Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

dankakk
30. říj 2009

😀 😀 😀 shandy, no HP robila, ale nie v jedne cyklus... na folikulometriu som chodila asi 4 cykly... ale prestalo ma to bavit, furt nad tym spekulovala.. ze aj prasklo, ale nie je tam daka tekutina a take kecy... vsetko muselo byt u nej ako z ucebnice.... ale uz tam nechodim 🙂 teda uz nechodim nikde.. a cakam, nechavam na prirodu... teda prirodne lieky a vitaminy... HP bol vcelku ok...

vavi, tak asi to tri mesiace skusim len s mastodynonom 😀 to je nazov ....

a moj grafos http://www.fertilityfriend.com/home/dankakkk ... ta nic moc...

nellie_
30. říj 2009

shandy vidis tvoja videla co vidiet nema.. a napr. moja zas na sone nevidela ziadny folik a pritom jej musel oci vybit lebo podla BT som uz 2 dni po sone mala ukazkovu ovu, a vtedy aj bolesti aj eggaca som mala a ona ze nic nevidi... 😀 😀 😀

vavenka
30. říj 2009

Kati preco by mal? 🙂 az taku silu nema 😉 teda pri normalnych cykloch neblokne, pomoze s vystelkou maternice 😉

nellie_
30. říj 2009

dankakk to si potom na to ako ja... 😉
tiez som sa na vsetko vyflakla a ja uz ale aj na prirodne lieky a caje a kaslem na to... 😉
verna som zostala iba meraniu.. 😎 😀 😀
a ze graf nic moc.. ved ho mas aky pekny dani... 😉

vavenka
30. říj 2009

Titulienka to vazne?? Tak super 🙂 aj nam ho odfotis??
Juuj sa tesimmmmm 😀 😀

dankakk
30. říj 2009

jooooj nelie, ale hej... uz spinim... tak je to v pecku... ale nic to .... mastodynon mi vlial novu nadej 😀 ... inak, ja som sa na to totalne vsetko vybodla cez leto - ani som nemerala, ani nic nebrala ... a verila, ze som jedna z tych, co ked prestanu ssa tym zaoberat otehotneju... ale figu... takze ci na to myslim alebo nie, je to jedno... takze uz len verim, ze raz budem...

titulienka
30. říj 2009

vavenka este nie lebo ten testik este je v podstate negat ....nakolko tych testov mam v albume dost takze viem kedy je kraaaaaasny 😉 ...ale dufam ze o par dni pribudne do albumiku dalsi s krasnymi II 😉 😉 ..juuuuj ale sa tesim 😉 ...je to nase 4 kolo ale tesim sa ako keby sme sli do prveho a vobec nedepkujem ..zaujimave 😉

titulienka
30. říj 2009

vevnka ale ja zacinam testovat ovu testiky 😀 😀 😀 😀

vavenka
30. říj 2009

Titu aha 🙂 som si myslela ze onee, uz mas ducha na tehotenskom teste 🙂 ale aj tak sa tesim a drzim palec 🙂

titulienka
30. říj 2009

😀 😀 😀 😀 ja sa zatial vytesujem s ovu testikov 😉

nellie_
30. říj 2009

titul ved aj pozitivny tesik je dôvod na oslavu.. 😉 😀

inak aj ja rozmyslam nad tym tipom od vavenky - mastodynonom... len neviem ci to u nas budu mat v lekarni.. asi to budem musiet cez net objednat... dufam ze to budu mat niekde..

lauritka
30. říj 2009

andzi myzlsim, ze bolesti tiez nesuvisia s intenzitou MS... ja som mavala dost silne bolesti predtym, prvy den MS sa nezaobisiel bez alkoholu a tabletky 😉 potom som pila asi pol roka alloe berry gel, ktory posobi aj protizapalovo a cuduj sa svete, ziadne bolesti, ktore nemavam dodnes, len uplne slabucko citim brusko.
po dvoch kyretoch sa to nezmenilo. tak som vdacna, ze netrpim... hoci teraz zase intenzivnejsie citim ovulaciu 🙂

shandy
30. říj 2009

dankakk tak s tou tekutinou si na tom ako ja 😀 , tiez mu tam furt chyba ta tekutina. asi si tam nieco nalejem 😀 . ale ja si to spajam s tym ze vdaka nedostatocne fungujucej stitnej mi niektore veci nefunguju uplne stopercentne, tak mozno aj preto ta tekutina chyba.. som zvedava, ze ci sa to zmeni po liecbe. budem informovat 😀
andzi si pis, ze odbornicka. kamoske co bola tehu s druhym (aj to prve tehu bola u nej v starostlivosti) zacala na zaciatku druheho tehu vysvetlovat, ze ju mozu postretnut tehotenske nevolnosti a ze nech ma pripraveny keksik pri posteli pre istotu 😀 😀
no a hlavne najlepsie ze teraz tej kamoske v nemocke zistili dvojrohu maternicu, ktoru ma od narodenia a ta nasa odbornicka gynda s tym jej slavnym ultrazvukom jej na to absolutne neprisla 🙄 😕

shandy
30. říj 2009

andzi ja som zasa mavala obrovske krce a bolesti a pritom slaba mrcha. bez ibiho ruzovej lentilky by som sa neozaobisla a ako som sa zacala liecit na stitku, normalne tie bolesti prestali, len citim mierne stahy, ale uplne znesitelne. takze u mna to bolo zasa tym 😔
inak vavi som sa docitala ze si mala ureaplasmu, kolko ste sa nemohli snazit? mne to nasli tiez 🙄 🙄 , nechapem kde som k tomu svinstvu dosla... 😕 😔

shandy
30. říj 2009

dankakk ale grafik mas pekny 😵 😵

katkaajurko
30. říj 2009

ja mam z toho tusim depku uz... ja mam evidentne problem s hormonmi a sliznicou -a ata oligomenorea ci co to je - sa prejavuju uz od puberty - tak ako ja mam - dostala som mrchu posledna v triede a nikdy nebola pravidelna..na zaciatku dosla len dva razy a ptoom 8 mesiacov nic a potom kazdy druhy a to som mala uz 16rokov a doktorka sa ma na to nikdy ani nespytala 🙄 som zvedava kedy sa jej uraci urobit mi HP - aj ked teraz ako som brala duphaston - som nespinila konecne..aspon prvy uspech 🙄

shandy
30. říj 2009

katka urcite si nechaj urobit HP, aj keby si si ho mala zaplatit a hormony stitnej zlazy tiez + protilatky proti stitnej zlaze. isto to ma niekde pricinu, len ju treba najst a nedepkuj, vidis, mne to tiez nejaky cas trvalo, kym sa mi prislo na pricinu, ale uz sa zacinam konecne hybat z miesta aj ja 🙂

katkaajurko
30. říj 2009

stitnu zlazu mi kontroloval imunolog a kardiolog ako funguje a vyslo vsetko v poriadku - ale neviem - ci sa vysetruje pri problemoch s otehotnenim nieco ine...

dankakk
30. říj 2009

shandy, tak to sme ozaj na tom podobne... ja nemam jednu polovicu stitnej, ale neberiem ziadne hormony... chodim na pravidelne kontroly... a naposledy mi robil speci vysetrenie, lebo som sa stazovala, ze sa nam nedari... dopadlo to ok... a ze ked otehu, tak tam mam nabehnut, ze mi nasadia liecbu - vtedy budem mat zvysenu produkciu hormonov a aby mi nenarastla prilis ta jedna...

matamm
30. říj 2009

Ahojte baby chcem sa spýtať ako meriate teraz ked sa menil čas po starom t.j. ked som merala po letnom case o 5,30 tak teraz v zimnom je to 6,30 alebo meriate ako keby sa čas nemenil. Ja som mala pred ovu a hodina rozdiel robí aj 1-2 stupne plus. tak teraz neviem. Dakujem

shandy
30. říj 2009

dankakk to fakt neberies ziadne hormony? 😕 ja mam hormony vraj v norme, ale mam pozitivne protilatky proti stitnej zlaze a endokrinolog mi povedal, ze bez liecby len velmi tazko otehotniem, ak vobec a pritom mam hladinu hormonov v norme. ale povedal mi, ze pri snahe otehu by malo byt nizsie TSH, teda treba dodat telu umelo hornony ked ich nestiha produkovat...

katkaajurko
30. říj 2009

matamm - ja vstavam podla stareho casu o 20 minut neskor - podla hodiniek vlastne teoreticky skor - cize tych 20 minut ff nevadi -cize meriam v norme...a vlastne do roboty chodim o pol hodinu skorej - cely moj rezim som si posunula...

luciebx
30. říj 2009

ahoj snazilky a maminky mam takovy dotaz na BT rano sem se merila - ato poprve v mem zivote - snazime se o mimi a mela sem 37,5 pry je to docela hodne.. ale nikdo mi k tomu nedokaze nic rict.. zda je to dobre hodne zda spatne hodne... tak nevim.. .menzes ma byt az v nedeli ale mam divne bolesti a tlaky v podbrisku uz od soboty ☹

nellie_
30. říj 2009

matamm kazda na to reagujeme inak.. a ty to mas odsledovane ze o 1-2 stupne?? to je dost...
mne hodina neurobi ziadnu odchylku.. max 0,5 stupna a aj to az po vstani z postele a vycikani... 😅
takze u mna ta hodina je uplne v pohode...

katkaajurko
30. říj 2009

lucie - kde si merala, akym teplomerom? a hned ako si sa prebudila - skorej ako si vstala z postele?

luciebx
30. říj 2009

ahojky no ja si vcera koupila digitalni teplomer... rano sem vstala sla se vycurat a hned merila...

nela00
30. říj 2009

ja meriam ako keby sa nemenil čas a nejaký výkyv mi to nespôsobilo 🙂
luciebx jedna teplotka je málinko na nejaké závery. nevieš kedy bola ovu? a akú máš luteálnu fázu? 37,5 je poovulačná dosť vysoká, ale bývajú aj také. a nie si chorá?
a meraj ešte pred čúraním 😀 to by bola asi nižšia

luciebx
30. říj 2009

no ja praveze tomuto mereni vubec nerozumim... budu to davat do grafu a uvidime co mi vyjde... a co je to lutealni faze? menzes mam mit v nedeli.... a chora nejsem... citim se fajn.. jen mam dost bolestiv podbrisku uz tyden nevim zda s tim nemam zajit...

shandy
30. říj 2009

luciebx merat sa ma predtym ako vstanes a pojdes sa vycurat 🙂

luciebx
30. říj 2009

aha ... tak to jo.. tak ja zitra zmerim znovu...