• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@koira och booože, ja tam vidim čiarkuuuuuu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to je super. Zajtra testni znovu. Alebo o dva dni a budeš tam mať už iný rozdiel. Strašne moc sa teším!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. únor 2013 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@tanickaskorokubikova ...no večer zásadně netestuju..ja jsem velký pijan :grinning: takže bych to měla určitě hodně naředěné :wink:
7. únor 2013 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@trish22 jsi zlata, bože muj jak ja se bojim... :pensive:
7. únor 2013 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@koira testik je jasne pozitivus:slight_smile: Urob este jeden, budes vediet na com si :slight_smile: a ciarocka kraaaasna- mozno aj na dvoky :slight_smile: Bodaaaaaaaaj by aj :slight_smile: :wink:
Citis sa inak? Alebo co ta donutilo urobit si test tak skoro? :slight_smile:
7. únor 2013 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@koira aj mne presne na 12DPO duch a potom... :pensive:
7. únor 2013 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariankamk a v ktorom kole ste?
7. únor 2013 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@koira aha tak ja presný opak :grinning: :grinning: tak zajtra ráno čakáme kolajničky :grinning: :grinning:
7. únor 2013 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@figurka1985 no donutila me ma zvedavost :grinning: :grinning: ...ale jinak se prave citim stejne, ani bricho neboli, trosku citliva prsa..ale jinak niiiic :unamused:
7. únor 2013 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@tanickaskorokubikova to je mi lito že jsi to taky zažila....ale aspon clovek vi ze to jde :wink:
7. únor 2013 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@figurka1985 s těma dvojkama me moc nestras..to uz tu jednou bylo a bohužel jsem potratila ve 24tt :cry:
7. únor 2013 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@tanickaskorokubikova tento je desiaty snaziaci cyklus...
7. únor 2013 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@koira No to mi každý vravel potom ale už od vtedy štvrté kolo a stále nič :unamused:
7. únor 2013 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@tanickaskorokubikova ja vim to cekání je strašné, ale jsem si jistá že všichni tady dřív nebo později najdou pořádné dálnice :wink:
7. únor 2013 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@koira to je mi luto... ale teraz to dobre dopadne:slight_smile: :wink: musis verit! :slight_smile:
a tie priznaky boli? :slight_smile:
7. únor 2013 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariankamk my siedmi a mám pocit že zase neúspešný pokus :unamused:
7. únor 2013 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@koira hehe, pozeram, ze uz si napisala:slight_smile:)))) prepac :slight_smile: idem citat :slight_smile:
7. únor 2013 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@koira a po akej dobe sa tebe podarilo? myslím po tom testíku čo nedopadol dobre
7. únor 2013 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@tanickaskorokubikova no ono to bylo prave minuly cyklus....ale je pravda ze ja nemam vice mene problem otehotnet, ale udržet mimi :frowning2: ....kdyz mam leky na ovulaci tak otehotnim temer vzdy, ani nevim jak je to mozne...o to vic mam pak tech zklamani :frowning2: takže to si clovek nevybere..
7. únor 2013 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka vyssie :grinning: tak 36,90 az 37 :slight_smile:
7. únor 2013 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@figurka1985 ...tak už jedno zdrave ditko mame tak snad se zadaří zase, a když ne ted tak priste...nebo priste...a nebo pristi rok...ale jednou urcite :wink:
7. únor 2013 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@koira AHA ja zase mám asi problém so žltým telieskom lebo ovulujem pravidelne :unamused: tak držím palce nech to dotiahneš do štastného konca, a beriš duphaston alebo nieco na udržanie?
7. únor 2013 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessica tak potom to nie je ovulacny vyskok ;)
7. únor 2013 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka veru nieje :grinning: kukni moj dnesny test celkom sa mi paci :slight_smile: :hearts:
7. únor 2013 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@tanickaskorokubikova ano ano beru stary dobrý duphaston, no ne že by dělal zázraky ale aspon me trochu uklidnuje :wink:
tak tu pravidelnou ovulaci ti uprimne zavidim, určitě se brzy zadaří, a když ne přirozeně tak s pomocí. ale urcite i na tebe a vsechny baby tady se jednou štěstí usměje :wink:
7. únor 2013 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@koira Ďakujem :wink: a u teba už to bude určite všetko v poriadku, verím tomu :wink:
7. únor 2013 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
7. únor 2013 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
a tohle je ta sada kterou mam...asi mi zatim prinasi stesti, ovu test mi ukazal poprve ovulaci a tehu..vsak vite :wink:
7. únor 2013 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
babulky ja som taka zvedava na ten pondelok...na folikulometriu... dufam ze sa premozem a nepojdem uz zajtra...mozno sa o 12 vyparim a zbehla by som tam...ci radsej nie? no neviem co spravit, uz mi baby vraveli, ze by pocklai, ked 13 DC je v nedelu, tak nech idem v pondelok :frowning2:

ale tentokrat foliky paradne citim na oboch stranach....
7. únor 2013 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
baby, tak je to tu, zacala som spinit.. uz ani merat nebudem.. zbytocne..
7. únor 2013 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
7. únor 2013 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek