• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@nelabela ahoj, mozem sa spytat kolko metforminu uzivas? nebyva ti z neho zle?
14. únor 2013 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/kalianka/grafy?c=-8588427976854775808 baby, toto je moj graf dnes... ale neviem co si mam mysliet, test negativny a dnes take slaboruzove spinenie :-/
14. únor 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka @vavrenka @nelabela @lagunasa @mariankamk Baby ked sa vas mozem spytat kolko sa uz snazite? a boli aj vasi muzi na vysetreniach?
14. únor 2013 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no este pred mesiacom bola 36.5 moja poovu teplota, ale minulý cyklus bola este predovu. tak to mám dnes take vseliake.... som cakala aspoň 36,6 , to by bolo jasné, ale toto.... věd uvidíme....
14. únor 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin my desiaty cyklus... ak do aprila nic, vtedy idem ku gyn na kontrolu, potom uz budeme riesit dalsie vysetrenia...
dievcata kolko by mala byt lutealna faza?14?aj 11 je ok? vdaka
@sarin my sa snazime 6 rokov, mm uz bol na vysetreni a je v poriadku.. problem je u mna :slight_smile:
14. únor 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@happyfrog80 12-16dc je idela...........ale videla som tehu grafy aj s 10dnovou LF :wink:
14. únor 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa :slight_smile: no mas to veru pestre, ta to pekne natahuje, ale snad zajtra sa to uz rozlusti :slight_smile: ja teraz beriem lieky na stitnu a mam pocit,ze sa mi tiez teploty pomenili, teda znizili :confused:
14. únor 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin my sa teraz snažíme 13.cyklus ale kalendarne to je asi 10 mesiacov. priatel bol na vysetreni na spg. pred par mesiacmi.
@happyfrog80 LF by mala byt viac ako 10dni...
14. únor 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka boze :zipper_mouth: a vedia aky problem je u teba?
14. únor 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka je to na nervy s tou BT dnes. snad už sa to zajtra rozlusti. a u teba možno je to práve dobre že su nižšie, možno tak majú práve byť.
14. únor 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ja vas teda zeny velmi obdivujem, ja uz sa vzdavam a to teraz koncim treti cyklus :frowning2: vsetkym okolo mna to slo na lusknutie prsta ja som z toho uz na nervy.. a este mi aj meska ms a test negativny :frowning2:
14. únor 2013 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no metformin mam 3 denne, rano obed a vecer...a zo 2 tyzdne mi byvalo strasne zle...raz sa mi stalo, ze uz som sa obliekala rano do roboty a musela som si pred dverami sadnut obuta a v bunde, tak mi bolo zle :frowning2: ale potom to preslo a uz je vsetko ok :grinning: mam ho od oktobra
@sarin no snazime sa 8 cyklus a mam PCO, takze ja som ta chybna :sweat_smile: a mm bol na spg pred tym ako som zacala brat clostil, aby ma zbytocne nenapchaval hormonmi, ak by mal aj on nieco...ale spg super, takze tak....teraz mam 3 krat clostil
14. únor 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: tak ja myslím, že ja už som jasná.. ach jaj, prečo tá ovu ide vždy naopak, ako potrebujem? :grinning: keď tu MM je, tak je neskoro, keď neni, tak načas.. http://www.fertilityfriend.com/home/3fab4e Inak dnes idem k dr. a chcela som sa spýtať.. uvidí, keď som 2DPO? alebo mi bude tvrdiť, že anovulák a zase, že mám PCO? :unamused:

@lagunasa si si istá, že už ovu nebola? :slight_smile: keď tak pekne, pravidelne stúpaš :slight_smile:
14. únor 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin aj ja sa vzdavam kazdy mesiac...ale aj tak mi to nepomoze...proste si poviem kazdy mesiac, ze teraz uz to vyjde a hotovo....ale naozaj, moje stavy zufalstva a beznadeje su neskutocne...minuly mesiac mi clostil nezabal a to bola moja najhorsia rana pod pas....normalne som musela vystupit z auta mm a isla som domov peso, aby som sa po ceste vyplakala a bola sama.... :cry: ale mam na vyber? NIE
14. únor 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kalianka ahoj na teplotu odbornik nejsom, ale na test je este celkom skoro :slight_smile: 13DPO skor by som neskusala
14. únor 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin no len neviem co to spinenie dnes,... takze tomu vela nedavam :frowning2:
14. únor 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja niekedy tak banujem ze sme to s muzom tak odkladali.. :frowning2: ms mi chodila nacas vsetko sa zdalo byt ok.. a aj tak je problem achjaj :frowning2:
14. únor 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarin ahoj, u nas je toto 6. mesiac a zatial nic. ale asi len 5. cyklus myslim, ja to mam trochu dlhsie. my sme dnes boli na spermiogram, cakame vysledky :slight_smile:
14. únor 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nestretli ste moju mrchu dakde?? ked ano tak mi ju poslite bo uz chcem zacat novy cyklus :grinning:
14. únor 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi
@sarin tak baby, my sa snazime uz 7. mesiac a uz som zufala, syn sa nam podaril na prvy sup a naivne som si myslela, ze sa tak podari aj druhe...
14. únor 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka @lagunasa @bordulna a vlastne vsetky ostatne..........ahoj zienky tak ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/activia ......ovu testy su robene 11,12,13.2. , ten vcerajsi celkom tmavy na to ze ovu mavam az 17dc :confused: , uvidime dnes ci uz bude pozitivny :wink:
14. únor 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarin ano vedia, mam PCO, inzulinovu rezistenciu a problem so stitnou.,.. nemavam ovulku, to je asi najvacsi problem..
14. únor 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelabela ja mam 2xdenne 850mg a dost to flakam... zo zaciatku ma iba prehanalo, potom to prestalo a teraz ked si ju dam, je mi uplne zle, tlak vysoky, na vracanie, uplna malatnost :/ a obmedzujes sladke?
14. únor 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka aha :frowning2: a menzes si mavala pravidelne?
14. únor 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalianka @sarin hm, ide to ako voda...my zatial nemame ani jeden kus doma. myslela som si krava naivna ze hned ako vysadim HAk tak sup a bude...no a nie je :grinning: :grinning: :grinning: uz sa na tom aj zabavame, ale niekdy ked ma chyti depka tak dovidenia...
14. únor 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa
@bordulka no kocky, tak ja zeby uz konecne po ovu http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02 :slight_smile:
14. únor 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pa_mi ja hak neberem 9 rokov :frowning2: ale davali sme si pozor... ja uz mam aj vek... najradsej by som si nafackala
14. únor 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adeala no ja si myslim, ze dr by mal vidiet, ze si po ovu. aj moj videl a to som bola 3 alebo 4dpo :slight_smile:
14. únor 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek