• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@m.r. ovu si mala 17.1./22DC, kedze si cakala kratsi cyklus, ovulacia sa ti o par dni omeskala... pozeram, ze klesas, takze MS je asi za dverami... ale kludne este mozes vyskusat aj test, moznosti je viac :slight_smile:
29. led 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbeta.hod podla mna si ovu mala az o den neskor... testovat mozes, ale cim dlhsie vydrzis, tym lepsie... ak ta ruky svrbia, zajtra skus...
29. led 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak dneska tak...
Akorát jsem si přečetla ze včerejší zprávy od lékaře (diagnoza hrozící potrat :frowning2: ) že mám endometrium 4mm.. to s emi zdá hodně málo, ne? můžu vůbec s tak malou sliznicí otěhotnět? docela se bojim mimoděložního :frowning2: :frowning2: v
pátek jdu ke své doktorce, vezme mi krev a uvidíme, jak hcg stoupá nebo co..
dneska vůbec ani špinění není, tak doufám, že to tak už vydrží.. ale prý při jakýhkoliv bolestech hned na pohotovost :cry:
29. led 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lagunasa noo ale drzis sa celkom fajn :slight_smile:
29. led 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeni.r no fuha to mas teda poariadne nizku sliznicu. ale neboj hadam bude vsetko v poriadku. treba verit. drzim palce
29. led 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adeala no nejdeme uplne rovno odtial. mám zastávku v BA. tam prehodim tašky a frčíme. len neviem este o kolkej prideme z Presova.
tu máš inac riadne bláznivý ten graf.
@pa_mi ked zajtra stupnes, tak ti ju tam podlá mna znova označí.
29. led 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka1983 zatial je to v pohode aj ked lepšie by bolo ak by som bola vyššie, ale nestazuj sa.
29. led 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa ja uz neviem. ma aj napadlo ci to nemoze byt IP, ale to je 4DPO prilis skoro...
29. led 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa ahojcek. Tak ste sa mali super co? Oddychnuta? Zrelaxovana? No ja mam uz druhykrat vip po sebe :D neviem cim som si to zasluzila :D no veru stale mame nieco spolocne ;) keby to tak teraz aj spolocne dopadlo //. Ale mne uz nejak moje nadeje klesaju :slight_smile:
29. led 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka @moni1007 @bordulka @snazilka1983 @trish @mattuliatko30 a ostatne kocky........ahojte viem, ze uz merate nejaky ten mesiac, neviete mi prosim poradit, snazime sa o babo 2roky z toho 1rok meriam BT a viac ako na polovici grafov mam akoze IP .........ale u mna to nic neznamena........nikdy z toho nic nebolo..........nehovori to o niecom? myslim, ze ci mi nieco nemoze chybat v tej druhej polovici LF, alebo jednoducho tam ten pokles mavam a nic to neznamena a nemam tomu venovat pozornost, nemate niektora podobnu skusenost? podla lekara som zdrava ako rybka, mam urobeny HP v norme, stitna ok, mm ma vynikajuci spermiogram, uz mi z toho len vychodi, ze som na gebulu a preto sa nedari.........jedneho spuntika uz mam doma 4roky a mam za sebou jeden potrat 8tt a odvtedy ked to nejde tak to nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj dievcata.
Takze novy cyklus- nova nadej... ja som zvedava, dokedy mi to vydrzi :slight_smile:

U nas sa zovulieva: http://www.fertilityfriend.com/home/Figurka1985
Pozeram, ze vela z vas ma plodny hlien, a u mna sa vyskytuje prilezitostne, skoro vobec.... Rozmyslam, ze si objednam Pre seed gel.kedze som zistila, ze je jedno, kedy pred ovulkou mate sexik- hlavny je Egg, alebo este Watery hlien... prave pozeram grafy na FF.
Mate s nim niektora skusenosti? Ked to este dnes objednam, este by sme tento cyklus hadam stihli ovulu... Mali ste ho niektora?
29. led 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zabudla som pridat graf :sweat_smile:
29. led 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@activia ahoj. No ja rovnako ako ty. Mavam dost casto ip. Ak chces kukni moje grafy. A tiez mi zatial ziadnu pricinu nenasli preco sa nedari. Akurat dnes ideme s muzom na spg. Tak som zvedava :slight_smile:
29. led 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@activia ahoj. vies co ja tieto IP tiez mavam a nic z toho tak neviem ci to daco znamena ze sa aj zadari ale nakoniec nic z toho no netusim. tiez som ok len manzel ma horsi SPG tak perto sa nam dako nedari otehu. drzim palce aby ti vyslo co najskor :wink:
29. led 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zdeni.r iba lez, ak mozes, do piatku nechod do roboty. drzim paste a myslim na teba!
29. led 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 idem kuk, ale je to na porazenie, uz 24 mesiac :frowning2:
29. led 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka1983 ja som ti pisala ku grafu, tak opat to nevyslo? vyzeralo to pekne :angry:
29. led 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no krasne mas ich tam, radsej keby tam neboli, davaju zbytocnu nadej v nasom pripade :unamused: ......ale uz to predsa musi vyjst, tak si drzme prsty aby sa coskoro zadarilo :wink:
29. led 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi ahojki. mozno len jednodnova haluz.niekedy to moze takto na jeden den klesnut kratko po ovu. :slight_smile: este tam mohol zauradovat estrogen.
@m.r. a nemohla byt ovulka az 21.1 ???
29. led 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chmurkaxy děkuju za podporu! já mam práci docela v pohodě, hodně sedim, takže sem v klidu...
29. led 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nessik no zatial sa neda povedat , ci ide o anovulak.. skor sa mi zda, ze ovulka este moze prist, neskace ti to ako pri anovulakoch.. pre ktorych su skoky typicke.. treba pockat.
29. led 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@activia ahojki. nie neznamena to nic zle.. nie vsety pokesly su IP, proste sa ti zvysi hladina estrogenu a to sposobi pokles.
29. led 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeni.r a nie je tam 14 mm?? ja sa vobec cudujem, ze sa v takej nizkej uhniezdilo.. to byva po MS taka sliznica.. nepomylil sa ? a zabudol jednotku :slight_smile:
29. led 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@activia no ja som si uz na ne zvykla. :P ale veru,uz by sa mohlo zadarit. Ja este len cakam na vysledok tohto snazenia,ale moc ruzovo to nevidim :/
29. led 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka takze je to jasne, som na gebulu šiši :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......ak mi este niekto v mojom okoli povie, nemysli na to a zadari sa, tak za seba nerucim :grinning: :grinning:
29. led 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@figurka1985 my sme pouzival ten pre seed gel.. ja tiez nemavam skoro ziadny hlien a nepomohli na to ani grepy ani nic... :unamused:

ale tak ani gel nepomohol.. ale mozno vam pomoze.. :wink: treba skusit.
29. led 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@activia no vravi sa, ze to moze byt v psychike.. ale ja som tu zazila tolko kociek, ktore na to mysleli intenzivne, merali testovali a aj tak to prislo.. takze to je velmi individualne. :wink: :slight_smile: mozno niekomu pomoze ked na to nemysli, ale ked uz poznas svoe telo, vies , ze ide ovu a potom sa neda na to nemyslit.. :sweat_smile:
29. led 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@activia veru nevyslo. vyzera to ze to bolo biochemicke tehu terat. nakolko testy prestali duchovat presne ked dosla MS. rano uz test bez ducha a vecer uz mrcha :angry: och toto cakanie a snazenie sa uz mi lezie na nervy tolke roky a nic.
29. led 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja idem na to takto nemysliet. :grinning: :grinning: :grinning:
treba uz trosku posilnit telo a ducha. :sweat_smile:
29. led 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@mariankamk děkuji za radu :slight_smile:
29. led 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek