• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
Dobré ránko tak já přidám zatím nezajímavý graf http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3
9. bře 2013 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, u mňa http://www.fertilityfriend.com/home/mariankamk
už nech dôjde nový cyklus, rátam aj s kratšou lf, tak hádam :grinning:
9. bře 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. bře 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tanickaskorokubikova dufam ze budeme spolu v novembrovciatkach a obe z Kosic :wink:
9. bře 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka jj, rozumiem...ja tiez, by som radsej :wink:
nic mi neni, bolesti pobruska ustupili aj mierne nevolnosti, teraz mam iba vlci hlad, takze len mozem verit a dufam, ze je vsetko ok
no, ako dnes rano? :wink:
9. bře 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mariankamk preco uz chces ms? znaky krcku?
9. bře 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meruska si mala ducha? som si nejako nevsimlaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: , na ktorej stranke je foto? drzim palce na dalsie tetovanaie
9. bře 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,ja dnes takto ...
9. bře 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka foto nemam som musela vcera utekat do roboty, len som o tom pisala
9. bře 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meruska aha, tak sa tesim na zajtra :wink:
9. bře 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka nemerala som, a nic mi nie je :slight_smile: testnem mozno az tak okolo 10 dpo.. stale cakam na nejaky priznak, ci nahodou.. :slight_smile: :grinning:
9. bře 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa87 super. snazit snazit ;) zajtra, pripadne pozajtra by si mala stupnut.
9. bře 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka vies nad cim premyslam? ci predsa len nei je rozdiel medzi prirodnym tehu a ifv, myslim, co sa tyka priznakov na zaciatku.. neboj, netlacim ta do hypotezy, ze si tehtona :wink: , iked by to bolo super,a si vsetky z grafov bt by sem sa opili na tovju pocest :grinning: :sunglasses: , ale fakt ma to zaujima.. vraj kazde tehu je ine atdatd, to zrejme vsetky tie vety okolo toho poznas.. ale aj tak, hm.. co t yna to?
9. bře 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vavrenka noo hej, vtedy som bola nadopovana hormnomi.. to je tiez pravda :wink: :grinning:
9. bře 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mon777 eeej, no si dost vysoko . :confused:
9. bře 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nohej, ale bohvie, ake teploty boli pred tym, ked som nemerala :unamused: a tych 36,5 moze byt aj neskora ovu. Ale fakt pochybujem, lebo to by znamenalo, ze mi MS dorazi az 23 miesto 18 :unamused:
9. bře 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 no ale 36,9 je uz u teba poovulacna nie ?
9. bře 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lebo az vcera som si uvedomila, ze som to zle ratala, ked som pisala, ze MS cakam 16.3., lebo som zabudla na to, ze ma februar malo dni. :grinning:
9. bře 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka hej, je poovulacna:slight_smile: ale proste neviem, ci je tych 36,5 ovulka. Proste aj te to tak, tak sme to prepasli. A tak isto by to znamenalo, ze sa mi zasa zacnu predlzovat a rozhadzovat cykly :frowning2:
9. bře 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. bře 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka asi tak nejako ...
9. bře 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 no zachvilku mozes testovat , testiky dojdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. bře 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka lebo tento cyklus ani nechcem, aby niečo bolo a tak... a tým pádom by som rada začala už nový..
@effkaa zas ides do hlbin ? :slight_smile:
@lauritka hej, hej :grinning: len ci to bude mat vyznam. Lebo som ozaj zmetena :unamused:
9. bře 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka zajko asi doskocil... :wink: ja dufam, ze teraz to pojde hore a tam to aj zostane, sedelo by to s hlienom aj s dnom... Uvidime :slight_smile:

Inak... pisali ste tu o skonceni s fajcenim. Tak mne sa to podarilo na prvykrat asi pred 3 rokmi. A to len a len vdaka naplastiam a ano, aj odhodlanie tam bolo. Ale nebolo to az take narocne ako som cakala. Podla toho, co som pocula, tak na kazdeho nieco ine ucinkuje. Ja odporucam naplasti... :slight_smile: A aby ste si nemysleli, fajcila som od 17 rokov do cca 28. Poslednych 5 rokov krabicku denne.
9. bře 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 no uvidieme dalsie teploty ;)
@effkaa takze by ovulacny pokles dnes ano ? ;) moj mm sa ale nechce vzdat fajcenia, on musi nieco vyfkovat :D naplaste alebo zuvacky by nemali cenu u neho.. ale aspon toto elektornicke fajcenie je zdravsi sposob a hlavne nezatuzujuci okolie.
9. bře 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka chapem, presne to mi chybalo najviac. Tych par minut kludu s cigaretkou. Musela som tu cinnost niecim nahradit, skusala som casopisy ale nebolo to ono. Nakoniec som nenasla nahradu a uz mi to ani nechyba, ale chybalo to dost dlho.
9. bře 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek