• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
7. únor 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
http://www.fertilityfriend.com/home/3d01d7
ahojte baby..ja dnes takto, dnes jsem nesmyslně testovala, nemohl jsem si pomoct :sweat_smile: ...no vidite sami jak to dopadlo..ja osobne si mnyslim ze jsem 8DPO..co myslite?
7. únor 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katra52 ahoj moja, mne sa uz mrcha pomaly rozbieha, takze dnes alebo zajtra je tu v plnom prude :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/bordulka ty si este vysoko, tak snad mrcha nepride
7. únor 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, nemerala som si odzaciatku cyklu teplotu, zacala som az na 21 den asi 5 dni po ovu a mam tri dni teplotu 36,9 ja viem ze to je dost malo informacii, ale predsa si mozem mysliet ze k ovulacii prislo?
7. únor 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ja som s tým rozbiehanim rovnako.pomaly a tíško to začína :slight_smile: tak zajtra teda asi obe 1dc a ďalšie kolo pred nami :slight_smile: ale to už ti musí vyst :slight_smile:
7. únor 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katra52 nielen mne :slight_smile: je nás viac, ktorým to musí výjsť :slight_smile:
7. únor 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk predtym mi ukazoval 36,6 . to je moja uz poovu teplota a kedze vcera mi tam videla folikul s maximalnou velkostou 9mm tak je to hovadina aby bolo po ovu....

a to este musim zajst mojmu dr pre vysledky z cytologie z minuleho roka.
7. únor 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa tak potom sa nemas coho obavat, este bude na snazenie prilezitosti a BT ti este klesne :wink:
7. únor 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. únor 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mata_ba no som zvedava ake budes mat dalsie teploty :wink:
7. únor 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka jasné musí:slight_smile:ked si tu tak listujem ,tie moje dva roky snaženia sú oproti dlhoročným snazilkam nič :slight_smile: raz to vyst musí :slight_smile:
7. únor 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@christie12 tak som zvedava co budes mat zajtra.
7. únor 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk ved hej, ked viem ze folik je este maly tak sa nestresujem. som sa prave rozhodla ze v nedelu sa budeme snazit ostosest!!!!! lebo podla tych 9mm a podla toho ked odhadnem ze folik rastie cca2mm za den moze byt ovu v pondelok, mozno v utorok. takze v nedelu ked som doma to musime riadne poistit. a v pondelok uz len podla moznosti.
7. únor 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa aj ja..ale este mam 3 dni na klesnutie..
7. únor 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba mata krasny graf. mas to teraz take plynule, minule si mala skakanie, nech uz neklesne :wink:
7. únor 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka podla mna ta zapisu do knuhy rekordov FF za najdlhsi cyklus :slight_smile: :wink: :grinning:
7. únor 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pa_mi dakujem,bolo by fajn,ale mam este 3 dni do mrchy...no uvidime :slight_smile:
7. únor 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, prosím o tipy na odzkoušené digi teploměry...Já mám 2 a oba mi přijdou na prd...:frowning2:
7. únor 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@christie12 krasne, krasne krasne :grinning:

@tanickaskorokubikova hej pani a ty co? ja cakam uz aj test s dvomi // :slight_smile: nenapinaj nas :grinning:
7. únor 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba aj ja mam 3 dni do mrchy :grinning: verim ze nam obom uz nepride :wink:
7. únor 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@meruska no bolo by to super :slight_smile:
7. únor 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@christie12 no mne dnes konecne klesla, lebo už mi teda davala riadne falošné nádeje :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi NIč žiaden test sa nekoná teplotka klesla :grinning: :grinning:
7. únor 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin seeerus :grinning: :grinning: :grinning: podla mna ano 36,9 je pomerne vysoká teplota
7. únor 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanickaskorokubikova no, vies co....teplota jedna neposlusna.... :rolling_eyes: podla mna to jednak nekleslo az tak velmi, a pozitivne je ze tento cyklus sa to neskoncilo ako tie predtym ze ti zcala klesat hned po ovu to je super :wink:
7. únor 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanickaskorokubikova vsak je hlavne kd som mala po kramoch 36,3... ale potom som si "zabudla" merat.. a moj muz si s mojim teplomerom meral teplotu cez chripku :frowning2: boze moja chyba ze som mu nepovedala ze to je iba moj...
7. únor 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi presne tak :grinning: :grinning: to je inak zakon schvalnosti lebo doteraz sa teplota nedržala vobec a prave teraz ked mi robi HP tak je jak z knižky :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba som zvedava na dalsie dni.. sme na tom podobne, do ms este 3dni..
@pa_mi ono to klesne, som o tom viac ako presvedcena.. keby ze sa nieco deje, hadam by som to citila, ale mne nieje nic :slight_smile: bolia ma kozy, ale to posledne mesiace pred ms stale.. @lagunasa
@tanickaskorokubikova ale stale si hore! a mas peknu dlhu LF :slight_smile:
7. únor 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin no tak to je super len nevies ktorý den bola ovu
7. únor 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@christie12 hej šak jak naschval akurat som pa_mi písala že teraz ked je jak z knižky tak mi robí HP :angry: takže mi povie že všetko ok a nebude to riešiť :angry: :angry: :angry: :angry:
7. únor 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek