• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@happyfrog80 vidím ze aj ty mas same pozitivne skusenosti s lekarmi v UK :(
18. bře 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@11miuska11 verím ti, že máš takéto pocity. Ja naposledy, keď ma to takto prestalo baviť, tak som sa šla spýtať k novému lekárovi, či ma zoberie. Niekedy totálna depka... :frowning2:
18. bře 2013 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taja27 fiha, a urcite si uz mala ovulku? Robis si aj testy?
@pa_mi ako sa to vyvíja u teba?
18. bře 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rks cakam na ovulu. aj to vyzeralo ze ide prist takto skor, ale nejako to utichlo mam pocit. vserca som robila ovu test - slabota a uz ma ani tie vajcniky tak nebolia ako pred ovulaciou. tu je graf, som na cakacke :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/410535
18. bře 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taja27 podla mna ovulacia este nebola :confused:
18. bře 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@christie12 no, rozumiem, u mna je to rovnake - odmeriam jeden dena po tom uz az do konca. teraz meriam len kvoli tomu inofolicu ze aby som odsledovala ci to nejako zabezra a ovlyvnuje nieco :slight_smile:
18. bře 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pa_mi este stale moze prekvapit skor ako bez infolicu :slight_smile: ja som tiez na cakacke,ale stojím v rade na mrchu. Clovek sa ale riadne nacaka pri snazilkovani. Pride mrcha- cakaaaaas- pride ovulka- zas cakaaaas... Uz sa nedivim, ze to po par mesacoch niektore zienky prestava bavit.
18. bře 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pa_mi a kde mas graf? :slight_smile: ja sa skusim tento cyklus udrzat a nemerat.. som zvedava , ci mi to vydrzi :grinning:
ten inofolic beries prvy krat?
18. bře 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rks mi hovor ja uz vecer cakam aku rano budem mat teplotu... :frowning2: momentalne ale vystupujem z mrcha klubu a vstupujem do klubu cakame na ovulku....
18. bře 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/kikaneu tak ja som dnes už 14DC, nejak to zbehlo ani neviem ako, tak pomaly už aj ovulku čakám :wink:
18. bře 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pa_mi uz ho vidim :grinning: este som zabrzdena.. pondelok... :grinning:
18. bře 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu zatial pekny, uhladeny graf.. uz sa mozete snazit?
18. bře 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@christie12 aj mne sa páči, dúfam, že nebude vystrájať a pekný aj ostane.....ani neviem, podľa gynekológa by sme mali počkať tri mesiace a to ešte neprešlo......ale na kontrolu a prediskutovanie ďalšieho postupu mám ísť až v apríli.....tak asi ešte počkáme
18. bře 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin viem presne,o com pises.ja sa tiez vecer neviem dockat rana,aka bude teplota. Velmi sa mi zhorsila aj kvalita spanku odkedy meriam.cele noci sa vrtim a budim sa od tretej kazdu polhodku. Raz sa mi dokonca snivalo,ze som si namerala 40 stupnov a lekar mi povedal,ze to je jasne a bezproblemove tehu, a do porodu ma vobec nemusi vysetrit :D to by bola paráda, keby sa taketo vynimocne teplotky vyskytovali aj v skutocnosti :slight_smile:
18. bře 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu ano, chapem. ja vam drzim moc palce, aby ste boli obaja v poriadku a coskoro sa vam podarilo splodit a vynosit zdrave babo.. a kludne aj dvojky :dizzy_face:
18. bře 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@christie12 ďakujeme :wink: ale my by sme radšej jedno, hlavne aby bolo zdravé......s dvojičkami sú často komplikácie a tých mám dosť už aj teraz :unamused:
18. bře 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@christie12 ako? uz si po ovulke ci ako?
18. bře 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rks no ked mam pakoša doktora niet sa comu divit,pri dalsej navsteve si rozmyslim ci ho vymenim ale akoze som nespokojna ken s obvodakom ,v nemocnici boli ku mne vzdy milí vsetci .Ja chcem bieleho doktora nic viac si neprajem,tak jak ja mozem byt rasista tak aj on moze byt a zabedbavat belosky.A dost citam ze pakosi zneuzivaju pacientky,keby chcel aby som sa vyzliekla pred nim ,kedze gyndosa tu nemame ,tak by som proste odmietla,bojim sa ich.
18. bře 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelabela ee, dnes som tusim 8DC .. a ty akoo? grafik? hm? :slight_smile:
18. bře 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu tak jedno, len nech je zdrave :wink:
18. bře 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@christie12 presne tak, na ničom inom nezáleží :wink:
18. bře 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@19mirka24 hmm... tak to potom nebolo zvysenie po uhniezdeni, ale mozno fakt po ovulke... uvidime dokedy budes tahat ;)
18. bře 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babenky,
no ako ste víkendovali? Ja som dnes 4DC a mrcha pomaly končí :slight_smile: teším sa ako blcha :slight_smile:
18. bře 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
18. bře 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka lauri a u vas je to ako? nechavas to na prirodu ci? neskusis dalsie IUI? dufam ze nevadi, ze sa pytam
18. bře 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelabela pekne, pekne len stupaj :slight_smile:
tfuuj tfuuj :slight_smile:
18. bře 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trish22 aj ja som na tom tak uz som len na intimke..
18. bře 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka btw dufam ze si mi poslala tie dvojciarkove tehu testy na tento mesiac.... :sweat_smile:
18. bře 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trish22 jupii mrcha konciiii :slight_smile:
ja som 8DC a mam ruju, tento mesiac nejak skoro hihi :grinning: asi zabera kotvicnik :grinning:
18. bře 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojky děvčata tak já dneska takto :slight_smile: ,čekám ovu každým dnem http://www.fertilityfriend.com/home/41c0b3
18. bře 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek