• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
:grinning: :grinning: :grinning: shandy, no HP robila, ale nie v jedne cyklus... na folikulometriu som chodila asi 4 cykly... ale prestalo ma to bavit, furt nad tym spekulovala.. ze aj prasklo, ale nie je tam daka tekutina a take kecy... vsetko muselo byt u nej ako z ucebnice.... ale uz tam nechodim :slight_smile: teda uz nechodim nikde.. a cakam, nechavam na prirodu... teda prirodne lieky a vitaminy... HP bol vcelku ok...

vavi, tak asi to tri mesiace skusim len s mastodynonom :grinning: to je nazov ....

a moj grafos http://www.fertilityfriend.com/home/dankakkk ... ta nic moc...
30. říj 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
shandy vidis tvoja videla co vidiet nema.. a napr. moja zas na sone nevidela ziadny folik a pritom jej musel oci vybit lebo podla BT som uz 2 dni po sone mala ukazkovu ovu, a vtedy aj bolesti aj eggaca som mala a ona ze nic nevidi... :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kati preco by mal? :slight_smile: az taku silu nema :wink: teda pri normalnych cykloch neblokne, pomoze s vystelkou maternice :wink:
30. říj 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dankakk to si potom na to ako ja... :wink:
tiez som sa na vsetko vyflakla a ja uz ale aj na prirodne lieky a caje a kaslem na to... :wink:
verna som zostala iba meraniu.. :sunglasses: :grinning: :grinning:
a ze graf nic moc.. ved ho mas aky pekny dani... :wink:
30. říj 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Titulienka to vazne?? Tak super :slight_smile: aj nam ho odfotis??
Juuj sa tesimmmmm :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooooj nelie, ale hej... uz spinim... tak je to v pecku... ale nic to .... mastodynon mi vlial novu nadej :grinning: ... inak, ja som sa na to totalne vsetko vybodla cez leto - ani som nemerala, ani nic nebrala ... a verila, ze som jedna z tych, co ked prestanu ssa tym zaoberat otehotneju... ale figu... takze ci na to myslim alebo nie, je to jedno... takze uz len verim, ze raz budem...
30. říj 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavenka este nie lebo ten testik este je v podstate negat ....nakolko tych testov mam v albume dost takze viem kedy je kraaaaaasny :wink: ...ale dufam ze o par dni pribudne do albumiku dalsi s krasnymi II :wink: :wink: ..juuuuj ale sa tesim :wink: ...je to nase 4 kolo ale tesim sa ako keby sme sli do prveho a vobec nedepkujem ..zaujimave :wink:
30. říj 2009 v 11:11  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vevnka ale ja zacinam testovat ovu testiky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 11:12  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Titu aha :slight_smile: som si myslela ze onee, uz mas ducha na tehotenskom teste :slight_smile: ale aj tak sa tesim a drzim palec :slight_smile:
30. říj 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja sa zatial vytesujem s ovu testikov :wink:
30. říj 2009 v 11:14  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titul ved aj pozitivny tesik je dôvod na oslavu.. :wink: :grinning:

inak aj ja rozmyslam nad tym tipom od vavenky - mastodynonom... len neviem ci to u nas budu mat v lekarni.. asi to budem musiet cez net objednat... dufam ze to budu mat niekde..
30. říj 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
andzi myzlsim, ze bolesti tiez nesuvisia s intenzitou MS... ja som mavala dost silne bolesti predtym, prvy den MS sa nezaobisiel bez alkoholu a tabletky :wink: potom som pila asi pol roka alloe berry gel, ktory posobi aj protizapalovo a cuduj sa svete, ziadne bolesti, ktore nemavam dodnes, len uplne slabucko citim brusko.
po dvoch kyretoch sa to nezmenilo. tak som vdacna, ze netrpim... hoci teraz zase intenzivnejsie citim ovulaciu :slight_smile:
30. říj 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dankakk tak s tou tekutinou si na tom ako ja :grinning: , tiez mu tam furt chyba ta tekutina. asi si tam nieco nalejem :grinning: . ale ja si to spajam s tym ze vdaka nedostatocne fungujucej stitnej mi niektore veci nefunguju uplne stopercentne, tak mozno aj preto ta tekutina chyba.. som zvedava, ze ci sa to zmeni po liecbe. budem informovat :grinning:
andzi si pis, ze odbornicka. kamoske co bola tehu s druhym (aj to prve tehu bola u nej v starostlivosti) zacala na zaciatku druheho tehu vysvetlovat, ze ju mozu postretnut tehotenske nevolnosti a ze nech ma pripraveny keksik pri posteli pre istotu :grinning: :grinning:
no a hlavne najlepsie ze teraz tej kamoske v nemocke zistili dvojrohu maternicu, ktoru ma od narodenia a ta nasa odbornicka gynda s tym jej slavnym ultrazvukom jej na to absolutne neprisla :rolling_eyes: :confused:
30. říj 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
andzi ja som zasa mavala obrovske krce a bolesti a pritom slaba mrcha. bez ibiho ruzovej lentilky by som sa neozaobisla a ako som sa zacala liecit na stitku, normalne tie bolesti prestali, len citim mierne stahy, ale uplne znesitelne. takze u mna to bolo zasa tym :pensive:
inak vavi som sa docitala ze si mala ureaplasmu, kolko ste sa nemohli snazit? mne to nasli tiez :rolling_eyes: :rolling_eyes: , nechapem kde som k tomu svinstvu dosla... :confused: :pensive:
30. říj 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dankakk ale grafik mas pekny :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam z toho tusim depku uz... ja mam evidentne problem s hormonmi a sliznicou -a ata oligomenorea ci co to je - sa prejavuju uz od puberty - tak ako ja mam - dostala som mrchu posledna v triede a nikdy nebola pravidelna..na zaciatku dosla len dva razy a ptoom 8 mesiacov nic a potom kazdy druhy a to som mala uz 16rokov a doktorka sa ma na to nikdy ani nespytala :rolling_eyes: som zvedava kedy sa jej uraci urobit mi HP - aj ked teraz ako som brala duphaston - som nespinila konecne..aspon prvy uspech :rolling_eyes:
30. říj 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka urcite si nechaj urobit HP, aj keby si si ho mala zaplatit a hormony stitnej zlazy tiez + protilatky proti stitnej zlaze. isto to ma niekde pricinu, len ju treba najst a nedepkuj, vidis, mne to tiez nejaky cas trvalo, kym sa mi prislo na pricinu, ale uz sa zacinam konecne hybat z miesta aj ja :slight_smile:
30. říj 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
stitnu zlazu mi kontroloval imunolog a kardiolog ako funguje a vyslo vsetko v poriadku - ale neviem - ci sa vysetruje pri problemoch s otehotnenim nieco ine...
30. říj 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
shandy, tak to sme ozaj na tom podobne... ja nemam jednu polovicu stitnej, ale neberiem ziadne hormony... chodim na pravidelne kontroly... a naposledy mi robil speci vysetrenie, lebo som sa stazovala, ze sa nam nedari... dopadlo to ok... a ze ked otehu, tak tam mam nabehnut, ze mi nasadia liecbu - vtedy budem mat zvysenu produkciu hormonov a aby mi nenarastla prilis ta jedna...
30. říj 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby chcem sa spýtať ako meriate teraz ked sa menil čas po starom t.j. ked som merala po letnom case o 5,30 tak teraz v zimnom je to 6,30 alebo meriate ako keby sa čas nemenil. Ja som mala pred ovu a hodina rozdiel robí aj 1-2 stupne plus. tak teraz neviem. Dakujem
30. říj 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dankakk to fakt neberies ziadne hormony? :confused: ja mam hormony vraj v norme, ale mam pozitivne protilatky proti stitnej zlaze a endokrinolog mi povedal, ze bez liecby len velmi tazko otehotniem, ak vobec a pritom mam hladinu hormonov v norme. ale povedal mi, ze pri snahe otehu by malo byt nizsie TSH, teda treba dodat telu umelo hornony ked ich nestiha produkovat...
30. říj 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
matamm - ja vstavam podla stareho casu o 20 minut neskor - podla hodiniek vlastne teoreticky skor - cize tych 20 minut ff nevadi -cize meriam v norme...a vlastne do roboty chodim o pol hodinu skorej - cely moj rezim som si posunula...
30. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj snazilky a maminky mam takovy dotaz na BT rano sem se merila - ato poprve v mem zivote - snazime se o mimi a mela sem 37,5 pry je to docela hodne.. ale nikdo mi k tomu nedokaze nic rict.. zda je to dobre hodne zda spatne hodne... tak nevim.. .menzes ma byt az v nedeli ale mam divne bolesti a tlaky v podbrisku uz od soboty :frowning2:
30. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
matamm kazda na to reagujeme inak.. a ty to mas odsledovane ze o 1-2 stupne?? to je dost...
mne hodina neurobi ziadnu odchylku.. max 0,5 stupna a aj to az po vstani z postele a vycikani... :sweat_smile:
takze u mna ta hodina je uplne v pohode...
30. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucie - kde si merala, akym teplomerom? a hned ako si sa prebudila - skorej ako si vstala z postele?
30. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky no ja si vcera koupila digitalni teplomer... rano sem vstala sla se vycurat a hned merila...
30. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja meriam ako keby sa nemenil čas a nejaký výkyv mi to nespôsobilo :slight_smile:
luciebx jedna teplotka je málinko na nejaké závery. nevieš kedy bola ovu? a akú máš luteálnu fázu? 37,5 je poovulačná dosť vysoká, ale bývajú aj také. a nie si chorá?
a meraj ešte pred čúraním :grinning: to by bola asi nižšia
30. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja praveze tomuto mereni vubec nerozumim... budu to davat do grafu a uvidime co mi vyjde... a co je to lutealni faze? menzes mam mit v nedeli.... a chora nejsem... citim se fajn.. jen mam dost bolestiv podbrisku uz tyden nevim zda s tim nemam zajit...
30. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciebx merat sa ma predtym ako vstanes a pojdes sa vycurat :slight_smile:
30. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha ... tak to jo.. tak ja zitra zmerim znovu...
30. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek