• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@trish22 ale, kym tu nie je ozajstna mrcha, nie je nic stratene. brusko bolieva aj v tehu, aj spinenie moze byt. teplota ide hore. podla mna to nie je take beznadejne....
12. bře 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hej toto si hovorievam aj ja už rok :angry: ja už viem či som alebo nie som. Ja to cítim proste. Aj to som vedela keď som bola tehu a aj to cítim keď nie som. Ale tak som pripravená na všetko. nech je tak ako má byť. :wink:
12. bře 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekne rano vam, dnes som kustik stupla, ale cakala som vacsi narast...http://www.fertilityfriend.com/home/4278ae Moze teplota po ovulke narastat aj malymi skokmi?
@mattuliatko30
@trish22 Baby, vy mate ake pekne grafy :slight_smile: Len nech sa drzia pekne vysoko aj nadalej :wink:
12. bře 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 jasne, ja sa tiez kazdy mesiac takto utesujem - sama seba :grinning: :grinning: :grinning: ja sice este len pol roka, a viem ze su tu baby co sa snazia ovela dlhsie, ale mne uz aj toto pride ako nekonecno....a tiez v kutiku duse stale citim, ze aj ked si vsetky priznaky po svojom, ze to nie je tehu. ako my si tu mozme pisat co chceme, ale kazda z nas pozna sama seba najlepsie :slight_smile:
12. bře 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rks ďakujem. Inak samozrejme môže Bt stúpať pomaly. ved si pozri moje grafy v albume. ja tam mám všelijaké. :grinning:
12. bře 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin nie nie moja...priam som dobrala lieky..takže ms tak cca za 8 dní :wink:
12. bře 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 moja ešte neni nič stratené :slight_smile:
12. bře 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 ahoj cica, a dokedy ešte budeš tie lieky brať? ako ich znášaš? :confused:
12. bře 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
znasala som ich najskor zle...mala som vykyvy hrozne citove..stale som bacala..takze tak ale uz lepsie...este mam 2krabicky tak na 2meaiace a neviem potom co...ci to budem brat alebo mi ich skysi vysadit co to urobi...a ty ako?mimi poslucha?
12. bře 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 sakra ten tvuj graf mi neda spat..a jake mas testy...me prijde ze ty nove mamatesty ukazuji hrozne pozde peknou carku :frowning2:
me nejlepe vysel obyc test dr.max.....
porad drzim pesti :dizzy_face:
12. bře 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dievcata idem si nasadit ten duphaston, podla toho hlienu a tej teploty... hadam nespravim blbost... http://www.womenzone.cz/kalendar/bazalni-teplota
12. bře 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka znasala som ich najskor zle...mala som vykyvy hrozne citove..stale som bacala..takze tak ale uz lepsie...este mam 2krabicky tak na 2meaiace a neviem potom co...ci to budem brat alebo mi ich skysi vysadit co to urobi...a ty ako?mimi poslucha?
12. bře 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 no máš to náročné, tie umelé hormóny máloktorá znáša úplne dobre :pensive: dúfam že po vysadení sa ti zlepší cyklus, že to aspoň na niečo bolo.
mimi poslúcha :slight_smile: teraz čakám na výsledky tripple testov, tak som troška v napätí, ale snáď to dobre dopadne. ak mi dr. do konca týždňa nezavolá, tak je to v suchu :sweat_smile:
12. bře 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
baby prosim vas je to problem ak chcem novy cyklus zacat merat v inom skorsom case?? co tym mozem stratit?
12. bře 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koira nove mamatesty su naprd. a tusim nie som jedina rozcarovana. ael nasla som ove testiky -fajn - pepino priamo do mocu, nie pruzky. tie fakt kraasne ukazuju, dokonca na zaciatku trosinku lepsie ako mamatest stary.
12. bře 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin nech uz dobene a skonci a pride nova ta SPRAVNA ovu :sunglasses:
12. bře 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdeni.r zdeni, ty nam tu za chvilu predstavis tehu test ako ovu test - testovacia ciarka silnejsia kao kontrolna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , paradaaa, tentokrat je to tam a babo sa drzi zubami-nechtami
12. bře 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vavrenka oo dik za info....a co ty moja, jak se citis..kdy jdes k mudr
12. bře 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka lauri, netestuješ? :wink: :wink: :dizzy_face:
12. bře 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka Fakt doufám, že tam je :slight_smile:
mam takový divný pocity v břiše chvilkama.. fakt jako takový bolesti na ms.. ale nic, ani špinění není, občas mam pocit i žaludku na vodě a trošku prsa.. asi se moc pozoruju :sweat_smile: ale když já bych si to tak přála...
12. bře 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka ja mam vzdy lutealku 14 dni takze este zajtra budem mat 36,9 a pozajtra 36,9 a potom 36,8 a tesnenie medzi nohami...
12. bře 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka noo aj ja som zvedava :wink:
12. bře 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby prosim vas už som sem písala no nik mi tu neporadil rano pripajam graf čo si o tom mylsite???dakujem

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/BIANCA27/grafy?c=-8588400328854775808
12. bře 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taja27 podla tohto to na ovu nevyzera, teda urcite este nebola
12. bře 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi dakujem pekne no asi som mala anovulačný cyklus .-(((((( som z toho mimo lebo simeriam BT teraz len a berem od 15 dna duphaston...neviem čo robit či merat dalej či ako....a pritom bolenie podbruška som mala len BT nie anie
12. bře 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, chcem sa spýtať, včera som si robila tehotenský test nalačno, síce nie s prvým, ale hneď s druhým močom, bol pozitívny, dnes ráno som robila ďaľší, ale až po raňajkách a toež s druhým močom...čiarka mi prišla slabšia.. je to podľa vás týmí raňajkami?alebo sa deje niečo zlé? v januíri som potratila tak stresujem.. :/
12. bře 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 Ked ja som tych grafov obkukavala uz kopu a vsetky su take pekne a potom pozriem na ten moj a vobec nerozumiem tomu, co sa deje. Zajtra teda teplota musi stupnut. Asi predhrejem teplomer, nech ukaze viac :grinning:
12. bře 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taja27 Nemusi to byt anovulacny cyklus. Pozri moj graf, mam ho este divokejsi a napokon som sa mozno aj ovulky tej dockala

http://www.fertilityfriend.com/home/4278ae

S Duphastonom ti neporadim ale urcite meraj dalej
12. bře 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rks a ty is mala 23 ovulku? potom sa ti ale pekne držala teplota 4 dni hore no ja mam 17 den dnes a nič zatim ...mavamm 30 dnový cyklus a berem duphaston k tomu ach jaj ale dakujem .-))
12. bře 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Mno koukni na ten graf znova... :slight_smile: já bych řekla, že ovu byla ten 15. DC
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/kamculenka/grafy?c=-8588402056854775808

ale můj program v mobilu, ovu View tvrdí, že už 12.dc... což se mi nějak nezdá... co?
12. bře 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek