• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
ahojte kocky. tak ja cakam na ovu :slight_smile: (snad uz nebola ) http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02 tento cyklus som nejaka divna. byva mi dost zle. som slaba a dnes ma bolia krize. a k tomu cez vikend som bojovala s prisernym prievanom, bolela ma cela lava strana tvare :stuck_out_tongue_closed_eyes: nastastie uz je to lepsie :slight_smile:
11. únor 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@figurka1985 skusala som to aj ja. ale moc sa mi to nedarilo, nevychadzalo mi to vobec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
11. únor 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarin ale ved moze neskor ukazat . . . mojej svaginej v den MS neukazal az po 3 dnoch meskania :grinning:
11. únor 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este jedna vec. tento cyklus som nasadila opat vceliu matersku kasicku a od vcera mam dost vela egg. ze by z toho? :slight_smile: inak, beriem len listovku a pijem zensky caj( to je kazdocyklusova klasika )
11. únor 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kessica no tak mozno mala neskor ovulu ale ja som ju mala cca viem kedy takze mne by uz ukazal som minimalne 12 dni po nej :wink: a tento mesiac uz proste ziadny test neminiem :grinning:
11. únor 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarin sak uvidis ci MS pride :grinning: budem na teba mysliet :grinning:
11. únor 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa my sme papali prasok macu v mesiac,co som otehu...idem to skusit znovu.

@koira tak ja pijem vela mlieka v kave :grinning: :grinning: uvidim..
11. únor 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
11. únor 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mata_ba hm, neviem ti moja povedať, či by si to mohla kombinovať, ale podľa mňa maca nič nepokazí :slight_smile:
11. únor 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
čaute :slight_smile: tak ja som včera zabudla nachystať teplomer a tak sa meranie odkladá :grinning:
11. únor 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu naposledu som ju brala,ked som otehu :slight_smile:
11. únor 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mata_ba tak treba skúsiť znovu :slight_smile:
11. únor 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte.ja idem konecne poslednu liecbu s clostikom.Moj graf..uzas...mam aj ovu testy.Ale na tych budem mat asi ovulaciu stale tak som zvedava co budu ukazovat tie testy.Ale inak aj tak pojdem na folikumetriu.http://www.womenzone.cz/uzivatelka/agaven/grafy?c=-8588413288854775808
11. únor 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/agaven/grafy?c=-8588413288854775808 neviem ci sa to zobrazuje lebo mi to aj tak blbne.
11. únor 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som si dnes kupila ten prasok maccu ale aj gynastan caj a mam aj alchemilku.Som zvedava ci bud efolikul vesti.Najviac bol 15mmm.Ozaj mozem to uzivat tak ze si dam iba maccu a gyn.caj.Alebo vsetko.A este som chcela vediet to si mam dat malu lyzicku toho pracku a zjest? Alebo ho dat co caju alebo nejako zriedit.Ci ako to uzivate vy.dakujem.
11. únor 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agaven aku ovulaciu ti stale ukazuju testy? trochu nechapem... :sweat_smile:
11. únor 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ovulacne testy mi ukazuje dve silne ciarky mozem hodit foto.Ale podla mna je to blbost.A to mozem kazdy den hadzat foto
11. únor 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. únor 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. únor 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
posledne dve fita uplne rovnaka ciarka.Ale mne sa zda ze jedna je tmavsia.A takto to mozem cikat kolom do kola 10 dni a bud eto to iste.A to tiez aj pri tehu teste.Až na to ze mam len duchov nesilnie druha ciarka.To vie super nastvat.A ver testom
11. únor 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agaven no asi mas vela LH, niektore to tak mavaju... musis robit dovtedy, kym nebudes mat testovaciu vyrazne silnejsiu nez kontrolnu :wink:
11. únor 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ibaze ta jedna je silnesia ako ta druha a neviem este do kedy cakat.No nic aj na folikum.Gynekolog povedal kedy ovu pride a neprisla.Akoby mi vobec vajicko nepraslko.Super.jedine co llieky urobili mi natiahli cyklus na 65 dnovy asi tak.Preto už len posledny tento cyklus a už nemeriam netestujem nic...Lebo je to skoda penazi a nepisem ani o pripravkoch cajoch a ine...
11. únor 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin klasickým ultrazvukom pozrela dozrievajuce folikuly v jednotlivých vajecnikoch a zratala. povedala, že by tam malí byt v kazdom okolo 10 folikulov a já som malá ledva v kazdom 3. a okrem toho ten hormon co má nastarosti prácu vajecnikov som malá zvýšený. takže mu dala spravit este test na jeden hormon co s tým suvisi a jed ten bude zlý tiez tak to bude potvrdene. ale výsledky budu až za 2 tyzdne.
11. únor 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa mne naposledy videla dva v jednom a zlte teliesko v druhom,... takze tiez ich tam 10 nemam a nepovedala mi ze by to mal byt problem..
11. únor 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka1983 a dneska takto:http://www.fertilityfriend.com/home/3ce8a6
11. únor 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 iui, si to mala tazke teda. já mám ovu asi dnes. doobeda má tak popichavalo a aj teplota .... a aj hlienu je dost. tak ked nie dnes tak zajtra najneskor. www.fertilityfriend.com/home/lagunasa
@mata_ba my sme ho papali minulý cyklus a nic takže ked už, tak jediné tabletky.
@sarin no to si už asi bola po ovu ked tam bolo zlte teliesko. mne to pozerala este dlho pred ovu. a hormony máš v pohodě? robili ti HP ?
11. únor 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa no po ovu to bolo ale aj tak tam boli este velke folikuly ale len dve.. a bolo to asi 2-3 dni po ovu.. Nerobila mi nic ved vtedy sme sa isli snazit prvy mesiac :grinning:
11. únor 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agaven niekde som čítala ale neviem co je na tom pravdy, že dlhodobo pozitivne ovu testy mozu ukazovat na PCO. @lauritka
11. únor 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa no veru nebolo to moc zavideniahodne. hlavne,. ze uz to je za mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: no inak, neviem ci som aj uz pred nejakou hodinkou nemala ovu. dost ma zapichalo v jdenom mieste. uvidime ci mi to teplota zajtra potvrdi. aj by som su hlasila s minuly cyklom,. vystup, pokles, vystup.......... ale bolo by to dost skoro :sweat_smile:
11. únor 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin já som vtedy mala ledva jeden nejakej normalnej velikosti. zvysne boli krpate. tak možno aj ty máš ten hormon zvýšený. mne to tak povedala, že sa jej tým UTZ potvrdilo to, co vyšlo z HP.
11. únor 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek