• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

17. srpna 2017 
1. únor 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 no tak my sme skromne, tesime sa aj z dlhsej LF.........ja sa tesim ked mam aspon 12dnovu LF :wink: :grinning:
1. únor 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@activia no vsak to :D ale tak ja mavam 13 az 14 dni a teraz som sa zlakla,ze budem mat kratsiu. Ale uz je v pohode. Len sa bojim,lebo minule som mala uplne slabu jednodnovu mrchu a ked som to vravela dr,tak mi vravel,ze to neni dobre,ale ze teraz bude normalna,lebo mam peknu sliznicu. No ale ak sa riadne nerozbehne,tak budem mat obavy,ze preco je taka slaba :/
1. únor 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 hadam sa rozbehne a bude ukazkova, ved ked teda ma byt posledna, nech je ako z knizky :wink:
1. únor 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@activia :D:D tak tak veru. Nech uz je aj po nej,nech mozeme opat snazilkovat :D
1. únor 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No povedzte, kedy ste videli naposledy takýto krásny graf? http://www.fertilityfriend.com/home/anait :wink:
1. únor 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
@anait a co hovori test na to ?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka @anait no test nas chce podla toho 23.1 naserkat evidentne
1. únor 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait cikni opat zajtra :wink:
1. únor 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. únor 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@christie12
@pa_mi čaute kočky tak ako dnes? ja už idem dole :unamused:
1. únor 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@activia mici vieš čo, ja to už nechám na teba :wink:

@lauritka test hovorí to, čo pokaždé ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, klesla som za dva dni tak brutálne, ze na toto tiež len ja som schopna :angry: Mrcha ale este stále nikde. Ani náznak :unamused: Je to normálne? :confounded:
http://www.fertilityfriend.com/home/3e7b77
1. únor 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait ja uz necuram ani nahodou :grinning: :grinning: az buduci mesiac ak bude dovod
1. únor 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monosana a neskúsila si testovat?
1. únor 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanickaskorokubikova to nevadi, na mrchu je este skoro, to bude len taky jednodnovy pokles uvidis...stale si vyssie ako pred ovulkou ked to porovnam hm?
1. únor 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanickaskorokubikova ja uz som sem dnes graf vycapila, ale pozeram ze som napisla zle tvoj nick, tak este raz len pre teba :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/410535
1. únor 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pa_mi ne ne mne už ked raz klesne tak potom ešte max na druhý deň sa vráti hore ale potom už len klesá :wink:
1. únor 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi Neskusila moja zlata. Zdá sa mi to zbytocné :frowning2: Kebyze som tehu, teplota nemoze tak rapídne klesnut :frowning2: Ci budem výnimka? :sweat_smile: Mozno skusim pockat do zajtra a ked sa to do zajtra nespusti, urobim si test z ranneho mocu. No, myslism si, ze to bude cisto snehobiele, ako cele dva roky :angry:
1. únor 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi pekne, pekne tebe stúpa :wink:
1. únor 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monosana no podla grafu zajtra pride mrcha..pri takom poklese...aj ja to tak mavam.
1. únor 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ja som to tak nezvykla mat :unamused: Ked mi klesla, hned v ten den som to aj dostala. No, mozno , ze tento mesiac to bude inac. Uvidime co nas prinesie zajtrajsok. Zas mozem is skapať od bolestí, uz sa na to tesim :frowning2:
1. únor 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monosana @mattuliatko30 @tanickaskorokubikova toto je na porazenie dievcata... ja inak veselo dostanem mrchu aj ked mam teplotu hore, takze uplna vyhra ...do poslednej chvile chvilka napatia! :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pa_mi ty si obrátená :slight_smile: Vidis, ake sme rozdielne? Aj tak si niekedy myslim, ze moje brusko a vsetko co je vnutri si niekedy zije svoj vlastny zivot a ani nenecha, aby som im do toho rozpravala :grinning:
Ale tak ty potom más vyssie tie teploty, ako mi, nie?
1. únor 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi tak to ti vôbec nezávidím, mne už tak na siedmi deň začne pomaličky klesať a ked sa dostane na najnižšiu teplotu pred ovu tak vtedy dostanem :slight_smile:
1. únor 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monosana
@tanickaskorokubikova
ja neviem ci mam vyssie ako vy. hej pesnicka od elanu ze moje telo si so mnou robi co chce je uplne ako pisana pre MK :grinning:
1. únor 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pa_mi no ja mám celkom nízke po ovu mám max 36,7
1. únor 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monosana wow micka toto čo je??? :frowning2:
a videla si môj??? totálny opak...nechápem :angry: :angry: :angry: :angry:
http://www.fertilityfriend.com/home/katka61
1. únor 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anait :grinning: :grinning: :grinning: to co? teplomer sa pokazil? :wink: a testik, hm?
1. únor 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanickaskorokubikova ale podla mna to zavisi aj od teplomera - ja meriam normalmnym staroverskym ortutovym tak zato su asi vyssie. na digitalnom mam nizsie
1. únor 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek