• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@koira dobre robis, mne ciarka silnela obden, ale aj tak som testovala denne a samozrejme, ze som mala z toho nervy :grinning: :grinning:
8. únor 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@figurka1985 jaj..no dobre teda :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba nie zle som to napisala :grinning: :grinning: že každú tehulku čo poznám bolelo bruško ako pred mrchou a to už boli tehu :wink:
8. únor 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. únor 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanickaskorokubikova no aj mna bolelo..ale aj mimo tehu :grinning: :grinning:
8. únor 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tanickaskorokubikova a ty druha- trafena hus zagagala :-P - uz ani MUK!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba mna bolelo raz a to bolo biochem. tehu a ináč ma nikdy nebolí pred mrchou ani teraz preto som si taká istá že dojde
8. únor 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@figurka1985 si prečítaj čo som písala Maťke prečo som si taká istá že dojde :grinning: :grinning:
8. únor 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba ale v každom prípade sa nemôžem spoľahnúť na 14....meranie ma neminie.... :angry:
8. únor 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba
@tanickaskorokubikova mna pred ms nikdy neboli ja najskor krvacam az potom bolest
8. únor 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. únor 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tanickaskorokubikova nahoda je blbec :grinning: ale aj tak..my ti tu mozeme hovort aj neviem co a aj tak sa poznas najlepsie :slight_smile:

@sarin to len ja som ina? :grinning:
8. únor 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bubu4125 ved staci,ked budes merat od 10 do 17 dc...
8. únor 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vavrenka no ja si teda taky moc neverim ze to vydrzim...ale bude vikend tak snad to nejak ustojim a pak budu mile prekvapena a nebo najdu snehobilo :wink:
8. únor 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba kráásny graf :slight_smile: držím palce :slight_smile: aj keď myslím, že tu už je to viac, než len jasné.. :slight_smile:
8. únor 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba vdaka..... :grinning:
8. únor 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adeala dakujem krasne..u inych by som si aj ja myslela,ze jasnacka..ale nie u mna..na 12 dpo zvykne byt baaaaaac
8. únor 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bubu4125 za malicko :grinning:
8. únor 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba toto toto, ja už viem ako to bude že v nedelu ráno sa zobudím aj s mrškou :grinning: :grinning:
8. únor 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanickaskorokubikova aj u mna to tak funguje..ze rano sa zobudim a na wecko uz ideme spolu :grinning: :grinning:
8. únor 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba ja sa zobudím a cítim tlak ale stále až na wecku dostanem, takže my až z wecka ideme spolu :grinning: :grinning: a tiež viem že ked ráno nedostanem tak už v ten deň nedostanem :grinning: :grinning:
8. únor 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba ale z Chart Overlay je vidieť, že tak vysoko si ešte nikdy nebola :wink: tak to už niečo znemanať proste musí, nie? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
slečny aj ja sa vám pochválim grafom :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/3fab4e takže zatiaľ to na ovu nevyzerá :slight_smile: čo je super, keďže ju potrebujem pozdržať aspoň do 15.2. kedy sa mi vráti moja láska :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanickaskorokubikova no ja ju uz rano citim medzi.. :grinning: ale spinave nie je nic..a az na wecku sa oficialne spusti :grinning: :grinning:

@adeala ja neviem..ja sa bojim aj v nieco dufat po tolkych sklamaniach..
8. únor 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba to chápem.. ja mám teraz prakticky posledný mesiac, aby som otehu, potom sa to bude musieť odložiť najmenej o rok :frowning2: a to pri tomto strese neviem, ako bude..
8. únor 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba no už nech je nedeľa nech už to mám oficialne potvrdené že ideme do osmeho kola :grinning: :grinning:
8. únor 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba nie aj moju sestru boli pred ms brucho a ked bola tehu tak ju nebolelo vobec aj prsia ju pred ms bolievaju a ked bola tehu tak cele tehotenstvo vobec...
8. únor 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adeala odlozit?preco??

@tanickaskorokubikova my po potrate do 10...

@sarin su to srandy vselijake :slight_smile:
8. únor 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba no tak tiež riadne dlho :unamused: a vám sa vlastne kôli čomu nedarí?
8. únor 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanickaskorokubikova dobra otazka.. :grinning: netusim
8. únor 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek