• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@lagunasa neviem, ci si o tom niekde pocula,a le vraj ms cyklus dokaze rozhadzat, ked zena nespi pri uplnej tme, hlavne lf fazu. vraj tma ovplyvnuje tvorbu nejakeho hormonu doleziteho pre druhu fazu cyklu. ak sa mne zopakuje kratka lf, tka si idemkupit masku na oci na spanie. som zvedava. vraj su s tym fakt seriozne vysledky..
24. únor 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Čauky kočky, ráda bych se přidala... můj graf http://www.fertilityfriend.com/home/3db3a3
přičemž jsem myslela, že ovu byla na 17DC (no jsem o tom přesvědčená... !! ) přesto teploty pořád stejné :confounded:
24. únor 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa bozeeee...to mi je luto...ale tesila by som sa na to, ze v car to poriesite a mimi pride ani sa nenazdas...drz sa
24. únor 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa jj uz som to tak prehodila
24. únor 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenniffer001 ahoj a nemohla byt na 15 dc ?? lebo ako pozeram minuly graf, tak 36,6 mas uz poovulacnu hmm ??,
24. únor 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahojky ten teplomer bola dobra kupa veru aj ked meria na tie hlupe F haha nevadi meria asi pol minuty a presne sa stotoznuje s ortutovym ktorym som musela merat 5 min :wink:
24. únor 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snazilka1983 tak to som rada. :slight_smile: takze prepocitavas online stale ? :slight_smile:
24. únor 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka noo veru heh ale nevadi hadam si to raz zapamatam :grinning: i ked pochybujem heh
24. únor 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka1983 sila zvyku .. :slight_smile: tiez si to neviem teraz predstavit, ale mozno pre nich by bol zase problem pamata si celsium :grinning:
24. únor 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka noo esteze to ale ukazuje aj potom tu teplotu bo rano nvm ako si bude tolku vysku cisel pamatat :grinning: :grinning:
24. únor 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
peknú nedeľu kočky :slight_smile: tak som dnes merala zhruba o hodinu a pol neskôr a toto som namerala, takže uvidíme zajtra, čo to spraví http://www.fertilityfriend.com/home/kikaneu
24. únor 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@snazilka1983 nemusis si to prepocitavat mozes do grafu zadat vo F a potom v nastaveni zmenit iba F na C a samo to prepocita aj ja to takto robim
24. únor 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa och, mrzí ma, že došla :unamused:
24. únor 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa jaj tak i já jsem jukla jak to dopadlo a koukám, že to nedopadlo... mrcha jedna zatrolená
24. únor 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denka01 jej to som nevedla , ze to tiez prepocita :wink: ja som nasla taku stranku online, kde to hned prepocitava.
24. únor 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ja mam tiez teplomer vo F aj do grafu si znacim a potom dam len chart settings a zmenim F na C je to jednoduchsie :slight_smile:
24. únor 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denka01 no ale to tiez musis zakazdym menit ?? alebo len ked chces dat do public ??
24. únor 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes to Zlatke pristane :slight_smile: v relacii "na telo"- viac sa mi paci takto ako s ofinou.
24. únor 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@snazilka1983 ahoj no dnes som klesla na 36,6 ale MS zatial nikde ani sa tak necitim uvidime zajtra aka bude ale asi dojde mrska.
24. únor 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka to som nepocula, ale moj pripad to asi nebude. chodim spat okolo 22:30 co je uz tma a vstavam o 5hod co je este tma, takze spim ked je tma. akurat ze nemame zatiahnute zavesy, lebo potom mame v izbe kompletne tmu a ja ked idem v noci na wc tak som z toho zblbnuta.
@nelabela ved hej, na to sa tesim. verim, ze uz sa to konecne nejak pohne. uvidime. dufam, ze mi koli nizkemu AMH nebudu nutit do IVF ( ak by som ho mala nizke, kedze mam malo vajicok a vela hormonu FSH ). uvidim.
@simasla co uz no ...... snazim sa na to nemysliet. pozeram filmy a idem si hladat nejake vzory na palickovanie. na bolest brucha som si dala tabletku tak uz ani to ma neboli tak na to kaslem. som zvedava co bude v CAR.
24. únor 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denka01 fakt? a kde sa to tam nastavuje?
24. únor 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka2405 juuj sakra. hadam mrcha nepride
24. únor 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nie len ked chces dat public
24. únor 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snazilka1983 na ff si zadas do grafu teploty vo F a potom ked chces zmenit na C tak ides na chart settings a tam si nastavis Celsium a ukaze ti to v C
24. únor 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denka01 a joo uz som to nasla supeeer diky moc za radu :wink:
24. únor 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka mě totiž po ovu většinou stoupá teplota pomalu, málokdy vystřelí najednou nahoru... navíc teda 0,2 stupně, to je na vzestup dost málo ne? když mi stoupá po ovu, tak je vždy další a další den vyšší a vyšší, teď se mi to drží pořád na jedný lajně.... navíc teda ten pravý a podle mě nejkvalitnější hlen jsem měla na těch 17DC + takový můj vnitřní pocit, že to bylo ono, ale teplota si to zjevně nemyslí :angry:
jaaaj, to mám za to, že jsme si řekli, že od tohoto měsíce se začnem snažit natvrdo.. :angry: :angry: :angry:
24. únor 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
snazilky potrebujem poradit s fertilityfriend.com.,,.bola som zaregistrovana ale zabudla som heslo a ked si chcem zmenit vypisuje mi vzdy error.,.chcela som sa zaregistrovat odznova ale nejde to,.,.poradte asi sa prihlasit? diik :wink: :wink:
24. únor 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa to je presne o tom, nejde o to, ze kedy ides spat, ale ci mas absolutnu tmu, t.z. ci ti svieti/nesvieti do splane napr. poulicna lampa, alebo niekto pracuje pri tebe na pc, ked spis.. o taketo svetelne podnety ide. tebe by mozno stacilo uplne zatiahnut tie zavesy :wink:
24. únor 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenniffer001 no nemusi vzdy kazdy cyklus stupnut rovnako, 0,2 je taky minimalny rozdiel, ale niekto mava aj take teploty..
no uvidis aka dlha bude LF
24. únor 2013 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marosusu no ono si uz asi pamata, ze si sa registrovala z toho pc asi.. skus potom na novo s nejakou novou emilovou schrankou a na inom pc.
24. únor 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek