• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@pa_mi no verim ;) ale je zase pekne par dni verit, ze to mohlo vyjst, ze ;) ale tak drzim palce nech sa to skonci dvoma // :wink:
2. únor 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ano,snivat mame povolene vsetky :dizzy_face:
to vies,keby nam to vyslo na prvykrat o kolko snov by bol nas zivot ochudobneny :wink:
2. únor 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu @vavrenka @nelabela
@trish22 @bordulka @lauritka ahojte kocky...tak ako?ja uz mam vazenie aj meranie za sevou cakam na vase miery nech va) pozapisujem.. akesi cudne cisla mi vyšli :grinning: co uz...ranajky výdatne 2vajickove chleby so syrom a zaleny cajik..a co vy?
3. únor 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
hojte kočky.. tak že by i ja se dockala ovulace?
http://www.fertilityfriend.com/home/3d01d7
3. únor 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka @moni1007 @linuska @anait @bordulka @pa_mi a ostatne takze dnes sup dole,zajtra este nizsie a je tu kamoska ms. Nech uz je po nej aby prisla s dalsou ovulkou nova nadej. Dobre bude zeny,uz sa nam to krati,onedlho sme maminy :slight_smile:

http://www.fertilityfriend.com/home/activia
3. únor 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@activia jasne,novy cyklus nove snivanie...ale vies,pytam sa stale aj ked som videla tvoj graf ze co do certa tomu este akoze chybalo,nie?
3. únor 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 ake vahy a merania si zapisujes?
3. únor 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 čau :slight_smile: ja už som sa zvážila, ale ešte zmerať sa musím....a na raňajky som tiež mala chlebík vo vajíčku :slight_smile: s paštékou a cesnakom :slight_smile:
@lagunasa ideme chudnúť :grinning:
3. únor 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@christie12
@pa_mi ahojte kočeny tak ako dnes? ja takto
3. únor 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koira No vidis...a ani to tak dlho netrvalo :slight_smile:
3. únor 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. únor 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mauerka hihi to je fakt...ale stejne mi neco rika ze z toho nic nebude :confounded: ...no uvidime..
3. únor 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@activia jaaaj takovy pekny grafik..treba te jeste prekvapi..nadeje umira posledni :wink:
3. únor 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tanickaskorokubikova @christie12 ahojte,no ja som dnes nemerala,len vcera a zase zajtra.akurat ma vecer neskutocne boleli kozy,nemihla som zaspat...a ty ok,neklesla si velmi,to je dobre :slight_smile: chystas sa testovat?kedy?
3. únor 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi testovať najskor v piatok pred tým ako pojdem k doktorke
3. únor 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanickaskorokubikova ja idem vo stvrtok tak tiez chcem testovat predtym,ale uz ma nebavi sa pozerat na biely test
3. únor 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi jooj to keby som tak vedela,ze co tomu chybalo :grinning: hned by som vypila a zjedla cokolvek co by pomohlo :slight_smile:
3. únor 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mattuliatko30 :sweat_smile: jake miery?? :slight_smile:
@activia zachvilu zacina rok hada podla cinskeho horoskopu a ten ma byt stastny ;)
3. únor 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka @activia no,to by sme viaceri potrebovali to stastie :D
3. únor 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kikaneu super dik dam do tabulky...ranajky sme mali skoro rovnake nakupila som si aktivie biele vločky ovocie dnes mam na obed slep.polievku a ryzu s pecienkou...okolo druhej pojdem behat zase...
@lagunasa
@lauritka baby dali sme sa na chudnutie tak zbieram baby do tabulky ktora chcete..
3. únor 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 ja idem variť zeleninovú polievku a kuracie prsia so špenátom a zemiakmi :wink:
3. únor 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kikaneu mnaaam ja si chcem neskor urobit kuracie prrsia na gyrose..akesi korenie bacaraque ci co...kukuriaca kecup a maly rajc.pretlak ...svagrina vravi ze to je super...tak skusim ked dojeme peecienku
3. únor 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 hm, neznie to zle :slight_smile: a ešte idem vyrábať sójovu nátierku na zajtra a piecť chlebík :slight_smile: lebo nám došiel :slight_smile:
3. únor 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu aky pecies?celozrnny? ja si musim nakupit celizr.pecuvo a chleba do zasoby do mrazaku...
3. únor 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 jezzis :grinning: .. to ja az tak prisne neberiem hihi. ja sa ani nemeriam. mne bude staci ked to uvidim na sebe opticky.. :slight_smile: :sweat_smile: cisla by ma len stresovali.
3. únor 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ved ani mi... ale tak bude to taka inspiracia....rady recepty a tak....mozno spolu schudneme rychlejsie...ved nenutime :grinning: ozaj lauri nevies ako sa zaklada sukromna skupina?nexh tu v grafoch nerozoberame nase chudnutue...
3. únor 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 fuha vobec neviem :slight_smile: som nikdy nezakladala :fearful:
3. únor 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 áno, taký mix, dávam tam špaldovú múku, ražnú múku a pšeničnú celozrnnú ale aj obyčajnú hladkú....podľa receptu a potom kadejaké semienka aké mám doma :slight_smile: slnečnicu, ľan, sezam :slight_smile:
3. únor 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka uz som zalozila....:grinning:
3. únor 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kikaneu mnam spenat poslednu dobu aj ja na nom dost ficim
3. únor 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek