• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@snazilka1983 a kolky DPO si ? :slight_smile:
19. bře 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adeala aha to mě mrzí :frowning2: tak třeba to teď vyjde :wink: děkuju,doufejme že se povede i když bych byla raději kdyby to nebylo na vánoce :unamused: ale i tak budu moc moc šťastná kdyby to vyšlo
19. bře 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe jejda, je tam, je tam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. bře 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessica heh nie ale vraj sa to stava :grinning:
19. bře 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessica ja som 6 DPO
19. bře 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe kolky cyklus sa snazite?
19. bře 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka1983 jeeeej tak cochvilka testujeme :grinning:
19. bře 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. bře 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarin a inak, ako sa mas?
19. bře 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe wau :slight_smile: gratulujem :wink:
19. bře 2013 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no zatial len srandujem, ale kieeeeeez by :sweat_smile:
19. bře 2013 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka no uz zacinam trochu panikarit ide piaty mesiac snazenia.... .... Ale inak som sa rozhodla bojovat s depresiami... Objednala som sa na nechty, chodim na dlheeee prechadzky s mm aj bez neho, snazim sa jest zdravo .. Vela zeleniny ovocia, ryby,....
19. bře 2013 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snazilka1983 Díky si moc milá :slight_smile:Áno je fajn že je tu lauritka,ktorá sa už vtýchto veciach vyzná :slight_smile:A to je fajn,že niekto vie anglicky :slight_smile:A ty sa ako dlho snažíš?
19. bře 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zora256 dakujem heh. no snazime sa uz 4 roky raz sa zadarilo ale skoncilo to v 8 tt missed abortom a teraz som od kyretu 7 mesiacov skusame dalej uvidime co bude. a ty?
19. bře 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka1983 Ahoj!To mi je ľúto,tak vám moc prajem aby sa vám čoskoor podarilo zdravučké babulko :wink: .My sme sa snažili 3,5roka kým sa nám podaril synček a teraz sa snažíme už 1rok a mesiac,ale tak ja mám ťažkosti z cystami,ktoré dlhšie rastú a potom praskajú tak je to všeliako preto soms a rozhodla merať si Bt aby som približne vedela kedy ms príde lebo kvôli cystám mám aj 2mesačné cykly :-/
19. bře 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zora256 uf no tie cysty veru nie su nic moc. a neskusal ti dr pichat pregnyl aby sa neurobila cysta ? lebo tie sa vacsinou robia z neprasknuteho folika
19. bře 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe vau, blahoželám :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
19. bře 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe waw, blahoželám a prajem krásne tehulkovanie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. bře 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe čo to pozerám :wink: GRATULUJEM.občas sem nakuknem preletím strany či nejaká dlhosnažilka nie je tehu :wink: krasny dušík pekne vidiet , dufam, že prihodíš ako bude silniet. Velmi sa s tebou tešim nech to ma štastny koniec , a privedieš na svet krasne, zdravé bábatko :dizzy_face: drzim moc palec. :hearts::hearts::hearts:
19. bře 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahojcek, moja, ako sa mas? budes merat tento cyklus? ci?
19. bře 2013 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe ahoj ako dlho ste sa snazili? a gratulujem zatial potichucky ale testik vyzera pekne aj grafik :wink:
19. bře 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe No servus stará snažilka!!! :grinning: :grinning: :grinning: Ako to čo je???? :grinning: :grinning: ty zmizneš a zrazu sa vrátiš s pozit. tehutestom??? :grinning: :grinning: To čo je??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Zlatííííík strašne moc sa teším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Je tam krásnučka čiaročka, len nech ti aj krásne silnie. Moc moc ti to prajem micka!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A inak sa máš ako? Čítam že si brala Inofolic....no potom ti to zrejme pomohlo. Ja beriem Nosifol už tri mesiace a tiež už tento cyklus som mala krásny folík a ukážkový graf. Tak snáď aj nám sa zadarí čoskoro :slight_smile:
19. bře 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@vavrenka ahoij, uz po mrche ;) tak sporadicky ved vies.. uz ma nema co prekvapit :sweat_smile: a ty ako tehulkujes ,,??
19. bře 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe woow. gratulka;) takze inofolic je taky zazracnyyyyyyyyyyyyy???? daj link na tu macu... asi aj ja si kupim:D akolko si pila denne, jeden alebo dva ??? :slight_smile:
19. bře 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ta teraz ste ma nasrali a idem zajtra kupit ten inofolic do lekarne :grinning:
19. bře 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lauritka idem k dokimu buduci pondelok, inak si tehu velmi neuzivam, lebo nemam na to cas a tak by som spala a lenosila, jaaj. no som ja na teba tento rok zvedava, velmi prevelmi..a manzel uz vycestoval, ci sa to este len chysta?
19. bře 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vavrenka este nie, asi az na letnu sezonu, trebalo by rychlo nieco poriesit , kym je tu :D
19. bře 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkazuzu88 prečo? nepáčil by sa ti taký darček? :dizzy_face:
19. bře 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojek, jdu se pochlubit i sem :dizzy_face: sice jsem teď neměřila, bo nebyly podmínky, ale kdysi jsem také byla v silné skupině měřilek :grinning: na všechny prskám ze všech sil
19. bře 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
@rintintyna no to je prekvapko dalsie ;) gratulujeeem. krasne testiky :slight_smile:
19. bře 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek