• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
ahojte mozem vam sem na skok vhupnut s otazkou?
podla vas, ak mi vyjde ovulacny tests // kedy je najlepsie mat sexik? :unamused:
dakujem
1. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mela ovulacni test // a to bylo 2 dny pred tim nez ma dojit mrcha coz se mi zdalo divne.. tak nevim... ja tomu zatim moc nerozumim...
1. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
majci do 36hod. tak aj v ten den aj na ten dalsi :slight_smile:
lucie aj mne raz vysiel pozitivny ked som cakala mrchu. a aj prišla. takže radšej skús tehutest :slight_smile:
1. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucie - a tie // boli rovnako silne? :wink:
Majcika ak mas pozitivny ovu test tak sesxovat treba dnes 2x, zajtra, pozajtra, a pre istotu aj v stredu :wink:
1. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem dievcata ale myslim, ze moj drahy to v tejto zime uzna za vhodne dnes a zajtra :sunglasses:
ked to bolo vcera myslite, e
ze by uz nedobheli spermijky?
1. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
majcika ale ovu test - je pozitivny iba ak su obidve ciarky rovnako silne - pripadne ta testovacia este silnejsia ako kontrolna - bol taky?
1. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
eviku ja som brala polku tabletky po jedle. 50mlg.
1. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka bol je taky kazdy mesiac len moje vypocty boli nie celkom ok tak idem na istotu. myslim, ze druha ciarka je aj silnejsia a
1. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mam takovy ovu test jmenuje se te clearblue ja ziji v anglii a tak to mam odtud..
no na navodu je napsano kdyz se objevi dve carky prvni je slaba druha silna tak neni ovu a pokud naopak tak je ovu.. no a ja to mela praveze jako ze ovu.. no tak nevim cece...
1. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak je tak silno pozitivny tak asi bude ovu do 24 az 36 hodin :wink:
1. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucie no jedna ciarka je testovacia a jedna kontrolna.. Ta testovacia musi byt silnejsia ako kontrolna :wink:
Majcika tak tak, pekne si to uzite - dnes aj zajtra a aj pozajtra - istota je gulomet :wink:
1. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby fakt staci sexikovat kazdy druhy den...? napr zacnem na 10 den a skoncime trebars na 24 dc?
1. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavenka ja som nemala nikdy druhu ovu silnejsiu mala som ju rovnaku a predsa ovu bola, mne povedal doky ze nemusi byt silnejsia ale musi byt aspon taka ista ako testovacia :wink: ...nie u kazdeho LH ukaze rovnako...
1. lis 2009 ve 13:36  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Titulienka to ja dobre viem :slight_smile: ja som tiez nikdy nemala testovaciu silnejsiu.... Len lucie pisala ze jednu ma silnejsiu ako druhu a nevie ktora je ktora :wink:
1. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasneeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning:
1. lis 2009 ve 13:53  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky nešel mi net ,tak ted už se zdá ,že jde ...všechny vás zdravím http://www.fertilityfriend.com/home/1e6d76 :confused:
1. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Salute, coze taky smajlil? Ved graf mas krasny :wink:
1. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevím nevím ...uvidíme ted tady ještě něco děláme ,ale hned jak bude hotovo přídu za vámi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ked ovutest nevychadza pozitivne (teda nie je uplne rovnaka) a BT ukazuje ze ovu bola?
1. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak toto chcem vediet aj ja :wink:
1. lis 2009 ve 14:22  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nela niekedy ovu test ukaze slabsiu testovaciu ked si viac pila pred testovanim / myslim vodu, nia alko / a moc je viac rozriedeny..
1. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
uhm viem to pitie to skresluje, ale ked nepijes pred testovaním 2hod. tak by to nemalo výsledok ovplyvňovať či? ale aj tak presnejšia je BT (myslím :sweat_smile: )
1. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tiez tam zase je minmalne 6 hodin pred meranim nevstavat z postele a merat v rovnakom case :slight_smile:
ja tiez ovulku vobec nepocitujem ,cize neviem presne urcit kedy je bez toho aby som merala.. :frowning2:
1. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no všetko má svoje + aj - :slight_smile: ja ju zas cítim dosť, ale to sú vlastne bolesti, ktoré sú do prasknutia folíka, takže keď už vajko putuje cítiť to menej až vôbec :slight_smile:
1. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmmm tak ja sa pridavam ziadne ovu syndromy :frowning2: ..akurat teplotka , ktora tak ako pises miska moze ju ovplyvnit hocico tak este tie testy ----ostavaju :sweat_smile:
1. lis 2009 ve 14:35  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze co z toho vyplyva...... sup na konika a snazilkovat podla chuti aspon kazdy druhy den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooooooooj ale my nemozeme :grinning: :grinning: ...iba den pred ovu , v den ovu a den po ovu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. lis 2009 ve 14:37  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne už strašne dávno dr. povedal, že nemávam ovulu (z výsledkov HP) a ten mesiac som merala toto je ten graf: http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2267617&vReferer=%2Fphotos%2Fnela00
takže kecal nie?
1. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
preco nie?
1. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nela ja som tiez mala kvoli prolaktinu anovulacny cyklus na jar a upravil sa mi liekmi.. :slight_smile: to ti nic na to nedal?
1. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek