• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@redhairy skus objednat z ebay.com, ale lauritka viem z predavala - asi tiez z ebaya za dobru cenu, v lekarnach a nasich strankach su drahe tie ovu testy oproti ebay :wink:
3. led 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mistrall z ebay neobjednám na koľko mi nechce brať platobnú kartu :confounded: a viem že sú drahé ale chcela som skúsiť, opýtam sa ešte lauritky.
3. led 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@redhairy hej skus ona ma vraj dobre, ja som raz objednala cez stranku ovulacne-testy.sk ale oproti ebay to tam bolo vazne drahe a male mnozstvo, skus ju kontaktovat cez IP :wink:
3. led 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mistrall ďakujem za tip :slight_smile: nejak to už snaď vyriešim :slight_smile:
3. led 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak som dnes skusila mikrovlnkove maffinky :slight_smile: su uplne uuuzasne!
3. led 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@redhairy ja som mala minuly mesiac to iste. Pozitivne testy, potom prislo spinenie a hned na dalsi den mrcha :pensive: ale zas podstatne skor ako tebe. Mne este aj v den mrchy vysiel test pozitivne. Co uz, snazime sa dalej. Ved ak sa to uchytilo raz tak velka sanca na druhe. A nechcem zarieknut, ale tehotensky sa uz teraz citim opat. Len mam strach testovat.
3. led 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@redhairy ja som si tiez objednavala z ebay http://www.ebay.co.uk/itm/30-OVULATION-FERTILITY-TEST-TESTS-UK-SELLER-SENT-DAILY-/300377685214?pt=UK_Health_HealthCare_RL&hash=item45efe7bcde ale ja som zase v uk, tak som ich mala do 3 dni
Aj tehotenske mam lacne okolo 30 doma :D
3. led 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobre ranko :slight_smile:
tak ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/lagunasa hmmmmm.........
4. led 2013 v 05:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@redhairy Ahoj,ja iba na povzbudenie,minulý rok v januári dve čiarky,potom menzes,na konci marca dve čiarky a v postieľke už spinká skoro mesačný zbojník :grinning: Takže hopsa hejsa všetko je na najlepšej ceste!
4. led 2013 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mimus raz sa to podariť musí určite :wink: skor či neskôr ale predsa :wink: ja tiež som tky bojko čo sa testovania týka preto tiež netestujem pri prvej príležitosti radšej si počkám :slight_smile:

@gabusa1975 ďakujeem krásne za povzbudenie :dizzy_face: snáď máš pravdu :slight_smile:
4. led 2013 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa síce včerajší úpríspevok ale ja ho vidím až teraz, takto na skoré ráno robíš chute na sladké? :sweat_smile:
a inak pekný graf:slight_smile: pomaličky ale iste stúpaš :slight_smile:
4. led 2013 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa ahoj, to kde si také muffinky kupila? :confused:
grafik vyzerá hneď lepšie pri tom vzostupe :slight_smile:
4. led 2013 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
u mňa takto http://www.fertilityfriend.com/home/997017
už nech tá MS dojde :stuck_out_tongue_closed_eyes: bolesti ma nebavia, aj tak mi ukazujú, že zas nič, čakanie ma nebaví... zas som len nasrdena kopka nešťastia :sweat_smile:
4. led 2013 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu krásne testíky..teším sa spolu stebou....ja nič moc...stále rovnako...a aj horšie....takže nový rok mi nič lepšie nepriniesol...ale ani som nič nové nečakala.....tak tak.. :confounded:
4. led 2013 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ahoj..pekný grafík
4. led 2013 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ahoj moja....ako sa ti darí?...ja nič moc...všetko po starom....dúfam,že tento rok bude lepší
4. led 2013 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk tie kosicky som kupila v Kauflande. a este pred vianocami mi kamoska spominala recept na mafiny z mikrovlnky tak som to hladala na nete, lebo tie co sa pecu vzdy dopadnu katastrofalne. recept bol na malu davku tak som skusila a boli perfektne. len som nevedela kolko tej zmesi dat do jedneh kosika. teraz uz viem ze moze ist aj viac, aj ked tieto kosicky su dost velke.
a u teba je na mrchu este skoro. potom by si mala moc kratku lutealnu fazu.
4. led 2013 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 jej , teba som tu dlho nevidela. ako sa dari? tiez dufam ze tento rok bude lepsi ako ten predosli.
http://www.fertilityfriend.com/home/lagunasa
4. led 2013 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa ahoj moja...darí sa ako darí...nič moc...aj ja dúfam,že bude lepší....aj keď možno úplne od začiatku všetko...ale lepší....a ty ako?
4. led 2013 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa a vies mi dat ten receptik? skusila by som :slight_smile: piekla som parkrat klasicke muffinky, no nezaskodi vyskusat nieco nove :slight_smile: vdaka vopred :dizzy_face:
4. led 2013 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa ja viem, ze je na MS skoro, teraz este nedojde, isto nie pred 10DPO, ale po vikende isto :frowning2:
4. led 2013 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ja som si zazila svoj asi najnudnejsi a najkratsi silvester. boli u nas na silvestra dva pary pricom jeden z nich tehotny takze ta znama bola dost unavena a cakanim na polnoc uz nevedela ako si ma sadnut. vsetci potom odisli okolo 1hod rano. tak kratko u nas na silvestra este nikto nebol. my s priatelom sme zalahli okolo 1:30. ja by som este aj bola hore a kukala telku ale nejak sa mi nechcelo samej a bola som z toho celeho taka unudena ze som radsej isla spat. rok 2012 bol nafigu tak dufam ze tento novy rok zacneme s //. mysli na mna zajtra.
4. led 2013 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk recept je jednoduchy:
4 PL (troska navrsene ) polohrubej muky
1 ČL prasku do peciva
4 PL cukru
1-2 PL kakaa
skorica (nemusi byt)
4 PL oleja alebo roztopeneho masla
5-6 PL mlieka ( alebo pisu aj pomarancovu stavu )
Zmiesat supku cast, pridat tekutu a poriadne zamiesat aby neboli hrudky. v tychto papierovych kosikoch robit v mikrovlnke 3 minuty. da sa to dat aj do klasickeho hrnceka ale tam si uz nepametam na kolko minut.

to je vsetko. su super! uvidis.
4. led 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa dakujem, ukladam a nabuduce skusam :dizzy_face: a vykon aky? plny?
4. led 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk hej plny. tam pisu ze plny -750 ale my tolko tusim ani nemame tak som to dala tak ako to mame nastavene tusim na 700. ved uvidis po prvej davke.
4. led 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobre ranko. Ja som dnes vystupila hore. Ale citim sa odvcera nejaka rozhorucena. Aj v noci som sa len prehadzovala. Dufam, ze na mna nieco nelezie.
http://www.fertilityfriend.com/m/home.php/4061c4
4. led 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 ďakujem a mrzí ma, že u teba je to stále tak oničom :unamused:
4. led 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piacere @kikaneu @lagunasa @snazilka1983 @mimus @vavrenka @mattuliatko30 @mariankamk ahojte kocky. no tak moj tusak sa splnil. ako som povedala po vykriku nastal pad a ja budem uz asi dnes znacit 1 dc. uz sa objavilo aj trolinku krvi. ale preco tak skoro? ved mala prist az v nedelu alebo v pondelok :pensive: to uz aj LF sa mi pokazila? http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02
4. led 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimus krasny grafik. silno drzim palce :slight_smile:
@lagunasa moja, pekne si podskocila :slight_smile:
4. led 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 to ma mrzí :-/
4. led 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek