• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@mariankamk hej, hej, uz chapem :slight_smile:
10. bře 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon777 z môjho tiež nemám dojem, že to silno chce... už mu len proste nevadí, že to príde, je pripravený stať satatom... mne toto stačí... a plus, keď sa budem potrebovať pomojkat v objatí, možno trošku poplakať, nech vie, prečo to je a nech nehundre, nech len objíme a bude hladkať...
teraz mu viac radosti spôsobuje dokoncievanie kúpeľne... a ten pohľad, keď namontoval sifón k vani, vyrovnalo sa to roztuzenemu pohľadu čerstvej tehule :grinning:
10. bře 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zdeni.r teda vlastne 4 az 5 :slight_smile:
10. bře 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mon77no spíš 4-5 tt
10. bře 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariankamk porovnavat dve ciarky so sifonom :grinning: :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning: boze, ti chlapi su otrasniiiiii:grinning::grinning::grinning::grinning::grinning: ale neboj, viem o com hovoris:grinning: moj bol hotovy zo svojho prveho brnenia na serm :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:
10. bře 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zdeni.r hej hej, uz som sa opravila :grinning: joj, januz chcem vediet na com sooooooom
10. bře 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka cisty... uvidim rano ale prestavam dufat
10. bře 2013 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. bře 2013 v 06:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
11. bře 2013 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,trosku som stupla :wink:
11. bře 2013 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Babulky. Grarulujem tehotkam. Ja s MK koncim. Aspon na cas... uz to sklamanie kazdy mesiac nezvladam...
11. bře 2013 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalianka tak nech to odlúčenie pomôže :wink: ale kľudne sa hocikedy vráť :dizzy_face:
11. bře 2013 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. bře 2013 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kalianka fakt ma to mrzi,a le sa ja tesim, az sem napisee tu super spravu, ez si tehu :wink: , potom napois aj moj nick, aby som vedela. opatruj sa................
11. bře 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, do jaké míry ovlivní málo spánku teplotu... naměřila jsem dnes ráno 37,5 - což mi vyrazilo dech... ale zase jsem pracovala na notebooku do skoro 4 do rána - takže jsem spala v kuse tak 4 a půl hodiny.. snížila jsem si teplotu tedy o 0,3 stupně a uvidíme, co z toho bude. Nebo na mě něco leze - to je další možnost....a nebo že by ta ovulka?
http://www.fertilityfriend.com/home/simasla
11. bře 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin ani u mnaaa neboj :D test biely. nic a este raz nic. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. bře 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. bře 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@kalianka :frowning2: koľko sa už snažíte?
11. bře 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka @mattuliatko30 @kikaneu @bordulka @lagunasa a neviem kto tu este ostal :sweat_smile: cafte kocky, dosla som vas mrknut aj s mojim uskakanym grafom :stuck_out_tongue_closed_eyes: http://www.fertilityfriend.com/home/piefunko
ako si tu bačujete? :slight_smile:
11. bře 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
ahojte devusky, takze ako som predpokladala- veeeeeelky skok do prazdna.... do cerveneho prazdna,....http://www.fertilityfriend.com/home/Figurka1985
:wink:
11. bře 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.. tak posílám svůj graf a novou fotečku..
je zajímavý, že test z ranní moči mi vyšel docela slabý a před chvílí dělaný už byl silnější..
Myslíte, že množství vypitých tekutin tohle ovlivní? já včera pila hodně moc...
http://www.fertilityfriend.com/home/2f2b9b/
11. bře 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
@magimary nazdaaaaaaaaaar spionka ako sa tehulkuje? :slight_smile: :dizzy_face: uz viete co to bude?
11. bře 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
som na teba zvedavá!!!
tak som myslela, že sa zjavíš so zeleným grafíkom na konci a ty tu zase takéhoto "zajka poskakujúceho" vytiahneš :wink:
ja sem chodím pravidelne šmírovať a čakať na rozrastanie sa našich tehu-radov :slight_smile:
je to tu predsa len moja srdcovka...

jasne, že vieme :sweat_smile: už sto rokov :sweat_smile:
a už to tehuľkovanie vlastne "len"nejako doklepávam :sweat_smile:
a vôbec by mi nevadilo, keby som porodila aj zajtra (na 10.výročie najstaršieho syna) :sweat_smile: :grinning:
nuž, ale Krpček zatiaľ čuší...

a čo ty? :wink:
11. bře 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@zdeni.r vyzera to akoby mal ten terajsi testik viac farbiva. kontrolna je tmavsia ako na rannom testiku :slight_smile: a super inak krasne silnie drzim palce
11. bře 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko no máš ten graf uplne opačný ako minulý :slight_smile:. já sa uz neviem dočkat mrchy lebo tento cyklus je aj tak strateny. budúci s IUI to isti.
11. bře 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary takze chalan, super, dalsi pokracovatel rodu :dizzy_face:
co ja? no ska vidis, po laparke ovu bola hned na treti den cize vela sme toho nenasexovali a teraz sa tu mordujem s tymto cudom... na nervy :angry: :grinning: len dufam ze to nebude zas 65dnovy ako predposledny... :fearful:
11. bře 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lagunasa tak tak drzim palceky, ty mas nizke amh, ja zase naopak, vyse 280... a to je norma 3 :confused: :fearful:
11. bře 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no tak to tiez nemas buhvico! viem norma je 1-3. tak ty mas potom PCO, ze? ja som mala ist na IUI uz tento cyklus ale ziaden schopny folikul som nemala tak cakame vsetci traja aj s dr do dalsieho cyklu. dufam, ze bude folikulov ovela viac ako jeden :slight_smile:.
11. bře 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek