• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@lauritka ahoj no veru ano. ja som na clostyl reagovala dobre. no a pcuj neves ako v grafe FF zaznacim podanie pregnylu??
12. led 2013 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilka1983 v medicaments mas tusim hcg.. tam kde aj oznacuje progesteron
12. led 2013 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka jj tak kliknut na HCG ?
12. led 2013 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mata_ba ahoj moja, ja som namotaná už za teba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nechystas sa testovat?
12. led 2013 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka bodaj by to vyslo aj ked neviem ci je to mozne ze sest mesiacov sa snazime a nic a teraz sme sa nazili len raz aj to uplnou nahodou v den ovu :grinning:
12. led 2013 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bordulka ahoj :slight_smile: testla som,ale nic...uvidim co bude do pondelka,utorka...lebo brusko zacina dost pobolievat
12. led 2013 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky,tak já dneska takhle :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3
12. led 2013 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
12. led 2013 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@mata_ba sakriš, ale ja verím, že tam budu // :slight_smile: inak si to už ani neviem predstaviť :dizzy_face:
12. led 2013 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lauritka oki dik. a duphaston potom zaznacim ako progesteron vsak?
12. led 2013 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
12. led 2013 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
baby ja dnes takto.. ms pride opat na cas :angry: :angry: www.fertilityfriend.com/home/christie12
uz sa zacina aj hlien zafarbovat, takze pomaly si mozem zaznacit do grafu spinenie ..klasika.. :sweat_smile:
@mata_ba tam budu // urcite!!
12. led 2013 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka si zlata :slight_smile: ale nic ine mi neostava,len cakat :-/ :wink:

@christie12 nie som si ista...uvidiiiime
12. led 2013 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojte, kočky prosím vás vysvetlíte mi niektorá akoý je rozdiel medzi jednotlivými vytokmi a ako ich na ff zadať?
Teda čo znamenajú a aké majú byť jednotlivé? Vlastne ktorý je a aky : dry, sticky, creamy, watery, eggwhite?
A aky mam dat keď mam taký husty biely- je to cream?
ja vytok nemamvam skoro ziadny nikdy , tak teraz som jelen.

ďakujeem.
12. led 2013 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@redhairy
DRY je ked mas sucho - ziaden hlien
CREAMY je ked to vyzera ako krem alebo lotion ( cize ry si teraz zaznacis podla toho popisu creamy )
WATERY je ked je hlien vodnaty, ako voda, ze mas vlastne len mokro
EGGWHITE je hlien, ktory vyzera ako vajecny bielok - husty ale natahuje sa , ked si ho das medzi prsty a rozdelis ich tak sa natiahne, proste ako bielok surovy.
tie posledne dva su najplodnejsie.
12. led 2013 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dnes sme kupili v Prirodnej lekarni v PN tu Macu, ale nie tabletky ale prasok. fuuuuuuuj :confounded: to vam je hnus ked si to date len do vody! priatel to pomenoval , ze to smrdi ( a vlastne aj chuti ) ako pomlete kosti. bleeeee. nastastie tam pisu ze len jedna lyzicka denne. uf, viac by som asi nezvladla. a najblizsie si to dam asi do caju alebo co ( povodne to tam je pisane ze dat do jogurtu alebo do napoja - caj, kava ). fakt hnusne to smrdi a chuti.
a kupila som tam rovno aj ten Selezin ACE a aj cistu kyselinu listovu od Jamieson. tak sme si to vsetko dali a od zajtra zase davam aj Gynex po tyzdni. tak dufam, ze uz to vyjde!
12. led 2013 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lagunasa ďakujeem :slight_smile:
12. led 2013 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/redhairy
dúfam že mi to dobre označilo, dnes bez teplotky odmeranej len s "C".
12. led 2013 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte :slight_smile: tak to bol vážne opačný IP, sranda, to som ešte nevidela :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/3fab4e/, ale musím povedať, že som si tak nejak istá, že tento mesiac to tehu nebude :unamused: nemám taký pocit..
@zelovocka

@zuzkazuzu88 vidíš.. som sa ťa aj chcela spýtať.. ty nesleduješ okrem BT nič? hlien, krčok, ovu testy?
12. led 2013 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@redhairy mne sa tie tvoje vysoké teploty tak páčia :slight_smile: .. normálne som sa tešila, čo tam dnes bude, kliknem na to a uvedomím si, že si vlastne písala, že dnes bez teploty :frowning2:
12. led 2013 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@adeala máš krásny grafík, ovu ste vystihli presne , mysli pozitivne :wink: je to na dobrej ceste.

Ja som si včera uživala wellness saunu a nespala som vlastne ani doma takze som nemerala :pensive: uvidim zajtra, a mne sa praveze tievysoke teploty nepacia. ešte som tak vysoko nebola.
12. led 2013 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@vavrenka tehu test som skusala niekedy začiatkom cyklu zda sa mi ze 5DC a bol negativny cize asi teploty vysoke s tym minulym cyklum nesuvisia.
12. led 2013 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@redhairy tak ja nemyslím negatívne, len mám teraz taký pocit, že o tehu nejde :slight_smile: veď uvidím.. :slight_smile:
no, ale keď pozerám na ten tvoj minulý graf, tak si tiež bola na 37, tak toho 0,1 stupňa už snáď nebude taký problém :slight_smile: inak ani ja som nikdy nemala teplotu 37 a včera to tam vystúpilo, tak ono to snáď bude v poriadku :slight_smile:
12. led 2013 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa daj si ti do pomarančového džusu dá sa to ľahšie vypiť
12. led 2013 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Babenky mozte mi poradit.kedy podla vas som mala ovulku.Nechapem tomu moc.Dakujem za pomoc.
12. led 2013 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@stana80 ahoj, podla mna, ked zajtra stupnes, tak ovu je dnes :slight_smile:
12. led 2013 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka dakujem za odpovet.a asi o kolko by mala stupnut?dnes som robyla test a je myslym negativny.
12. led 2013 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Mozem tu dat aj fotku,nebude vam to vadit?
12. led 2013 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@stana80 ale uz si mala pozitivne ovu testy a od nich do 48 hodin by mala byt ovulka... ale podla tvojich teplot by som povedala, ze este nebola, iba ak by bola 10.1., niekedy pri ovu cca na druhy-treti den teplota moze klesnut... myslim,ze stupnes cca na 36,7
12. led 2013 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@stana80 kludne daj, urcite to vadit nebude :slight_smile:
12. led 2013 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek