• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@happyfrog80 ahoj, ja uz som ho brala, tak snad mi neuskodi. myslim,ze som ho vtedy brala od 5-9dc a musim pozriet ci to bola jedna alebo dve tbl. denne :slight_smile: len nemam pregnyl, tak neviem ci by mi to vajko prasklo..
6. únor 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanickaskorokubikova ale co verit treba furt. nadej umiera posledna :wink:
6. únor 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba držím palce, silnoooooooo
6. únor 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@activia no mozeme zato,ze vieme predpovedat nasu grafovu buducnost? :grinning: :grinning: a dakujem,jasne,ze by som bola stastna,no neviem ci teraz..ale raz urcite! :wink:

@pa_mi no vsak sa podme stavit :grinning:
6. únor 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tanickaskorokubikova dakujem krasne,aj ja tebe :slight_smile:
6. únor 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pa_mi neviem, sa bojím toho sklamania zase :stuck_out_tongue_closed_eyes: už druhý deň ma bolí brucho, slabiny už asi týždeň :cry: :cry: :cry: neznášam to, lebo sú to falošné nádeje :cry: :cry:
6. únor 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa @lauritka takže pridala som tam ten progesteron http://www.fertilityfriend.com/home/404252
nebola by ovu na druhý deň po dobratí, ale cca po týždni (myslím tento víkend od 2. - 3.2.). Každopádne ďakujem baby, uvidím ako sa to bude vyvíjať ďalej. :slight_smile:
6. únor 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba Matka coskoro sme v tom :wink: ................a tymto by som chcela poprosit aj ostatne kocky aby sa pripravili na velku vlnu pozitivnych tehu testov, ktora pride teraz vo februari a marci, treba naskocit za @agaven a nechat sa unasat :wink:
6. únor 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@bordulka ja som si to poriadila bo som mala dlhe cykly 40 dnove reku mi to upravi a aj ovulku ale bojim sa to brat
6. únor 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@happyfrog80 ja som pri nom mala pekne ovulku, tak verim,ze bude aj teraz... pri kazdom lieku mas riziko :slight_smile:
6. únor 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@activia mega suhlas..idem si teda nachystat surf na tu vlnu :grinning: :grinning:
6. únor 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka je úplne biely :slight_smile: ale nevadí ,o chvíľu je tu mrcha a nová nádej:slight_smile: tebe tam riadne hopka ten graf:/
6. únor 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katra52 no hopka hopka, ale za chvilku dohopka :D a veru, esteze je nova nadej
6. únor 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka len som zvedavá na pondelok:slight_smile: v ten deň bude mať mm hneď aj výsledky,potom v utorok k môjmu gyn. a ked to už fakt nebude riešiť ani po spermio tak mením dr.Mifkova je aká?
6. únor 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/3d01d7

ahojte holky..ja dnes takto :frowning2: ....no uvidime co se z toho vyvrbí :wink:
6. únor 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeeeeeej babyyyyy- Videla som tu 4 kraaaaasne grafiky!!! :slight_smile:) To sa tesiiiim a veeelmi drzim palecky... o 2 dni tu chcem vidiet same dialnice :wink: :wink: :wink:

Ja takto: http://www.fertilityfriend.com/home/Figurka1985
klasika, schodiky... Dnes sa chystak k dokyne po recept- z kultivacie mi vysla E-coli a kandida... :-/ Tak si idem po recept, a skusim nakuknut do karty, ked sa kmi to podari :slight_smile: Drzte palce :slight_smile: :grinning:
pekny den vsetkym
6. únor 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pa_mi @tanickaskorokubikova @lagunasa @nelabela @mata_ba a ostatne baby.. presne jak som vravela :grinning: som naspat na zemi.. v nedelu mrcha.. www.fertilityfriend.com/home/christie12
mati to nieje pokles!! :wink:
6. únor 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanickaskorokubikova pekne len sa drz hore :wink:
6. únor 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@christie12 budem sa snažiť :grinning:
6. únor 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@christie12 ale co, este stale je nadej, a musis tomu verit ... :sunglasses:
6. únor 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@christie12 ved to som si len srandu robila :slight_smile: ale zajtra,pojdem dole,pozajtra hore a potom dole a v nedelu je tu mrsina :slight_smile:
6. únor 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba blbe na tom je, ze samu seba neoklames.. darmo ti budeme tvrdit opak :slight_smile: ja ti budem drzat palce, aby to teraz vyslo. ved uvidis.. mne ma tiez v nedelu prist..
@nelabela nelka, pochybujem, ved pomaly ani nemam byt z coho tehotna :slight_smile:
snad dalsi cyklus.. a ty ako moja? som tu z mobilu, dnes mam mrte prace...
6. únor 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@christie12 vsak to..keby som vedela samu seba oklamat,uz kocikujem :slight_smile: ale dakujem...aj ja ti drzim paste
6. únor 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@christie12 dole nie, to mas zakazane! :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pa_mi ja som s tym uz zmierena :slight_smile:
zlataaaa :grinning: :grinning:
6. únor 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@christie12 ja? stale rovnako, dnes posledne davky clostilu...a v nedelu je 13 DC ked mam ist na folikulo, takze idem v pondelok, aj keby som tam najradsej sla uz v piatok, ale to by bolo asi skoro... :unamused: ale cez vikend sa predsa len lepsie snazilkuje...a foliky dufam rastu, v pondelok som to citila najintenzivnejsie, dufam ze nezastali :pensive:
6. únor 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelabela neboj sa, urcite clostil zabral a 13 DC bude krasne vajo, ktore potom oplodnite :slight_smile:
neskusala si na dozrievanie vajok kotvicnik zemny?
6. únor 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@christie12 veru nie, neskusala...da sa kupit v lekarni?
tento mesiac som zacala aj s inofolicom tak cakam zazraky....
no prvykrat ked som mala clostil tak som ich citila a aj 1 vajko narastlo, druhykrat som necitila a ani nenarastlo a teraz je treti krat a mam 2 tbl denne tak myslim ze narastlo, ale citim obe strany tak hadam narastu tie 3 :grinning:

ty sa pekne este drz hore :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelabela ja som ho objednala cez net.. neviem, ci ho maju v lekarni.. je vraj dobry na dozrievanie vajicok a spermii okrem ineho.. tak vyskusame..
no drzim palce ! aj na nohach :slight_smile:
6. únor 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@christie12 este nehadz flintu do zita.
6. únor 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek