Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

tana85
9. únor 2013

@snazilka1983 zaujimave, vidim, ze mam v tom zatial riadne medzery...tak ale som v tom este nezorientovana. po 5mesiacoch mi to uz nedalo :/ dakujem za odpoved

mata_ba
9. únor 2013

@tanickaskorokubikova mam pms..dost neprijemne ma brucho boli,sem-tam ma v prsiach pichne a nervozna som jak pes....a naladova,citlivka..no hroza 😀

meruska
9. únor 2013

ja som zacala spinit teda mrchana asi predsa pride nacas a zazrak sa nekona. Teplota asi zajtra klesne, a to som si uz take priznaky namyslala ☹

tanickaskorokubikova
9. únor 2013

@mata_ba mne je do revu dnes brutalne, tazko mi je ☹ zase isto nic z toho a ja to nezvladam ☹

vavrenka
9. únor 2013

@tanickaskorokubikova tanicka, keby som mala nejake srdiecko, poslala by som ti, su take debilne dni, ked vsetko cloveku pada na hlavu..

tanickaskorokubikova
9. únor 2013

@vavrenka jeej dakujeem 🙂 dnes mam velmi zly den asi na mna ide mrcha rano vsetko super som lietala v oblakoch a zrazu uplny opak a strasne sa mi chce plakat asi to prestavam zvladat :-/

vavrenka
9. únor 2013

@tanickaskorokubikova tak si poplac, ved nie sme zo zeleza, je to na nrvy kazdy mesiac dufat a dufat a nakoniec prd z toho, ale dobra sprava - sledujem tvoje grafy - a tento, aj keby nebolo tehu je insi - myslim, ze sa ti napravila bt v lf, zda sa mi, ze mas viac progesteronu, to je zaklad pre uspesne tehu. tkaze ak by to nahodou tento mesiac nevyslo, rozhodne si o vyznamny krok blizsie k tehu 😉 😉 😉 😉 a ked vsetky otehu, tak si zalozime svoju sukromku a budeme sa vytesovaaaat, lebo budeme vediet, ze dieta je dar, zazrak a nie nieco, co sa zadari len tak "mimochodom" a na prvy sup 😎 a budu z nas dobre mamy aj v daka tejto skusenosti.

tanickaskorokubikova
9. únor 2013

@vavrenka ďakujem za pekné slová 😉 verím že to tak bude, no pomohla mi pravdepodobne alchemilka pila som podstivo do ovu každý deň ráno aj večer 😉 teda nie čistú alchemilku ale popradský čaj pre ženy a tam je hlavná zložka alchemilka tak to asi preto tak dlho ťahám teaz 😉

vavrenka
9. únor 2013

@tanickaskorokubikova fiha, a pomaha to aj na predlzenie lf? alebo len na progesteron? ja osm mala lf 5dni 😖 , ak by to takto malo byt, tak neviem, ako otehotniem...

tanickaskorokubikova
9. únor 2013

@vavrenka no nič iné som nebrala doteraz teraz prvý krát alchemilku a zrazu lut fáza 15dní namiesto sedem/osem

ja1985
9. únor 2013

@tanickaskorokubikova ahojte mozem vam do vasej konverzacie trosku skocit??? co je to lutealna faza??? neviem ci som to napisala spravne 😖 a kolko dni ma trvat? a odkedy sa pocita? keby trvala 5 dni ako pise vavrenka, je to problem pri otehotneni??? 🙂 vdaka za ozzrejmenie 😉

tanickaskorokubikova
9. únor 2013

@ja1985 lutealna faza je druhá polovica cyklu teda od ovulácie do menštruácie mala by trvať minimálne 11dní pretože kým oplodnené vajíčko doputuje do maternice môže to trvať od 7-10dní teda musí byť dlhšia aby sa stihlo uhniezdiť. Ak teplotá neklesá 18 dní od ovulácie teda je lut. fáza 18 dní je to tehotenstvo 😉

vavrenka
9. únor 2013

@tanickaskorokubikova no, musim zistit, ci ju mozem pit, ked dojcim, mozno by to pomohlo aj mne na predlzenie..
@ja1985 presne ako pise @tanickaskorokubikova - lf - je od ovu do ms, bezna zdrava dlzka je 12-16 dni, ale na otehotnenie bymala byt aspon tych 10, kvoli tomu, aby sa oplodnene vajicko stihlo zahniezdit. ale vraj otehotneli zeny aj s kratsou lf, ale to neviem -kolko kratsou- len som to citala od jednej poradkyne na ms cyklus.. ale 5,7 ci 8 dni je asi fakt malo, to by sa vajko muselo poriadne poponahlat 😀 😀 😀

ja1985
9. únor 2013

@vavrenka dakujem vam obom, uz som mudrejsia 🙂

vavrenka
9. únor 2013

@tanickaskorokubikova nejako som naklikala viackrat na tvoju odpoved, tak ak sa ti zjavi -nepaci sa to- tak to je omyl 😀 😀

tanickaskorokubikova
9. únor 2013

@vavrenka pohodička nič sa mi nezjavuje 😀 😀

pa_mi
9. únor 2013

@tanickaskorokubikova tani,ale este nemas vsak? ved to vyzera dobre,vsetko je na najlepsej ceste,neboj a pri najhorsom to nabuduce dame spolu,dohoda? ;)

tanickaskorokubikova
9. únor 2013

@pa_mi no ja to nabuduce nedam isto lebo teraz je narade vaječník ktorý nefunguje 😀 😀 síce z neho ovulujem ale mám krátku lut. fázu takže ked tak až v marci 😉

lauritka
9. únor 2013

@tanickaskorokubikova srdiecko na potesenie leti k tebe. 🤐 🤐 🤐

tanickaskorokubikova
9. únor 2013

@lauritka ďakujem krásne a už som si poplakala a už je mi lepšie 😀 😀

pa_mi
9. únor 2013

@tanickaskorokubikova neboj,nemyslim si ze u nas by sa stal buduci mesiac zazrak 🙂:D

tanickaskorokubikova
9. únor 2013

@pa_mi tak v marci 😉

lauritka
9. únor 2013

@tanickaskorokubikova to je dobre, urcite to coskoro vyjde 😉 verim tomu.

pa_mi
9. únor 2013

@tanickaskorokubikova jasne....ja som velmi chcela letne babo - septembrovciatko alebo oktobrovciatko...no a kedze nebude,je mi to teraz viacmenej jedno,nebudem to uz silit....pozri ber to pozitivne,aspon si este uzijeme poriadnu letnu dovolenku ;)

tanickaskorokubikova
9. únor 2013

@lauritka aj ja stále verím ale občas to tak na mňa doľahne 😀 😀 chíľu všetko ok šak sa nič nedeje život ide dalej a chvíľu koniec sveta nevládzem dalej 😀 😀

tanickaskorokubikova
9. únor 2013

@pa_mi no my toho roku dovolenku neplánujeme 😀 no uvidíme kedy ten bocian priletí 😉

lauritka
9. únor 2013

@tanickaskorokubikova ano ja viem, to je normalne.. hlavne ked to pre nas je taka "strasne tazka vec" -otehotniet.. ked pre niekoho je to ako nakupit v obchode.. 🙂 😉 ides a mas 🙂

tanickaskorokubikova
9. únor 2013

@lauritka ja normálne začínam byť alergická na to ked mi niekto povie že sa im šmyklo 😠 😠 to je taká nespravodlivosť 😔

koira
9. únor 2013

ahojte holky, koukám že je tu nalada pod psa ☹

@mata_ba ...jaktoze s tak krasnym grafem test negat, to prece neni mozny, treba je brzo, ani dusik tam nebyl?

@tanickaskorokubikova neves hlavu, dokud neprijde mrcha, nic neni rozhodnuto 😉

ja jsem opet neukocirovala svou zvedavost a dnes testla..a dobre jsem udelala pac jsem se trochu uklidnila, vypada to ze hcg roste 😀
ale zatim nejasam, mrcha ma prijit az asi za 5 dni..takze jeste dlouha doba ☹

tanickaskorokubikova
9. únor 2013

@koira no mrcha bude zajtra ráno 😀 😀 no tak to je super že silnie daj nám foto 😉 nech sa pokocháme dvoma paličkami aj ked nie vlastnými 😀 😀