• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
22. bře 2013 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelabela presne ako píšu baby.....grafík máš krááásny a možno to nebola pregnylová čiarka,kedy znova testuješ? :slight_smile:
22. bře 2013 v 08:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
22. bře 2013 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nelabela pekne sa drzis naahodou preco falosny test?
22. bře 2013 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piacere
@redhairy no hadam to bude pozitivne aj v nedelu :slight_smile: a pregnyl to uz mozno nebol... :unamused: uvidime ....
22. bře 2013 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka1983 jeeej, krasny je ten graf....bude to tehu .-)
22. bře 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nelabela pozitivne myslenie robi vela :slight_smile: drzim palce aby to bolo pozitivne i v nedelu.
22. bře 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nelabela no som zvedavá na teba veľmi,v nedelu dojdem nakuknúť na testík :wink: :wink: držím palčeky tfujtfuj :wink: :wink:
22. bře 2013 v 08:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarin hmmm. hladala som to a nejak sa k tomu neviem dopracovat :slight_smile: to som sa nejako k tomu dostala ked som si tukala do mobilu :slight_smile: este pohladam a dam vediet :wink:
22. bře 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelabela aa tak nechaj tak ja ze je to neco jednoduche :grinning:
22. bře 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. bře 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko slečny :slight_smile: tak ja, ak teda môžem, sa k vám znovu pridám :slight_smile: minulý mesiac u mňa skončil bohužiaľ hospitalizáciou a MA :frowning2: ale tak.. teraz už to snáď vyjde :slight_smile:
inak musím povedať, že vždy keď tu týždeň nie som, tak stratím prehľad úplne o všetkom, ste docela aktívne :grinning:
no a tu je môj grafík :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/adeala zatiaľ iba taký nič moc :slight_smile:
22. bře 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adeala to mi je strasne luto...:frowning2: drz sa :astonished:
22. bře 2013 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adeala och to mi je ľúto :frowning2: držím palčeky nech sa podarí a všetko nech dotiahneš do úspešného konca :slight_smile:
22. bře 2013 v 08:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelabela
@elebe ďakujem vám krásne :slight_smile: verím, že to je takto lepšie, ono to telo najlepšie vie, kedy by sa to bábätenko iba trápilo.. no a teraz máme "pohnojené", takže nám snáď pošle bračeka! :dizzy_face: len ako nás poznám, tak spolu zase cez ovu nebudeme :angry:
22. bře 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelabela no krasny je ale testik som skusala a zatial biely :confounded:
22. bře 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka1983 dnes si testla?
22. bře 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelabela jj nakolko pri prvom tehu mi uz tento den ukazalo slabeeeho ducha :sweat_smile:
22. bře 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adeala si naozaj statočná :slight_smile: :slight_smile: určite je pohnojené a čoskoro sa zase budeš tešiť z pozitívneho testíku a určite to už dopadne dobre :wink: :wink:
22. bře 2013 v 09:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe už je to týždeň, už som aj statočná :dizzy_face: minulý víkend som ale celý preplakala ako malé decko..
22. bře 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adeala ajtak si statočná,ja by som plakala dlhšie :sweat_smile: a to akože čo si mala pozitívny testík a prišla mrcha? alebo ako? :confused: :sweat_smile: teda ak nevadí že sa vypytujem
22. bře 2013 v 09:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adeala To mi je ľúto, ale vidím, že berieš to z tej lepšej stránky, drž sa :slight_smile:
22. bře 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristinka9 ten môj mi zahlasil,ze nevadi,on aj tak chce jarne alebo letne babo. Len ci teraz schvalne nestriela slepe naboje ?? :confused: ja uz som vyzbrojena aj novym teplomerom a kopou ovu testov. Dalsi mesiac budeme pridavat ukazkove grafiky :slight_smile:
22. bře 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Môj dnešný ovu test + grafík :slight_smile: Myslíte, že je to pozitívne?
22. bře 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pa_mi noooo, tiez ti neviem teraz povedat, ci bola... zalezi na tom, ci zajtra stupnes a pojdes hore... mozno je to len jednodnovy pokles.. a moa mozno fakt este len bude. treba pckat na dalsie teploty
22. bře 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku myslim, ze mozes dat ako pozitiv :slight_smile:
22. bře 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A ako mám teraz chápať tomu že špiním? zby ovulacne spinenie? http://www.fertilityfriend.com/home/redhairy
22. bře 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ráno som robila test a bol negat. no a neskôr prišla bolesť na MS, ale fakt neskutočná bolesť a MS nikde, len som špinila.. potom už to začalo byť také, že som stratila vedomie a tak som išla radšej na pohotovosť. Tam mi zobrali krv (že ak by na UTZ nebolo vidieť a bolo by napr. mimomaternicové), ale už aj na tom UTZ bolo pekne vidieť (inak teraz vôbec netuším, kedy som mala minulý mesiac ovu :sweat_smile: som moc nestíhala merať a skúsila som odhadom, ale zlý odhad veru.. :grinning: ). Tak mi nasadili lieky atď., ale o pár hodín sa dostavili ešte 100x silnejšie bolesti a začala som krvácať..
22. bře 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukku ďakujem pekne :slight_smile: vždy sa tak snažím to brať.. inak by som sa zbláznila :sweat_smile:
22. bře 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lagunasa no nevim, ci to uz tak skoro citit ucinky, ale normalne citim vajecniky dnes :confused: tak , jak ked som bravala clostyl...beriem radsej len jeden sacok denne.
22. bře 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek