• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@adeala myslíš,že už by to bylo takto poznat? počkám aspoň do konce týdne :slight_smile: určitě jste se trefili a nebo to vychytáte příští týden :wink:
25. únor 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kedze sa nam to blizi, prisla som este poroznasat nejake bacily (teraz nemyslim tie na bolave hrdlo :slight_smile: ), kym este stiham. takze baby, chytajte! a sup sup - oktobrove az decembrove babatka cim skor v brusku nosit! TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
25. únor 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (16)
@tanickaskorokubikova mas. lekari su nevedomci podaktori, co sa tyka teplot-- :slight_smile:
25. únor 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelabela ja som spinila 5 dni ked som otehotnela,namiesto ms bolo iba spinenie :wink:
25. únor 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte baby... tak tu je moj grafik...po prvom IVF... dnes 10 DPET krv pozitivna HCG 113 ... :slight_smile:

http://www.fertilityfriend.com/home/3d9123
25. únor 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (18)
@lauritka no super dakujeeeeeem :wink:
25. únor 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pechlinka takze predsa :wink:
25. únor 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 a co si si teda kupila??? fotooooooo
25. únor 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte vsetky babulky. Dlhsie som tu nebola, lebo akosi ma to tu netaha... ale stale aspon nakuknem, co noveho, a stale vam drzim palceky:slight_smile:
My uz mame vysledky zo spg- vsetko super, az na morfo.. ale mm mal aj zvysene leukocyty, tak vraj morfologia zalezi aj od toho. Ma prechodeny zapal, a zrejme uz dlhsie... tak mozeme sa my snazit o 100-6! :grinning:
Momentalne tomu nechavam volny priebeh, mm musi absolvovat liecbu atb, aby sme znicili ten zapal, a potom nas caka kontrolny spg... hadam bude aj morfologia na jednotku! :slight_smile: Vsetky ostatne hodnoty ma vyborne- klop, klop, klop.... moj borec :grinning:
drzte saaaa- a pripajajte tehu grafiiiiky!!! :wink: :slight_smile: :slight_smile:
25. únor 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka len som ti chcela k tomu prihlaseniu napisat ze ked som zmenila prehliadac teda dala som si explorer tak mi fungovalo aj stare prihlasenie,.,.ja len keby nahodou nejaka baba mala podobny problem :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
25. únor 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzkazuzu88 ja neviem, ale keď tak pekne stúpaš, mohlo by to už niečo znamenať :stuck_out_tongue_closed_eyes: veď si už celkom dosť DPO :slight_smile:
25. únor 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka čožeeee? toto mi asi ušlo :angry: :angry: :angry: ty si už po IVF??? a potvrdené tehu???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. únor 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adeala uvidíme jak to bude zítra,min. měsíc jsem měla LF 12 dni,tak uvidíme,už aby byl víkend :slight_smile:
25. únor 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 Ahoj ...ano...uz som po IVF , dnes krv v Gyn-five 10 DPET - Hcg. 113 .. :slight_smile:
25. únor 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@pechlinka som rada no potesila si ma napisem ti do ipnieco
25. únor 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marosusu aha, dobre vediet :slight_smile:
25. únor 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka gratulujem a drzim palce :dizzy_face:
25. únor 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chmurkaxy ved si pred chvilou mala pozitivny test :fearful: :confused: ..a uz ides rodit, ved to neskutocne utekaaa :confused: :confused: :confused:
25. únor 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka Dakujem.. :slight_smile:
25. únor 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka noo, Svetli, hrozne rychlo to leti, aj mne sa zda, ze to ubehlo, ani neviem ako. ked nam tu bocian zlozi maleho, do akeho mesta ho mam hned poslat? :slight_smile: inak, neviem, ci si pamatas, ale ja som fakt koncom juna skoro zrazila bociana prechadzajuceho cez cestu, aj som cuvla a dohovarala mu. tak snad dohovorim aj tomuto, co prileti, nech si tiez pohne :slight_smile: a ako sa mas? ake zvieratka ti popribudali? :slight_smile:
25. únor 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pechlinka jeeeeeeeeeej, gratulujem moc moc moc! nech o par tyzdnov bije srdiecko ako zvon a nech to srdiecko bije pre teba najkrajsie cely zivot!
25. únor 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@chmurkaxy posli ho do Kosic... ;) no ja ked som videla bociany naposledy, tiez som bola tehu po iVF :slight_smile: .. hoci cestu nedokoncil..

nepribudlo nastastie nic. sme stara zostava. Cilko sa ma v novom domove super, lepsi sme nemohli najst.;) je to jeden krasny a nezny kocurik, som rada, ze je stastny :slight_smile:
25. únor 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka dobre, Kosice Kosice, pisem si :slight_smile:) a inak sa ako mas? v robote posluchaju? a ten spgram ako dopadol?
25. únor 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chmurkaxy jasne, v pohodicke :slight_smile: o nedpadol velmi dobre.. :( velka patologia.. aj dna vyslo zle.. ze to indikuje nejaky oxidacny stres.. preto tu zle.. co ja viem.. mm to uz ani neriesi, uz ani me sa nechce, ma ist pracovat do zahranicia, mozno prospeje zmena vzduchu.. :slight_smile:
25. únor 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka strašne moc moc moc sa z teba teším. verím tomu, že všetko dobre dopadne!!!!! moc moc ti gratulujem
25. únor 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobré ránko, tak tú ovu nakoiec FF o deň posunul (tak ako som to cítila ja) ale viac-menej mi je to jedno, hlavne, že už bola :wink: http://www.fertilityfriend.com/home/kikaneu
26. únor 2013 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@adeala no neviem, či bude v pohode, lebo tento mesiac zasa zatiaľ bez ovu - je 19 dc :unamused: :angry: Len ja som mala problémy s cyklom aj pred užívaním HAK a moja lekárka to neriešila - vlastne vyriešila - nasadením HAK :frowning2: Vtedy ma ani nenapadlo, že to môže takto dopadnúť. Ale verím... :dizzy_face: a koľko sa už snažíte?
26. únor 2013 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja dnes takto, myslim ze to komentar nepotrebuje...idem ku dnu...vcera bolo spinenie len rano....a blby krcok stale hore....
http://www.fertilityfriend.com/home/3fa681/
26. únor 2013 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky, mala by niektora zaujem o duphaston? mne to nezabera, tak to nebudem zbytocne susit doma... :unamused:
26. únor 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pechlinka no tak super, ze hned na prve IVF sa to podarilo!!!!! drzim mooooooooooooooc palce aby to skoncilo dobre!!!!!!!!!
@chmurkaxy @lauritka aj ja som pocas mojho minuleho cyklu videla kopec bocianov z vlaku na poli ...... a prd z toho :frowning2: ale nevadi. kaslat na to.
26. únor 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek