• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
jj citlivost 25 mlU/ml ale netusim co to znamena :(
5. únor 2013 v 17:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no na testikoch bol uuuuuuuuuuuuuplne slaby dusik, ze ho ledva vidiet, ale to mi testy casto robia... a uz ziadne nemam, aby ma to nelakalo :slight_smile: a mrcha ma prist v piatok ,lebo som brala duphaston. dufam ale, ze to cakanie na ovu nebolo zbytocne :slight_smile:
5. únor 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka nooo a dal sa fotit ten dusik ? :slight_smile:
5. únor 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ked ja sa toho testu už bojím :grinning: ale tak ta mrcha by ti nemusela prist vôbec a testik ukázať // :slight_smile: modlím sa za teba:slight_smile:
5. únor 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupmice88 ale obidva maju taku citlivost?? ten spodny mi pripada menej citlivy.. zajtra ti uz mozno vyjdu obidve rovnake.. teda silne ciarky na obidvoch.
5. únor 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no jeden celkom hej, ale je rozmazany,cize ho asi ani nevidiet :D a vcera som dala jeden do albumu, sice je to "prerobena" foto,ale nieco vidiet :slight_smile: ale na druhy den uz tam nic nebolo... nechapem preco mi to tie testy stale robia... myslis,ze to moze byt tym pco?
5. únor 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka
hmmm.. no neviem, niekedy sa moze rozpit kanalik...
5. únor 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katra52 dakujem moja :slight_smile: ja verim,ze ten tvoj ukaze // :slight_smile: len sa odhodlat
5. únor 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka len skoda,ze mam na to "stastie" :D iba mi to dodava falosnu nadej
5. únor 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka aspoň ty veríš ,ked ja som na vážkach :grinning: ach keď nedeľa je tak ďaleko :/
5. únor 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ja viem, men sa to uz velakrat statlo a potom nic :( radsje som ked je snehobiele, aspon ma to nenamotava :slight_smile:
5. únor 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka presne, ale ja uz mam taky precisteny zrak, ze vidim aj ten kanalik :DDD
5. únor 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@katra52 preco nedela? ved mrcha by nemala prist v piatok,nie?
5. únor 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka mala do nedele:slight_smile: ja mávam nepravidelnú,sa čudujem že tento graf je taký pekný:slight_smile:radšej si počkám:slight_smile:
5. únor 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katra52 no to by si mala dlhu LF :slight_smile: ale o to krajsie bude, ked si najdes //
5. únor 2013 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ty ma tak namotavas :slight_smile: toto mi nerob:slight_smile: lebo si budem fakt už zamýšľať :slight_smile:
5. únor 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katra52 :slight_smile: moja, ked ja som tiez namotana... treba mysliet pozitivne :slight_smile: a zajtra testni :slight_smile:
5. únor 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, začala jsem se také měřit a chtěla jsem se vás zeptat jestli je hodně důležité měřit hned po probuzení. nevadí když změřím třeba až po 20 minutách? já se někdy nemůžu pořádně rozkoukat a někdy si myslím, že ještě třeba usnu. a co stávání v noci k dětem? vadí když je spánek přerušovaný?
5. únor 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ked ja sa fakt bojím:/ čo ak bude iba /
5. únor 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katra52 ak bude iba jedna, stale bude nadej, ze tu druhu najdes, neboj :slight_smile: a ked pride mrcha, treba to brat normalne, je to zaciatok noveho kola :slight_smile:
5. únor 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka berieme to tak dva roky,čo iné nám zostáva:slight_smile: v pondelok ide mm na spermio tak som zvedavá:slight_smile: som si robila srandu ked sme tam šli minulý štvrtok a dr. tam nebol,že pokiaľ sa my dostaneme na vyšetrenia aj tehotná budem :grinning: to by bola aká náhoda:grinning:
5. únor 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katra52 vacsinou to tak byva, ked mas nieco naplanovane, tak ta to pekne prekvapi :slight_smile: bolo by to super
5. únor 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka keby ma vždy pred mrchou neobtazovala migréna ako predvčerom a teraz zase asi by som tomu aj uverila:slight_smile: veď uvidíme,zajtra si teda urobím test na tvoju ziadost :grinning:
5. únor 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka nie moja nevidel pichnul a povedal 14 dni cakat pozeral a povedal nic tam nie je..
5. únor 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agaven no velmi sa mi to nezda... :confused: kedy presne pichol ??
lebo ovulku tam vidim na 23-24.1
5. únor 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka urcite zajtra cikni na 10kovy testik.. :wink: a to s tou druhou ciarku doverne poznam... tiez uz presne viem, kde je ten kanalik. takze to robim teraz tak, ze ciknem a ked nevidim beznym letmym pohladom nic, rychlo vyhodim (rychlo -po 1 hodine :grinning: )
5. únor 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@katra52 tak sa mi to paci a cakam iba // :slight_smile:
5. únor 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka :DDD moja nemam testik a bolo by to zbytocne, zajtra idem dole a do piatku je tu mrcha :slight_smile: a ty aspon tie testy vyhodis, ale ja ich mam vsetky schovate,ze co ak sa objavi ta druha ciarka ( po pol roku) :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka jaaj ja ted koukam na tvuj nekonecny grafik....mas obrovsou vydrz ..ja uz bych sla na vyvolavacku..muzu se zeptat co ti na takove cykly rekl mudr?ja mam pco a cykly asi 50ti dnove..a prijde mi to jako vecnost :angry:
5. únor 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koira ja uz som si na to zvykla :slight_smile: vydrzim do ovulky, ale to cakanie na mrchu mi pride nekonecne :grinning: no stary dr ma napchaval iba duphastonom,cize som mala cyklus 28dnovy, a novy dr mi zistil inzulinovu rezistenciu a tiez mam pco a uzivam lieky aj na stitnu... a mam nadvahu,co moze tiez vsetko brzdit (si myslim) :slight_smile: ale napr. min. cyklus mi prisla ovu na 14dc po 8ich rokoch :slight_smile: sama od seba
5. únor 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek