujem tak jasne este mam jeden test ale radsej by som to testla neskor ..meriam dole a digitalny ..a ako hodinky 5,35 lebo blaci muzov telefon aby staval..cize nezaspim a cez vikend davam ten isty cas.. tak aspon viete kocky ze ked budete dole a nezes nic pekne testnut..alebo druhe ze ich dostanem..este stale nemam 30 cyklus tak ja už budem iba cakat bud menzes alebo musi to tmavnut dakuem...dakujem vestkym moc... 🙂 😵

piacere
3. led 2013

@snazilka1983 klikla som na jeden odkaz co dala a otvorilo mi ho 😅 ten z 11:21

snazilka1983
3. led 2013

@piacere hmm lebo mne to nejde ukaze mi error 🙂

snazilka1983
3. led 2013

@agaven taakaaa som zvedava ako vyzera tvoj graf a nech skusam akokolkvek nechce mi ho zobrazit aaa hehe

piacere
3. led 2013

@snazilka1983 sranda 😅 mne to ide, a to ho pozeram cez mobil 😅

snazilka1983
3. led 2013

@piacere do kelu aj ja chcem vidiet hh

agaven
3. led 2013

Graf bazální teploty

Kliknutím na graf jej zvětšíte ...

agaven
3. led 2013

@anait nestvi ma s menzesom..ja tiez ma boli brucho ako pred menzesom...si nad 36,8 a co mam povedat ja som nizsko teda do 2/3 dni moz eprist mrcha...nemam vyhrate nic...a boli ma brucho..este si stale nadejna

snazilka1983
3. led 2013

@agaven huraa doma mi otvorilo tvoj grafik no vyzera to veru cudne ale tak mozno si merala zle. ja som mala kedysi tiez digitalny a ked som ho dala moc hlboko tak mi zle nameral. 🙂

agaven
3. led 2013

nie je dobry ja mam nachystane už tuzden aj ortutovy a je to stale v norme rovnake..36,5..36,4.36,2 ..stale dole..skor myslim ze už aj mama test klame .alebo naozaj teplota nasveducje niecomu co pride o cas neskor..kludnejsia by som bola keby som mala 36,8/37..ale nemam..kazdy den sa tesim ze budem nad 36,6 asi tak..

snazilka1983
3. led 2013

@agaven a kolkí cyklus uz merias? vies ake si mala predtym mesiac teploty?

agaven
3. led 2013

@snazilka1983 vies už tu bolo zopar zien co malo rovnake a nakoniec podla tepoty mrcha prisla....ja budem už iba cakat dalej...aspon viete ze tie teploty mozu aj znament tehotnost ak neskor budem tak bude to dost zaujimave s takou tepotou..cize pravidlo je take ze ano bazalna ti ukaze kedy je ovulacia ..ale ak klesnete a menzes nic stale je sanca ze ste tehotna...aj ked sa už hrabem v googlu nic nenaslo len to ze mam byt už 36,8/37 ciz evysoko s teplotami a ako podla grafu mi mohol už tak test ukazat?? neviem nesedi mi to nesedi..

snazilka1983
3. led 2013

@agaven a ovulaciu si mala podla toho ako ti tento graf vyznacil? to zelene su dni ovulacie nie? lebo ak ano tak to moze byt implantacny pokles lenze hmm ten byva pri zahniezdovani cize este by si nemala pozitivny testik. a pochybujem ze by mamatest az takto klamal. mas tam celkom viditelnu tu druhu ciarku.

agaven
3. led 2013

@snazilka1983 už asi rok ..cyklus je 28/30 ako nahle mi dal clostika tak cyklus mi posuva a vynechava menses dokonc apo vyvolavacke som na 18 den dostala..cize clostik mi blbne a posuva menzes...inak ukazkovy ..A vzdy som isla nad 36,9 alebo 37 cize ukazalo ze ovu prebieha .Iba tento cyklus a podla gynekologa mi nejde do hlavy a lietam na uzas.podla gynekol.21.12 alebo 22.12 ovulacia ked to zratam asi 10/11 den dpo a test aj dobre potom s tym ukazuje na ten den to sedi.Ale teploty vobec nesedia.Preto ja už radsej nemeriam lebo takto ma to len zosmutni a cakam na užas.este pockam a mozno neskor testnem a pojdem ku gynekol.ale to mi musi aspon7 a viac dni meskat a na teste ked budu kolajnice už sa tam nepojdem strapnovat.PO poslednom uzase on krv bral negativ. dal vyvolavacku nic .POtom zase krv negativ. A menzes prisiel ale v dobe kedy už mal prist dalsi cyklus menzesu.Cize rovno som mohla pockat do dalieho cyklu a bez behania , pichania..a ineho

agaven
3. led 2013

J asom cakala ze tu niekto .Este cakam ze tu niekto napise ze ma to iste co ja.A ako to skoncilo.

snazilka1983
3. led 2013

@agaven hmm kukam na ten tvoj graf vkuse a vazne su tie teploty zvlastne. normalne mi to tiez vrta v hlave a poriadne. podla mna tehu urcite si mamatesty neklamu ale co robi ta posahana teplotaaaa vrr. toto je ozaj dilema. asi nato fakt kasli lebo si tu mrchu aj privolas a takto ked nebudes vediet aka je teplota mozes mysliet pozotivne. ja ked som ostala tehu furt som citala kraviny o potratoch a tak som aj dopadla na kyrete ☹