• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@lauritka no uvidime v pondelok, ma dojst milostiva... ak na 12dpo nebudem spinit , co ja vzdy, tak testnem.. ale myslim si, ze tento mesiac su nadeje pochovane .. :rolling_eyes:
7. bře 2013 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@christie12 no uvidis, daj tomu este dva dni
7. bře 2013 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@trish22 ale no! mysli pozitiv a aj testik bude pozitiv :grinning:
7. bře 2013 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@rks no veru skus zmenit bo toto mas fakt riadne skoky do vysin a nizin heh
7. bře 2013 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka uz teraz vydrzim, ked som sa rano schladila tym testom :grinning: :grinning:
7. bře 2013 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zdeni.r ja som si to este schvalne poznacila, lebo to pisala nejaka zena tu z mk a vyjadrovala sa dost odborne, zjavne to bola lekarka alebo pracovala v zdravotnictve. Tak dufam, ze to pijem dobre, lebo viem, ze potom mali o tom diskusiu a aj logicky to tak vychadzalo, ze pit od 1DC po ovulaciu :slight_smile: Tak hadam to pomoze :slight_smile:
7. bře 2013 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@christie12 a ty si testla????
7. bře 2013 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka inak ten maciak.. krasny je :slight_smile: a klobuk dole, ze ste sa o neho postarali a nasli mu taky skvely domov :dizzy_face:
my sme takto havka umiestnili az do DK a pani ho lubi strasne, posiela pravidelne fotky , tak sa tesim, ze mu je dobre.. bobacik :slight_smile: a najducha maciaka co mame, sme ho dali kastrovat 2t vzad a takyyyy maznos z neho :grinning:
7. bře 2013 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@trish22 no testla :grinning: a kukal na mna biely test :grinning:.vsak ale som to cakala... :frowning2:
7. bře 2013 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@christie12 a kde máš graf? hm? :slight_smile: asi si ešte málo DPO :unamused:
7. bře 2013 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@christie12 np aj mne posiela fotecky pravidelne a stale napise ako sa ma, strasne zlata pani. ale obavam sa, ze Cilko sa uz nebude chcet vratit do bytu v Poprade, kde je sam cez den , ked ona pracuje. Vidim to tak, ze ostane v dome s ostatnymi... :grinning:
7. bře 2013 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
7. bře 2013 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@trish22 som 10dpo ,mamatest by uz ukazal :wink:
www.fertilityfriend.com/home/christie12
nevadi.. ideme do dalsieho kola..
7. bře 2013 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka ake foto? :grinning:
7. bře 2013 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@christie12 jeeeej to je krásny graf. Ale prd mamatest, prosím ťa! Mne neukáže ani na 12DPO. :angry:
Inak ešte nič nie je stratené......ja ked som otehu s malým tak som testovala až po vynechaní ms na nejaký 32 DC a bola tam taká slabá čiarka, že ju ani nebolo vidieť.
A ked som bola druhýkrát tehu tak som tiež testovala najprv na 34 DC a tiež úplne slabá čiarka.
Takže hlavu horeeeeeeeeeee! :wink:
7. bře 2013 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@trish22 a co je na nom krasne? :grinning: nudny hlupy graf!!! :grinning: ja chcem byt tehuuuuu :grinning:
a to si testovala s mamacom? no teda ale ja uz ani nedufam.. podla mna uvidim cez vikend.. ci zacnem spinit ci nie...
7. bře 2013 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@christie12 no z maciatka :slight_smile:
7. bře 2013 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka jaaaj poslem vecer.. som v praci a na foone :slight_smile:
7. bře 2013 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@christie12 vtedy som testovala všeličím, aj mamatestom. V obidvoch prípadoch. Dokonca sa mi neskôr stalo, že som mala normálnesilnejšieho ducha na mamateste a predsa som nebola tehu :angry:
Budeš tehu micka, neboj sa. Možno cez víkend nás tu prekvapíš krásnym pozitivnym tehutestom :slight_smile:
7. bře 2013 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@rks musím povedať, že ten tvoj graf ma potešil.. vždy som si myslela, že tie moje sú šialené, ale ako vidím, tak sa na teba nechytám :confused:
7. bře 2013 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte baby co znamena ked niekomu ff vyznaci ovulku prerusovanou ciarou a niekomu plnou a niekomu modrou? :confused:
7. bře 2013 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka btw zas som klesla, asi mam blby teplomer minuly mesiac som merala inym... asi sa ku nemu vratim :confounded:
7. bře 2013 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj :slight_smile: ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/3fab4e a dostala som 5 dní VIP.. konečne v dobe, kedy sa mi to aj hodí :grinning:

@zelovocka aha, aha aj teba sa musím normálne pochváliť.. zase tu mám niečo nové, výnimočné :grinning: už máš inak nový účes? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@zuzkazuzu88 no.. ja to tento mesiac moc nevidím.. mám taký netehotenský pocit :grinning: a aj teplota nejak klesá :slight_smile: veď uvidím :slight_smile:
7. bře 2013 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@trish22 pekný grafík..pekne moja stúpaš..len tak ďalej :slight_smile:
7. bře 2013 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sarin a jakym merias... no prerusovanou oznacuje vtedy, ak si nie je isty ovulaciou... teda dnom kedy prebehla.
7. bře 2013 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@trish22 dakujem moja :slight_smile: uvidime..
a ty kedy testujes?
7. bře 2013 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarin plná je, že si je ze zadaných údajů stopro jistý, že byla ovulace ten den a když to dá přerušovaně, tak je to pouze s nějakou mírou pravděpodoobnosti, tedy není to na 100%
7. bře 2013 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka aha no digitalnym iny nemam :grinning: ale minuly mesiac som merala tiez digitalnym ale to som mala po ovu len rovnu ciaru :grinning: 36,9
7. bře 2013 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarin to riadne skáče, inak je to normálne že ja som dnes 9DC a mám graf rovnú čiaru že 36,1??? každý deň...
7. bře 2013 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek