• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@mariankamk :unamused: ja mam najradsej obdobie par dni po ovu.. potom uz ku koncu som len nasrata :angry: pred ovu zase stresy, ci nebude prave v tom obdobi zas hadka alebo nieco podobne. :rolling_eyes:
23. led 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeni.r tak daj vediet, ako to funguje u teba. no ja si to celkom neviem uplne v praxi predstavit a ahlavne aj ked niekde ides hmmm. :fearful: :confused:
23. led 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ale ako si to vedela, ty vestica :grinning:
23. led 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka najlepsie je to asi len prve 3-4 dni po ovu, potom uz je to zvacsa jasne...
ma vobec cenu este uzivat duphik? :unamused:
23. led 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk co ja viem, ja som sa na to potom vyprdla.. furt do seba rvat chemiu.. len z toho clovek pribera... :unamused: :angry:
23. led 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka mne to nerobi nic... a niekedy mam dojem, ze to vobec neovplyvnuje moj vlastny progesteron... ani to nevplyva na hlien, ani na spinenie, ani na lutealku, ani na BT... proste akoby hrach na stenu hadzal... :unamused:
23. led 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 já ti neviem... :slight_smile: pri niektorych babach to proste cítim... dvom som uz "vyvestila" tehu... alebo je to proste siesty zmysel, ktory na mna neplati :D
23. led 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka no nechcem ti odporovat, ale ty mi kazdy mesiac vestis tehu, tak teraz uvazujem, ci je chyba vo mne alebo v tebe :grinning:
23. led 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariankamk no ved prave, ani mne to nic nerobilo.. tak som sa an to vyprdla uplne.
23. led 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no tento mesiac som ti vyvestila iba IP na 5dpo :grinning: zatial nepredbiehajme :grinning: :grinning:
23. led 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka teta vestica a mne co vyvestis? :grinning:
23. led 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka dobre. tak teraz ti to nahodou vyslo :slight_smile: :grinning:
23. led 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka hm, ja mam este zmiesane pocity, neviem, co robit... takze sa zariadim az potom spontanne... lebo ked nieco spravim v jede, ked sa upokojim, tak potom to aj tak zrusim... :zipper_mouth:
23. led 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk teraz som ostala v strese z tolkeho zaujmu :grinning: :grinning: :grinning: ked ma osvieti, urcite ti poviem :sunglasses:
23. led 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@moni1007 tak mne uz vyslo par veci o ktorych mozno ani nevies, nechcela som sa chvalit :grinning: :grinning:
23. led 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka jaaaj, tak ty si taka skromnucka? :grinning: no ale keby si sa obcas pochvalila, mozno by si si aj zarobila :grinning: a ja by som si mohla brat provizie, pripravim ti marketing :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vavrenka no to nic moc veru fuu. a co sa deje s tym FF oooch ani mne to neukazuje. ale ja si taham hadika stale 37,2 :slight_smile:
23. led 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@moni1007 no ved prave, bojim sa,ze niekoho sklamem :D a z toho mala co beriem chces este aj proviziu? by si viac prerobila ako zarobila :grinning:
23. led 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@figurka1985 dakujem za podporu.
@mariankamk ani mne to nezobrazuje dnesne udaje ....
@vavrenka ani mne to nechce ukazat. a pekne si to z tym FF zhrnula :slight_smile:
@moni1007 ja to mam dnes uplne opacne ako ty :slight_smile:

tak si k tomuto mojmu grafu dnes domyslite hodnotu 36,7 pre dnesny den. konecne som troska podskocila . bodaj by to aj takto hoci pomaly stupalo aj dalej. http://www.fertilityfriend.com/home/lagunasa
23. led 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa no pekne, ja som mala hadika 36,7 a dnes pokles 36,6. sranda :grinning: :grinning:
23. led 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka uplne ako ja. pred ovu stres a silou mocou sa snazim "posluchat" aj ked niekedy by som vybuchla. a zase na konci cyklu som nervozna a smutna koli spineniu... viac ako ked uz pride mrcha.
@snazilka1983 ani mne to neukazuje ale ja som dnes o jeden kusok poskocila na 36,7 :slight_smile:
@bordulka tak ked budes mat silneho tusaka ako to dopadne so mnou tak daj vediet :slight_smile:
23. led 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lagunasa skoda ze sa ti nepodarilo k tomu Dr ist teda stihnut ho
23. led 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa zivot nam riady cyklus.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 sranda, si tu hopkame a predbiehame sa :slight_smile: vies comu som ale rada. od soboty budem cely tyzden dost zamestnana vyletmi takze sa nebudem stresovat ku koncu LF az tolko :slight_smile:
23. led 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka1983 tak hadam uz zajtra to vybavim.
@lauritka ja verim na osud tak si to modifikujem na osud na riadi cyklus :slight_smile:
23. led 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lagunasa osud je pekna svina ku niektorim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. led 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lagunasa no my sme boli zaneprazdneny v case ovu, tak teraz budem vnimat ako pomaly ubieha ubieha LF, aj ked teraz viac myslim na ten muzov spg :slight_smile:
23. led 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa tebe tiež neukazuje FF dnešný deň v grafe. alebo len ja to nevidím. lebo od rána sa babrem s tým FF lebo mi neukazuje dnešný deň na grafe....zadala som BT aj hlien a všetko a nie je to aktualizované....ja nechápem :angry:
23. led 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trish22 to robi kazdemu zrejme :slight_smile:
23. led 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
moj slavny graf, ktory zatial neskonicl s ovu :confounded: , mam z toho cely den nanic... a aj ovu test cisty ako sneh, k tomu uz tupe pobolievanie podbruska, stipanie a palenie, akoze supeerrr :angry: :rolling_eyes: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
http://www.fertilityfriend.com/home/vavrenka
23. led 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek