• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@christie12 ahoj no ide pekne hore
@pa_mi škoda :frowning2:
ja takto :wink:
5. únor 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@activia super, ale beriem ta za slovo :wink: ja som stastn aspon za to ze to konecne netrva 55 dni a ze sa to ustalilo a vie ze cyklus byva okolo 30 dni a ze ovu chodi na 20DC....bolo by mi ju trosku posunut viac do stredu cyklu. to budem riesit s doktorkou teraz na preventivke. moje telo chuda kym sa spamatalo - 13 rokov po HAK je aj toto uspech ze som to zmakla bez vyvolavaciek a inych blbosti
5. únor 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanickaskorokubikova @christie12 no super baby, ideme pekne hore.....juj som zvedava :slight_smile:
5. únor 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte, tak aj ja pridavam svoj dnesny graf :slight_smile:
5. únor 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojky baby jsem sice zase na začátku,ale vypadá to,že mi to bude lítat jako minule :unamused: http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3
5. únor 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,ako sa dnes mavate?nuz,ja pojdem podla porekadla:"kto vysoko skace,nizko pada" :grinning: www.fertilityfriend.com/home/mata_ba
5. únor 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@lucidite vyzera ukazkovo... :slight_smile:
5. únor 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tanickaskorokubikova krasny,este netestujes? :slight_smile:
5. únor 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
po dlhej dobe pridam aj aj svoj graf..,mam pocit,ze nic z toho.,aj ked sme sa dost snazili,aj ovulka bola...no,co uz :confounded: :slight_smile: http://www.womenzone.cz/uzivatelka/vierka987/grafy?c=-8588436616854775808
ta vysoka teploota-bola som chora..
5. únor 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi na mna nemusis byt zvedava lebo tehu to nebude mam taky citak :-\ a @cristie 12 tebe drzim palec aby ti to uz konecne vyslo :wink:
5. únor 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vierka987 nie :slight_smile: mam taky citat ze nic z toho :frowning2: pila som alchemilku do ovu to podla mna preto sa drzia teploty :wink:
5. únor 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tanickaskorokubikova no,neviem,neviem ..,podla mna to je nadejne az-az...drzim palce
5. únor 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
KOCKY VIETE MI PORADIT AKO ZAZNACIM DO FF GRAFU HLIEN KED MAM HO TAKY RIEDKY VOBEC SA NETAHA PROSTE SKORO AKO VODA ALE JE BIEY MIESTAMI PRIESVITNY. SOM 9 dc OVU TO ESTE BYT ASI NEMOZE CI? ASPON PODLA TEPLOTY A GRAFU NIE. http://www.fertilityfriend.com/home/3c16ed OVU MAVAM AZ 16 dc
5. únor 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi no tak to ano po 13rokoch uf.........mne ovulku posunula alchemilka zo 17dc na 10-12dc len to sa mi potom zdalo skoro tak som ju prestala pit .....pila som 1salku denne
5. únor 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. únor 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@activia no a mne to podla mna nerobilo dobre. lebo prvy cyklus co som ju pila som mala 55 dnovy cyklus a ovu na 45 den, to bola parada! a potom som mala tiez ovu este neskor ako teraz ked som ju uz prvy cyklus nepila....neviem mne to nejako nepomahalo, skor naopak. vy sa kolko snazite?
5. únor 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vierka987 ked bude hore aj na 12 a 13DPO potom zacnem zvazovat aj tehu :grinning:
5. únor 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snazilka1983 ja si myslim ze watery
5. únor 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. únor 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi no my sa snazime uf.......teraz sme mali druhe vyrocie snazenia, nasleduje 25pokus :confused:
5. únor 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi aj ja som myslela ale ten watery hlien opisuju ako uplne priehladny ako voda tak preto neviem co tam dat a co si o tom mysliet :slight_smile:
5. únor 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meruska to len nech sa drží ,aj keď mám pocit že tá mrcha mrchata príde :/ nemusela by :grinning:
5. únor 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katra52 ja si zas namyslam uz rozne priznaky :grinning: samozrejme je priskoro, dokonca som si naplanovala vyletiky na vikend akoby mrcha uz nemala dojst....
5. únor 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katra52 tak tvoj je teda perfektny drzim palce nech sa drzi
5. únor 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanickaskorokubikova ďakujem:slight_smile: ale vieš ten pocit,že mrcha príde :/ do nedele času dosť,všetko sa môže zmenit
5. únor 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meruska aj ja mám príznaky každý mesiac snaženia :grinning: ale snáď raz budú už tie ozajstné :slight_smile:
5. únor 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka1983 ked sa netaha ja by som dala ten...ale posielam pomocku - skus podla tohto :slight_smile:

http://www.fertility.sk/?m=plodnost-a-zdravie&s=symptotermalna-metoda&id=symptotermalna-metoda-i--zivotodarny-hlien

@activia ejha, 25 .....to je dost....a zatial sa snazite prirodzene ci to aj nejako riesite cez CAR?
5. únor 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi do jedneho roka sme to neriesili vobec, po roku mi gynek. urobil HP, skusali sme 2 mesiace clostil, pregnyl, dufik, mm bol na spg................vraj sme zdravi ako rybky, mame skusat.................teraz v dec. 2012 som bola u gyn a dohodli sme sa , ze opat zacnem s trojbojom clos.,preg. dufik - i ked ja si myslim , ze mi to netreba, kedze ovulu mavam a aj cyklus pekny tak som si to nenasadila pockam asi do leta a ked nic tak si to dam. :unamused:
5. únor 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@activia a nad CARom ste neuvazovali? tam ta predsa "prevetraju" dokladnejsie. aby si sa zbytocne neladovala hormonami, co ti ani nemusia pomoct...mozno staci jedno IUI a bude to tam
5. únor 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi zatial sme nad tym neuvazovali..........mozno aj na to pride......ale mi uz jedno dieta mame 4rocne a aj dalsi krat som otehu (potrat 8tt) takze ja otehu mozem asi to chce len z hlavy vypustit nejako (este neviem ako :grinning: :grinning: ) a malo by sa to podarit :wink:
5. únor 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek