• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@melisaaa no ja som dúfala,reku však vitamíny nám neublížia a hádam do pár mesiacov aj zaberú...a kukni sa hneď šup na prvý mesiac :grinning: :grinning:
20. bře 2013 v 08:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@elebe ja som objednala tie tablety, to neodmietne :slight_smile: prasok by nevypil, aj ked do dzusu :slight_smile:
20. bře 2013 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe kraaasa :slight_smile: konečne sa podarilo a hlavne prirodzene :dizzy_face:
20. bře 2013 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelabela no asi na nastartovanie si tiez dam dve denne ;) a potom ledno dlhodobejsie az kym nebudem tehu :D
@elebe a teraz to už pekne pojde, mesiac za mesiacom, krásne tehulkovanie, užívaj si to :slight_smile: a kedy sa chystaš k dokimu
@elebe kraaasne gratulka velka :slight_smile:
@nelabela ja cakam na ovu, som 10DC, ale nemeriam :slight_smile: vcera ma sialene boleli krize kokos, asi od dnes zacnem cikat na ovu testy, ze co...
a ty si pekne hore, nespekuluj, si pekne hore! :wink:
20. bře 2013 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka no mne baby hovorili že prášok je lepší a účinnejší.....tak ja neviem....ja som sa tiež bála že mi to drahý nevypije ale vypil,som hodila smutný kukuč,že pre naše miminko a pekne to pil :grinning: :grinning:
20. bře 2013 v 08:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahojte baby,iba chcem prispieť svojou skúsenosťou.Od kamosky som dostala ajurvedsku kávu Shatawari podporuje hormonalnu rovnováhu v tele,i pila som a či mi to Ozaj pomohlo...no máme už trojmesačného chlapčeka.takže si myslím,že produkty prírodné majú niečo do seba.No a to nie som žiadna mladica,38 :grinning: :grinning: ,všetkým držím palce!
20. bře 2013 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
když mám krémový, lepkavý hlen, tak to určo nebude plodné období,co?? já jen, že podle všeho bych měla mít teď plodné dny, ale bílkový hlen jsem měla cca 3 dny zpět
20. bře 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasena033 no ja som bola v takom šoku,lebo drahý mal dosť blbý SPG a ja PCO a hneď na prvý mesiac užívania inofolicu a maci sa podarilo :slight_smile: :slight_smile:
@melisaaa ďakujem pekne moja,sa stále neviem spamätať,že konečne so si aj ja vystála tú dlhú radu na miminko....asi na bud.piatok....lebo len teraz v piatok nemá prísť mrcha :slight_smile:
20. bře 2013 v 08:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elebe no uvidime, ked nezaberu tablety, potom bude prasok :D
20. bře 2013 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe a dočkali ste sa :slight_smile: a priateľ ako reagoval :slight_smile:
20. bře 2013 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka držím palce, nech zaberie na prvý šup, ako u elebe :slight_smile:
20. bře 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka och lauri tak veľmi ti držím palce....nech už aj tvoje testy tu krásne svietia :grinning: :grinning: no tablety to neviem aké je dávkovanie,keď pomohli nám tak určite zaberú aj vám.....drahý to bral len 12dní a už bola ovu a hneď sa aj podarilo :wink: :wink:
@melisaaa no ešte to nevie asik mu to dnes poviem,skočím do mesta kúpiť nejakú malilinkú vecičku :grinning:
20. bře 2013 v 08:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@elebe potom popiš, ake boli reakcie :slight_smile:
20. bře 2013 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melisaaa jasné dám vedieť....ale ešte som nevedela že som tehu a tento mesiac je nejaký taký milší,stále ma hladká a bozkáva....žeby podvedomie? :grinning: :grinning:
20. bře 2013 v 08:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe ved vie čo urobil :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@melisaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale fakt,až mi to čudnô bolo... :grinning: :grinning: :grinning: asi to cíti zo mňa,aj dnes som mu hundrala že na seba vylial celú voňavku a len sa usmieval :grinning:
20. bře 2013 v 08:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elebe pozrem na obal :slight_smile:
20. bře 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe a už ti vadia vonavky, super :grinning:
20. bře 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka jo jo.....ja som drahému nemohla dávať vyššiu dávku,lebo mi ajtak z toho pribral 5kíl :grinning:
20. bře 2013 v 08:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa no to len dnes som tak pocítila že fuj :fearful: :fearful: a smrdí mi pes a mám kovovú chuť v ústach,nič nepomáha....fuj,akokeby som pooblizovala všetky značky okolo baráku a mám stráááášne veľa hlienu :slight_smile:
20. bře 2013 v 08:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elebe krásne tehu príznaky, len tak dalej :slight_smile:
20. bře 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa jáj a ešte mávam dosť bolesti v podbrušku začalo to na 9DPO,to som sa skoro celý deň zvíjala a odvtedy pichá každý deň a mám dooosť veľké prsia,čo som mávala aj inokedy ale nie až takto
20. bře 2013 v 08:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe všetko je ako ma byť, mala som presne to isté :slight_smile:
20. bře 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melisaaa no ja som to všetko pripisovala PMS a ani by som si nerobila test,len na 12DPO ma ráno naplo z kávy a to už mi bolo čudné,tak som spravila test a ani nie z ranného moču a bola tam pekná čiaročka,síce slabá ale bola a dnes ráno už bola úplne krásna :slight_smile: :slight_smile:
20. bře 2013 v 08:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe to mojmu ani nepoviem, lebo prave chce chudnut :D... zabil by ma
hahahahha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ani ja som nepovedala,lebo aj môj je macko :slight_smile: však ani by mi to do huby nedal a keď začal priberať,tak som mu stále tvrdila že to nemôže byť z toho :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2013 v 08:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe pssst... :slight_smile: musim ist dnes pozhanat ten inofolic.. snad ho niekde maju , nech nemusim obednavat cez net

no zachvilu ho mozu patentovat ak zazracny pripravok na otehu, co tu citam :sweat_smile:
20. bře 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek