• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@mariankamk budem musieť načapovať poháre vody a poctivo piť.... uf....
14. led 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariankamk ďakujem za odpoveď...ja som ten utroš zobrala az ked som sa napapala ale pravdepodobne to meranie neskôr naozaj robi šarapatu...budem si musieť nastavovať budík :slight_smile:
14. led 2013 v 09:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bubu4125 hned teraz si daj prvy pohar, sup od pc a rychlo sa napit :wink: ak treba, budem ti to sama opakovat po cely den :sweat_smile: :wink:
14. led 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk dakujem, si moc zlatá...už bežím.....
14. led 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vavrenka Ďakujem....ano mam ale ja si ho kreslim rucne lebo na tom internete sa moc nevyznam...a v predchadzajucich cykloch som ho niekedy mala uplne rozhadzany...iba teraz ako som zacala ten clostil tak bola teplota na jednej urovni...vacsinou to stupalo iba o 0,1 ale v piatok mi vysiel test ze obe palicky boli silne a v sobotu uz bola testovacia slaba..objednala som si však nové testy lebo som mala tie pepino a to niekto pisal ze nie su uplne spoľahlivé...tak budem uz merat vzdy v rovnakom case a potom hodim grafik..
14. led 2013 v 10:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka2405 HP by to isto zachytil, lebo sa robi presne na zvyseny prolaktin, estrogen, testosteron.... takze to moze byt kludne nejaka zlaza.... a kludne mozno aj tym duphastonom... posobi to predsa na hormon.system, nie?
Uvidis, co ti doky povie. :slight_smile: Drzim palce :slight_smile: :sunglasses:
14. led 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa ked si klasicky zamestnana, tak je to tak ako som pisala, tych 130 ci kolko, neviem ci je to aj tam nejak ohradene...ale rozdiel je tam 9 eur...vsetko ti povedia na socialke, tu su zakladne infosky, aby sme zhruba vedeli ako to je, lebo u nas ti aj vela veci zataja
14. led 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@christie12 ja zajtra hlasim 1DC tak ideme na to od znovu, hadam ze tbl zaberu a uz nebudem zazivat take stavy ako medzi sviatkami, ty odhadujes ovu na kedy? mas 28 DCykly?
14. led 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, som zúfalá, pozriete sa na môj grafík? Mala som ovulku, nemala som ovulku? :frowning2: fertilityfriend vyhodnotilo, že tento mesiac som bez ovulky :frowning2: Pred týždňom ste ma niektoré utešovali, že mám počkať, že o chvíľu príde, ale dnes som 28DC a stále nič :frowning2: minulý mesiac som mala ovulku na 20DC.
14. led 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nevestickaaaa ked by sme neratali tie strasne vysoke BT pocas ms, tak si myslim, ze ovulka bola 17DC.
14. led 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@trish22 veru, man DR viacmenej "odpisal" , ze ovu nebude, a ked som sa spytala , ze ci by nemohla byt teda neskor, ze, mne sa zdalo, ze byva tak okolo 20dna aj neskor,( lebo aj prvy krat ked som bola tehu, tak som mala ovulaciu neskoro, a preto ma to dost prekvapilo ze som vobec otehotnela) a on ze :"nemyslim si, ale skuste, mozno motyka vystreli" To je pamatna veta :grinning: Ja som si pozrerala tvoje grafy a mne sa teda vobec nezdalo ze by nebola, a okrem toho , ten domin. folikul sa moze vyprofilovat neskor a neskor dozriet alebo napr nemusi byt tento mesiac, ved je normalne ze zeny mavaju aj 1-2 cykly bez ovulacie a ani o tom nevedia. ale clostil si nechaj, ono ti to podla mna pekne zaberie, budes mat sledovanu ovulaciu a sup pojdete na to :slight_smile: a myslim ti aj profil urobia, tak aspon odsleduju hormony co tam stvaraju :sunglasses:
14. led 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nevestickaaaa ja by som si na tvjom mieste vymazala teploty , ktore si mala pocas MS, su vysoke a mozno len matuu graf FF.. podla mna netreba znacit cez MS teploty. Mozno poseldny den len. :wink: ale priklanam sa k @dadenka111
14. led 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dadenka111 v minulom cykle boli po ovulke vyššie teploty, takže asi nič tento mesiac? dávam graf aj z minulého mesiaca...
14. led 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nevestickaaaa alebo mozno si mala ovu az 20DC potm ti pekne stupaju teploty hm? :wink:
14. led 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@figurka1985 dakujem za vysvetlenie, no som zvedava, tiez povedal ze to moze byt tym duphastonom, ale vraj sa uvidi ked pridem a moj graf vyzera zatial ze ovu nebola
http://www.fertilityfriend.com/home/3ce8a6
14. led 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nevestickaaaa no, mne to vychadza na 17DC-3.1...
14. led 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nevestickaaaa pocas mrchy nemeraj.. vtedy pracuju hormony.. zmaz si teploty pocas mrchy.. len pletu graj... :wink: ovu podla mna 17 dc
14. led 2013 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mistrall @vavrenka @linuska1 ďakujem moc kočky, neviem čo sa deje s tým grafom , skúsila som vymazať teploty počas mrchy a nič, tak som skúsila navýšiť jednu teplotu až na 37,3 a aj tak mi ovulku neukázalo... dobre, tak budem dúfať, že ovulka bola, je mi v zásade jedno, či to bolo na 17 DC alebo 20 DC, hlavné je, že bola :wink:
14. led 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nevestickaaaa aj cyklus pred tym si FF nebol upne isty a nieco mu vadilo. skus v tomto novom cykle vymazat tych prvych 6 BT pocas MS a uvidime co ti zaznaci za ovulku. ja cez kramy nemeriam vobec a zacinam tak od 10DC. aj tak skor ovu nebude a BT je uz pomerne ustalena na predovulacne. :wink:
14. led 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelabela no pekne.. neboj, urcite zaberu a teraz sa zadari :wink:
ja mam 28 a na 29 pride ms.. ovu od 13DC-15DC , tento mesiac opat skusim ovu testy, nech viem na isto..
hlavu hore , za dva tyzdne je tu nova sanca :wink:
14. led 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadenka111 to ja už skôr tak zo zvyku a zo zotrvačnosti meriam aj počas mrchy :grinning: ale vymazala som a nič neukázalo, ale nevadí...
to, že mám teraz vyššiu teplotu ako som mala v prvej polke cyklu aspoň znamená, že som niekedy tú ovulku mala alebo aspoň, že sa blíži mrcha? raz som mala anovulačný cklus a strašne dlho trvalo, kým mrcha prišla :frowning2:
14. led 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@christie12 veru tak, bude a hotovo a podari sa... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to budeme mozno spolu ovulkovat :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky holky,tak já nevím jestli si se mnou moje tělo hraje nebo co to je http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3 ,toto jsem dneska naměřila,ale s tím,že mě kolem 4 vzbudila pichlavá bolest v podbřišku,ale taková šílená,že se to nedalo zaspat,tak jsem raději změřila abych nevynechala den :( teď už mě břicho nebolí fakt jsem nějaká divná :unamused:
14. led 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nevestickaaaa teploty by som vymazala až po 7DC a ovu podľa mňa bola na 17dc, takže dnes si cca 11dpo, testuj :grinning: :sunglasses:
14. led 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vienny neboj, staci cez vikend odmerat ako cez tyzden a potom kludne este spi, ja uz to mam ako automatiku, ze zmeriam, do mobilu tuknem teplotu a spim dalej... :slight_smile:
14. led 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nevestickaaaa teraz uz urcite mas poovulacne teploty, tak bud budes testovat alebo si pockas na mrsku. :wink: alebo sa tentokrat nedockas cervenej
14. led 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piacere @dadenka111 ste zlaté, babulky :slight_smile: testovať tak skoro nebudem, mávam tak 32-36 dňové cykly, takže mám ešte dosť času a minulý mesiac sa mi stalo, že na mňa z testu svietilo krásne obrovské + a nakoniec odišlo :frowning2: takže nechcem veľmi skoro testovať, počkám ešte tak týždeň-dva :slight_smile:
14. led 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mata_ba no ako moja?? :slight_smile:
14. led 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mistrall graf ukazkovy,test negativny... www.fertilityfriend.com/home/mata_ba
14. led 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba hmmmm zaujimaveeee, hmmm :confused:
14. led 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek