• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@christie12 ale docitala som sa tam aj pravdive veci o chudokrvnosti dietata co v nasom pripade bola pravda. Maly mi bol do 3 rokov velmi chudokrvni sme chodili po vseliakych vysetreniach a teraz ma zeleza na rozdavanie a to ma 9 rokov a aj s tou zltackou je pravda taky bol zlty na druhy den po porode, ze som sa ho az zlakla :grinning: no ale ako vravim dostala som injekciu aby pri druhom bolo vsetko ok tak len dufam, ze to druhe babo vôbec bude :slight_smile:
1. únor 2013 ve 23:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka @moni1007 @mariankamk @vavrenka @lagunasa a ostatné :slight_smile:
baby, ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/bordulka vcera som mala slaby ruzovy vytok /iba na papieri/ a dnes takyto pokles - keby bol vcera tak si zacinam namyslat IP :grinning: od vcera bolia strasne krize a vcera cely den bolelo brucho, ako keby sa isla fakt spustit mrcha... nestalo sa mi to este, lebo uzivam duphaston a vzdy pride mrcha az na 4ty den po poslednej tabletke... co si myslite?
2. únor 2013 ve 04:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@figurka1985 praveze vobec nie vymohlene. ked sme tam isli v stredu tak celu cestu prsalo ako z krhle.... a na druhy den toto :slight_smile: a na psie zaprahy radsej uz nejdem, lebo ked tam bola sestra s maminou a psom tak taka skupina hasky sa vrhla na nasho psa. esteze mal dve vrstvy obleskov inac by ho roztrhali. :-O
2. únor 2013 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj
@bordulka ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/424837 ff mi dnes zase posunul ovulku takže dnes 8dpo
2. únor 2013 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@christie12 Nooo čo povieš? :grinning: :grinning:
2. únor 2013 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@tanickaskorokubikova no super!! len tak dalej :wink: len stupaj :wink:
ja takto www.fertilityfriend.com/home/christie12
2. únor 2013 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@denka01 ale bude, uvidis :wink: my rovnako cakame na to prve :slight_smile:
2. únor 2013 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@christie12 tiež vyzerá nádejne kedy čakáš mrchu?
2. únor 2013 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@tanickaskorokubikova ale co si, taky isty ako kazdy mesiac :grinning: mne klesa teplota az den-dva pred mrchou... 10.2. cakam :slight_smile:
2. únor 2013 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
2. únor 2013 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@christie12 aj ja :wink: pre man zase uplna novinka mne na šiesty siedmi den už pomali a nenapadne klesa
2. únor 2013 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@tanickaskorokubikova tak snad je to dobre znamenie :wink: len nech stupa dalej.. bola si na tej krvi? ci to nie dnes? :grinning:
2. únor 2013 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@christie12 tak, tak len nech stuuuuupa :grinning: :grinning: :grinning: bola som včera :wink:
2. únor 2013 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@tanickaskorokubikova na HP? kedy budu vysledky?
2. únor 2013 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@christie12 no podla toho či v piatok dostanem alebo nie ak dostanem tak mi už nebude robiť další odber ale už mi to vyhodnotí a ked nedostanem tak ešte mi zoberie raz krv a potom na další piatok mi to vyhodnotí
2. únor 2013 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@lagunasa fuuuuuuha, to ste mali stastie... nastastie nemame psa :grinning: ale ako poznam- manzelik i bude fotit tlamy aj zvnutra aj zvonku :D
2. únor 2013 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lagunasa @lauritka @pa_mi
@trish22 a ostatne devy :slight_smile: Tak to u na vyzera naozaj na anovulak, aj napriek tomu, ze ff vyhodil cervenu dialnicu.... Ale toto nie su moje poovu teploty.... :unamused:
Ododneska drzi manzel abstinenciu :grinning: Vcera chudak prisiel z karate po 4-hod. treningu, nevladal drzat hlavu a este som ho znasilnila :dizzy_face: A ked som mu rano oznamila, ze odo dneska az do utorka nic, tak sa mi este podakoval :grinning:

@tanickaskorokubikova pekny vystup :slight_smile: Len si pekne lietaj hore :wink:
2. únor 2013 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
2. únor 2013 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bordulka ahooj.. no zaujmave.. ;) som zvedava co urobi teplota zajtra :slight_smile:
2. únor 2013 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
2. únor 2013 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka nevadi :slight_smile: aj taky raz musi byt :slight_smile:
a ty ako?
2. únor 2013 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@figurka1985 ja este neviem, des skusim ciknut na ovu testik :slight_smile: ale hlienik nic..a beriem tie kapsulky.. :pensive:
2. únor 2013 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka hmmm, mne vybehol hlienik len v jeden den- a to neviem, ci bolo tymi kapsulkami...
Ale uistujem sa tym, ze ak nepomozu na hlienik, pomozu na vsetko ostatne :slight_smile: Aspon budeme mat dobry cholesterol, tlak, klby... :D Nechapem, ako niektore zienky maju hlienu na rozdavanie, a nas trapia "suchoty"... :unamused:
ktory dc si? Kolko ovu testov pouzijes, kym zistis, kedy as ovulu?
2. únor 2013 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@trish22 takze boa predsa , super, vidiiis test neklamal :slight_smile:
2. únor 2013 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@mistrall asi bola, všetko tomu nasvedčuje iba ten UZV nie. :unamused: uvidíme ako sa budú držať moje teploty.
2. únor 2013 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@figurka1985 och moja pozri sa na môj akože anovulačný graf. Inak si len 2DPO takže ešte môžeš ísť vyššie. :wink:
2. únor 2013 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@trish22 aj tebe doky povedal, ze tento cyklus neovulujes?
Ja som bola na 12 dc na UZV, a nic nevidela.... :unamused: tak z toho asi nic... ale ty mas pekny vystup :slight_smile:
2. únor 2013 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@figurka1985 ja som 10 dc.. no a pouzijem tak maximalne 5 kusov na cyklus, ked mam tmavsi, dam aj dva denne :slight_smile: ale tak ja to mam previdelny a mavam aj ovu bolesti... tam su len vychylky potom 1-2 dni.
Hoci sa mi niekedy stalo, ze ovu prekvapila a bola uz par dni po mrche. :wink: mala som 21 dnovy cyklus.
2. únor 2013 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka dobre, ze nie je kazdy cyklus rovnaky, lebo by sme nemali co riesit :slight_smile:
2. únor 2013 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@figurka1985 no veru tak :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2013 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek