• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
ahojte :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

tatulienka no paradička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratulujem... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ale aky graf to je sila, aky pokles a predsa je to tam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

tenty aj ty veru pekny grafik :dizzy_face: :dizzy_face:

nelka - bude plodiaci vikend :wink:

zubajdička - MISS-ka moja ahojkyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: ty to tu nejak zanedbavaš :confused:
5. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie to hej, uz sme vcera zacali :wink: ty este merias?
5. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam momentalne zapal - obojstranny :frowning2: :frowning2:
dnes som bola u doktorky, lebo sa mi ten vytok uz nezdal a mam to prvy krat tak som nevedela, ze co to ma byt a ze zapal...tak som nafasovala injekcie, a na vkladanie tabletky tak sa chcem dat do poriadku nech po mrche mozme snazilkovat :wink:

a tento mesiac sme ani neplodli - nebol drahy doma tyzden ked boli plodne dni a aj tak sme nesexikovali kôli tomu vytoku takze teraz mam troška pauzu tento cyklus :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej ahoj Nellie. :grinning:
5. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no čo kocky, nejak to tu viazne
5. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nellieeeeenušinečkaaaaa :grinning:... jj, zanedbávám.. přestala jsem měřit, ptž mě to už štvalo... a tak nějak celkově si dávám woraz.. už mi to lezlo na bednu... :slight_smile:
Dneska jsem měla ráno mozzarellu, tak jsem si na tebe vzpomněla a hned jsem naklusala :grinning:... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
5. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubajdi asi ti poslem za kamion našej mozzarelly, aby si na mna myslela častejšie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale je fakt ze aj ja si davam pauzu :wink: chodim sem sice kazdy den omrknut, ze co nove :wink:
no uz neprispievam ako kedysi a je fakt ze mam toho aj v robote teraz nejak vela tak sa mi neda ...

a taky woraz padne fakt niekedy uz vhod :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte..

nellie a co ty mas s mozzarellou?? aj ja ju mam rada.. naucila som sa na nu v Tal.,.. :slight_smile: s rajcinkami , mňáááám !
5. čer 2009 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin robim v jednej firme co ju vyraba a prave priamo pre Talianov...takze tato "nasa" sa na slovensky trh nedostane... :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
áá Simib ahojky... :wink:
ako ty naša "ex statočna" ? :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tatu gratulujem
Nellie, co si stvarala a kde si to nachytala?? :angry: :angry: No ale aspon bude chlap pred buducocyklovym snazenim pekne oddychnuty a poriadne si to uzije :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůůůůůůůůůů, přijede mi kamiooooon mozzarellyyyyyyyyyyyy... to se po tom pěkně pose.u :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bude pořádná očista těla ... :sunglasses:
5. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. čer 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
cavte tak ovuyvzerá na dnes
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=1/userid=69455

len som nechtiac hodila teplotu najskôr na zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucinka nekojíš? Lebo mne sa ten graf zdá anovulačný :confused: napriek tomu, že tam bol vyšší vzostup, tak tie teploty sú v podstate vždy v jednej rovine. Po ovu by teplotná krivka mala stúpiť do "iných hodnôt teplôt" :pensive:
6. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
falmenga ,ale dr poevdal že mam v pravom vaječníku vajíčka :confused: aj tak môže byť cyklus anovulačný kedmi poevdal, že už budem ovulovať?
6. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte... luci, a kedy si bola na folikulometrii?... ktory DC ti vravel, ze tam vidi vajicka? ... ide o to, ze ja som mala aj dominantny folikul, aj praskol a podla mojej dr. to nebola ovulacia... :frowning2:
6. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
martina, ovu bola podla mna 25DC takze uz len vyckaj a pozitivne mysli :wink: :slight_smile: :slight_smile:
6. čer 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani an 35 DC a cykly mavam 50 dnové ja som bola na sonekôli špienniu a on poevdal, že to asi zato že " už začínam normálne fungovať" a vidí folikuly a že už začnem ovulovať no nepovedal kedy len že endometrium je 8 mm toje všetko
6. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha luci.... to je dobre, ze uz zacinas fungovat.... podla mna sa ti daju coskoro hormony do poriadku a aj cykly by sa mali skratit.... 50 dni je velmi vela....
6. čer 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no len ked ja naozaj stašne veľa kojím za hodinu si " cucne " aj 5 x
6. čer 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, ved to je dobre... maly bude zdravy :wink: a dalsie pride... coskoro
6. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinka vidím to na 25DC :wink: vyčkaj... ešte jedna-dve teplotky tak hore a wunsch vyznačí ovu :slight_smile:

lucinka vieš, to že tam vidí vajíčka, ešte nemusí znamenať, že bude ovu :pensive: nemusí tam byť totiž dominantný folikul, ktorý aj praskne. Ach tí lekári, prečo nedokážu normálne komunikovať s pacientkou a všetko jej vysvetliť? :angry: Ale keď povedal, že čoskoro budeš ovulovať, tak možno tam ten dominantný folikul bol :slight_smile: len ti to nepovedal :dizzy_face: Musíš vydržať, aké budú ďalšie teploty... zatiaľ je to len vo hviezdach :slight_smile: Ale snažili ste sa statočne :grinning: takže ak bola ovu, nádej je :wink:
6. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky len sa chcem spytat ste tu niektora taka co ste mali problem s meranim BT? Napr. ako ja, ze nadranom dost skoro sa budite v roznych casoch a potom si nieste schopne merat BT v rovnakom case, alebo ze nemate dobry spanok.....
diki ivett
6. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. čer 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tenty :dizzy_face:
6. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
valdi no ja veru nie nechceš si spraviť test
6. čer 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek