• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@denka01 aj ja ho mám rada :slight_smile:
3. únor 2013 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@mattuliatko30 mozem sa pridat aj ja do skupiny? taketo veci ma vedia inspirovat som sutazivy typ. :grinning: potrebujem zhodit 6kg. Vcera som sla k bratovi na oslavu a nezmestila som sa ani do jednych rifli. Esteze existuju leginy lebo by som si ani nemala co obliect. A prve co bolo ked som sa podakovala, ze dakujem nebudem ani chlebicky ani tortu ze chudnem tak mi povedali, ze vidno, ze si pribrala :angry: a posielam mieri do ip
3. únor 2013 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@denka01 jasne mozes:o) pridam ta tam... vecer urobim tabulku alebo zajtra ked nazbieram miery..aj ja chcem tak 6kil ale nejde to a nejde....
3. únor 2013 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@pa_mi a ty ideš kvoli čomu?
3. únor 2013 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@denka01 si tam :o)
3. únor 2013 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tanickaskorokubikova ja mam rocnu preventivku :slight_smile: zajtra 10 DPO ...mrcha ma prist v stredu...zacinaju ma svrbiet ruky :D

@christie12 a ty sa pochval kocka,ako dnes?
3. únor 2013 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@pa_mi to je ešte skoro kamoške na 11DPO vyšiel test uplne biely a na 13DPO pekne pozitívny takže ešte určite počkaj a ked pojdeš na peventívku tak si daj zobrať krv a budeš vedieť či si alebo nie, myslím že výsledky sú v ten deň
3. únor 2013 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
3. únor 2013 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@mattuliatko30 budete mat sukromku?ak hej aj ja by som dotoho sla ,treba mi zhodit 15 kg :grinning: mozno to pomoze k pocatiu :grinning:
3. únor 2013 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@happyfrog80 ahoj ano zalozila som ju ...dufam ze ma to nakopne a aj ostatne kocjy ked sa budeme podporovat pri tom a uvidime ako sa ktorej dari...:o) lebo samu ma to nebavi...chcem inspiracie ktora co jedava..aby sme sa vyvarovali chyb a prehreskov :grinning:
3. únor 2013 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@mattuliatko30 no super :wink: ,mne sa pacilo to kde baby davali fotky pred a po ako opekneli,aj ja chcem byt peknejsia a zhodit podbradok o mesiac a pol idem na dovcu a nechcem vyzerat ako bravik :grinning: tak ja by som tiez chcela byt v skupinke bo obcas pride den kedy sa na vsetko vyto a zozeriem za deň co nezjem za tyzden :grinning: a od dnes sa idem cistit ovocim :wink:
3. únor 2013 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@happyfrog80 no veru je to drina ale potom to stoji zato...ked sa clovek na seba kukne v zrkadle :o) dobre pridana..ak chces daj aj miery tobim tabulku :slight_smile:
3. únor 2013 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte kočky,
no ja som vytrsaná. Boli sme na plese a došli sme domov o pol 5tej. Bolo dobre.
Dnes ráno som BT nemerala, nemalo to význam. Zajtra budem merať tiež o dosť skorej....tak necháme sa prekvapiť. :slight_smile:
3. únor 2013 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kikaneu aha.... aj ja sa chystam ale skor sportovo. na zmenu jedalnicka sa zatial necitim. vzhladom na to ze sa stravujem vo firemnej jedalni za gastrace ( ktore inac nemam ako minut ) nemam na to podmienky. akurat co planujem sa mozno troska obmedzit v jedeni sladkeho. ale skor teda to cvicenie, z toho mam aspon dobry pocit, lebo moja kondicka je na bode mrazu.
@mattuliatko30
3. únor 2013 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@lagunasa
@trish22
@tanickaskorokubikova
@lauritka
@vavrena
@denka01
@mattuliatko30 a vsetky ostatne snazilky ahojteee :slight_smile:
pozeram, ze tu to vrie, chystate sa nieco pre seba robit? :slight_smile: Zacnem aj ja- teda- uz zacinam asi 3 mesiace, ale leniva som ako vos... Chudnut ani nechcem, lebo len prednedavnom som sa dostala na vahu, pri ktorej mozem darovat krv :sweat_smile: ... ale bolo to tazke... No- mozem byt neviem aka chuda, trasiem sa :grinning: Musim do leta spevniet :slight_smile:

Aby sme sa tocili aj okolo temy: moj grafik vyzera takto: http://www.fertilityfriend.com/home/Figurka1985
Ja fakt netusim, ci to zvysenie teploty sposobila ovula, alebo nieco ine... pocula som, ze aj nejake cysty sa mkozu spravat hormonalne, a tiez mozu zvysit teplotu. Stale to nie je moja poovu teplota... No- uvidime :slight_smile:

Peknu nedelu vam prajem! :slight_smile: U mna zacala skvelo- muzicek mi pomahal poupratovat cely byt a bez reptania :grinning: :grinning: :sunglasses:
3. únor 2013 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@lagunasa však ani ja nejdem nejak rapídne meniť jedálniček, tiež sa stravujem v jedálni, ale snažia sa nám variť celkom zdravo, až na tie knedle raz do týždňa :grinning: tiež chcem hlavne obmedziť sladké a nenapchávať sa somarinkami večer pri telke, lebo môj chlap je expert na večerné vyjedanie sladkého a slaného....a ja nemám pevnú vôľu, aby som si nedala s ním......a tiež chcem hlavne cvičiť :slight_smile: kondička je na tom ako tvoja :unamused:
3. únor 2013 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lagunasa moja ani ja nejako nejdem menit stravu len pomenej.tiez sa stravujem vo fitemn.kuchyni ale robia tam aspon salaty tak na tych dost frcim :o)
@kikaneu baby...nebojte...casom sa to upravi a nabere kondicku a uvidite ako n bude naa jar lepsie...ked cosi zhodime :slight_smile:
3. únor 2013 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 už sa teším :slight_smile:
3. únor 2013 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte kocky prosim Vas mrknite moj graf.Preco mi teplota stupla a tak pomaly mate skusenosti s takym grafom?http://www.womenzone.cz/uzivatelka/stana80/grafy?c=-8588448712854775808
3. únor 2013 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka http://www.womenzone.cz/uzivatelka/stana80/grafy?c=-8588448712854775808 Lauri mrkni dnes stale stupa,ja som cakala mrchu a ta nikde krcok hore,zatvoreny.
3. únor 2013 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
3. únor 2013 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@stana80 robila si teu test ??
3. únor 2013 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@stana80
a nie si tehu?... ja som mala podobny... a bola som... tiez som klesla.. uz som myslela ze pride mrcha... a nakoniec soom kazdy den stupala...
3. únor 2013 v 16:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@stana80 urob tehu testk...uz by si mala vediet nacom si...
3. únor 2013 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@katra52 ahoj, pekne sa drzis hore :slight_smile: len tak dalej... ja som takto na tom http://www.fertilityfriend.com/home/bordulka
3. únor 2013 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@bordulka vyzerá to pekne len nech mrcha nechodí:slight_smile:
3. únor 2013 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 @lauritka ahojte kocky, co mate noveho? ja som po laparke, vajecniky priechodne, pco nepotvrdene, co dalej sa dozviem o tyzden na konzultacii s dr. ked pojdem na stehy... cize dokopy nic nove akurat mam ciste trubky :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2013 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@bordulka fíííha, to je teda krásny výskok hore....kedy bude test s dvoma // ? :wink:
3. únor 2013 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@pa_mi joj moja, to skor pride mrcha ako testik s // :slight_smile: ale dakujem :dizzy_face:
3. únor 2013 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko super sprava , :wink: ja mam ovu dnes. tak este musim poistit :slight_smile:
3. únor 2013 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek