• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@lauritka ip spinenie trva ako dlho? lebo ja sa citim ako na zacinajucu ms..
30. led 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maria1610 přeji brzké těhulkování bez komplikací :slight_smile:
30. led 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka no tak co ja viem, den dva ?? musis len pockat a uvidime.. ak bola ovulka , tak by este nemala prist MS, to by bola kratka LF.
30. led 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ahoj moja. vcera som uz na b neprisla, lebo sme travili vecer s mm v posteli, pozerali sme film a dali sme si vinko :slight_smile:
@vavrenka ahoj moja. pekne sa drzis, verim, ze ta ovu bola :slight_smile: :wink: no ale ja uz vitazny graf nebudem mat. uz to zacina http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02 sice cakala som vyskok hore ako to zvykne byt pred mrchou, ale tak to je jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte,
http://www.fertilityfriend.com/home/katka61
Už nech je koniec tohto záhadného cyklu :angry:
30. led 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka teraz som tu kvôli tebe prehrabala grafy s implantačným špinením na ff a trvá to 1-3 dni :dizzy_face:
30. led 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trish22 ja tomu nemôžem uveriť, graf ukazuje ovu, test ukazuje ovu, ale doktor nie.. a pritom to vyzerá tak jasne :unamused:
30. led 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adeala zlataaa :wink: , ake kriteria si mam zadat, nech si to pozriem aj ja?
30. led 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka idem zistit, ci ozem mat atku kratku lf- viem, ze pri dojceni moze byt lf menej ako 10 dni, ale neviema kolko najkratsia.. mna bolia aj krize, a mam take "teple" podbrusko, urcite otvoreny krcok, tkaze preto si myslim, ze ip spinenie asi nei a pri prvom tehu som to nemala. tam som mala pekne pozitivny test na 8DPO aj s priznakmi
30. led 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka ja som zadala iba implantation spotting a category: pregnancy :slight_smile:
30. led 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka AHA NOO.. TAK NEVIEM, POKIAL TO PRESTANE. TAK BUDE FAJN, ESTE BY SI SA MOHLA DRZAT :slight_smile:
30. led 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adeala ja trubka, ja som hladala sign -spotting, hehe a nenasla som ho... dikyy
30. led 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka uplne sa s tebou stotoznujem :grinning:
30. led 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte baby! Ja dnes na 11DPO takto: http://www.fertilityfriend.com/home/3e7b77 Drzte palceky aby mi tie schodíky aj nieco/niekoho priniesli :wink: Ale uz boli podbrusko sem tam. Dufam, ze to nebude na 14DPO mrcha:( Pekny den!
30. led 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@catkarina fíha, neviem co to moze byt. ja som sa normalne zaregistrovala ked som tam isla prvykrat. tu ti posielam link na jednu stranku mne to dost pomohlo - je tam popisane ked si po otvoreni zadas "otvorit vsetko" aj o FF - skus ist podla toho

http://www.merenibt.xf.cz/index2.html
30. led 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adeala prosim ta, a co je to implantation dip?
30. led 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monosana kráása :slight_smile: držím palce :slight_smile:
@moni1007 ahoj moja, v pohode, hlavne ze ste si s mm urobili intimco :grinning: pozerala som grafik, ja stale dufam,ze pojdes este hore :wink: ja sa stale drzim na tej hranici 36,5 takze ovu asi fakt nebola... http://www.fertilityfriend.com/home/bordulka
@moni1007 nie je este skoro na pokles, aky dlhy mavas cyklus?
30. led 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka implantačný pokles :slight_smile:
30. led 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 Čuďas. Aj tie testy a vsetko okolo toho. Keby nebolo doktora, tak by sme si mysleli, ze ovulka tam bola :confounded: Hmmm,moja....drzim palce, aby sa tento cyklus skoncil a radsej zacat novy a dokonaly aky si zvykla mat :wink:
30. led 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adeala ďakujem moja zlata...resp. neďakujem, aby sa mi tam ukazalo nieco pozitivne po tych dvoch rokoch.... :frowning2:
30. led 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka aj mna boleli rano krize aj brucho,teraz nie,no ja cakam,ze zajtra pride,zatial nic
ahojte @lauritka a ostatne, dnes som chvalabohu po vcerajsku zase riadne stupla, tak aj FF mi vratil ovulku spat na piatok...keby to nebolo 4 DPO tak si myslim ze to bolo IP. no nevadi hlavne ze je teplota zase pekne hore a ovulovali sme :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.fertilityfriend.com/home/410535

@vavrenka podla mna nemusis mat taky pokles ze IP - ved vraj najlepsie grafy su tie trojfazove a na tych som to nevidela. na kramy je 6DPO skoro nie?
@monosana no.. dva roky.. to už je taká akurátna doba na nejaký ten zvrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mamusia aby si nakoniec nemala aj ty implant. spinenie :grinning:
30. led 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka pozeram ze novu stovku si zacala pekne ovulkou :grinning: podla mna mohla byt - aj FF to tak vyhodnotil a este stupas pekne postupne hore, to je super :wink:
30. led 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adeala ano, ano bolo by dobre. ALe uz v strede februara by som mala ist na IUI. TAeraz mam pockat na menzes, aby som mohla zacat so stimulkou. Tak som zvedava. Bola by sranda, keby teraz nedorazila :grinning: :grinning:
30. led 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka ahoj :slight_smile: super, ze uz sa ovu prebudila, drzis sa super a to spinenie by mohlo byt implantacne :slight_smile: drzim palce
30. led 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monosana veď to tak býva.. keď už to najmenej čakáš :stuck_out_tongue_closed_eyes: prekvapko! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek