Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

19mirka24
22. bře 2013

@snazilka1983 aj ja som hadikovala a dnes som stupla ... a ty urcite stupnes tobude tehu ako vysite 🙂

elebe
22. bře 2013

@adeala a to si si robila test v deň mrchy? a vyšiel ti negatívny? 😨 😨 fuuu...si si prežila,že stratila vedomie 😲 😲 a to si mala mimomaternicové? och ale šťastie v nešťastí nebola potrebná kyretáž 😅 držím ti veľmi palčeky,si naozaj statočná 😅 😅

snazilka1983
22. bře 2013

@19mirka24 dakujem za podporu 🙂

adeala
22. bře 2013

@elebe no ja to mám asi v génoch, lebo v mojej rodine tehotenské testy proste nefungujú ani v 4. mesiaci, keď už pomaly cítiš pohyby 😀
a nie, nebolo mimomaternicové, len sa báli, lebo som im tam pomaly plakala od bolesti 😒 už sa neviem dočkať pôrodu... 😅

19mirka24
22. bře 2013

@snazilka1983 nie je zac no snad bude tehu sak sme dajake baby z Liptova 🙂

elebe
22. bře 2013

@adeala fíha že v génoch 😨 😨 no každopádne si to zvládla a teraz je pekne pohnojené,do vianoc ešte stííííhaš 😀 😀

elebe
22. bře 2013

@lauritka ahoj lauri keď mám testíky na 14 a 15DPO rovnaké,to je v poho,však? 😅

snazilka1983
22. bře 2013

@19mirka24 veru veru 😀 smee

adeala
22. bře 2013

@elebe ach, to by bolo aké krásne 🙂 ja mám narodky po Vianociach pár dní spolu s mojou najsamlepšou tetou, tak keby sme to tak trafili 😵 len neviem, ako by ten môj milovaný zvládol 2 kozorožcov 😅

elebe
22. bře 2013

@adeala nikdy nevieš 🙂 🙂 aale určite by zvládol 😉 😉 my máme v rodine skoro všetky detičky november,december a ja tiež nebudem výnimka 😀 😀 no hold na vianoce skrachujeme 😀 😀

11miuska11
22. bře 2013

@lauritka
@redhairy
@rks
@snazilka1983
@elebe
@redhairy
@kristinka9
Ahojte kocky, tak ja zatial takto. Uz si pripadam, ako v diele "Cakanie na Godota" !!! Ale nevadi, po dvoch planych poplachoch tento mesiac, sa uz ten mojej OVULACNEJ KRALOVNEJ, ktora na seba nechava cakat, snad konecne dockam!! Minuly mesiac bola 45 DC a verim, ze do tohoto datumu sa raci mladej pani prist aj tento uzasne "kratky" cyklus. Inofolic beriem os 19 DC, takze to sa asi prejavi skratenie az v druhom cykle. 43 DC planujem ist na sono a potom snazilkovaci vikend ten dalsi. ALE! Kedze, vzdy, ked sa dostanem do tychto nizkych BT, tak sa bojim, ze mi to zase skoci zajtra hore a ja presvihnem ovulku ( muz sa tento tyzden vratil prechladnuty zo sluzobky, takze hviezdiciek moc v grafe nie je, minulu sobotu si za mnou len "odskocil", ako za milenkou,kks 😅 😅 😅 a tento tyzden chory, cele naprd) Vcera som mu kazala, nech sa "refreshne", kvoli tomu, ze choreho ho do sexu nutit nechcem a chcela som ,nech sa mu to tam vsetko obnovi, co ma a ze od soboty zaciname zase fungovat 🙂 Lenze, dnes citim, ze na mna nieco lezie!!!! Ako na potvoru, kks!!!!!!!!!!!!!!! PO dvoch tyzdnoch striedmeho sexu na mna nieco lezie!!!! Halooo, niekto tam hore, fakt dik. Zostala som radsej doma a lezim, aby ma to iba obislo 😉

Ale dolezite, co som sa v tomto mojom slohu chcela spytat je, nemusim sa bat, ze ovu pride zajtra? Niekde som citala, ze musi byt aspon 6 dni nizkych BT a potom 3 dni vyssia BT, aby sa to dalo povazovat za ovu. Takze, keby zajtra aj vyskoci BT, nemoze to byt ovu, podla tohoto pravidla, ci? Mne tento cyklus 2 krat vyskocila BT na 36,7, co mavam az v poovulacnej faze, takze logicky by som mala cakat este 3 dni nizkych BT a az potom najskor moze vyskocit ovulacne, nie? A chcela som dat este aspon jeden den na rekonvalescenciu muzikovi a hlavne sebe, teda. Kks. Celu zimu zdrava a teraz ako na potvoru! Horucku nemam, len mi je tak cudne, ako pred nadchou, uz sa celkom poznam, tak lezim radsej a do zajtra to mozno prejde. Tak, baby, poradte mi prosim, mame cakat do zajtra, alebo mame poistit uz dnes? Lebo ak by zajtra stupla BT a my mame ťuťu muťu az zajtra, tak to sme asi presvihli, nie? Lebo Vajko sa da oplodnit iba do 12 hodin a fesaci putuju 24 az 72 hodin k vajku, nie? vrrr

lauritka
22. bře 2013

@elebe hcg sa zdvojnasobuje kazdy druhy den ;) takze vacinou az po dvoch dnooch vidno vacsi rozdiel 🙂

elebe
22. bře 2013

@lauritka aha dobre....lebo na 12,13,14 bolo vidno rozdiel a na 15 už nie.....tak dúfam že je všetko v poho....cítim sa dobre 😅 a beriem to tak že predsa sú to len dr.max testy.....chcela som mamatest ale nemali 😠 😠 cez víkend ešte skúsim digi 😅

lauritka
22. bře 2013

@11miuska11 no a co hlienik ???? ono to pravidlo sa nda dat uplne doslovne, ked mas tam take vyssie vykyvy.. to treba vidiet komplexne cel graf.. pozri ved snazilkovat mozte.. pre istotu vzdy ked si nizsie ;)... a spermiam netrva az tolko hdin kym sa dostanu tam.. to si citala ?? vajko zije max 24 hodin.. ale spermie to stihaju za par hodin, sice presne neviem.. ale az tak dlho to nebude.

adeala
22. bře 2013

@elebe ale na toto mám zaručene fungujúcu radu! kupovať darčeky počas celého roka! 🙂 odložíš do skrine a hotovo 😀

lauritka
22. bře 2013

@elebe ale urcite.. testiky aj tak nie su uplne relevatne, co sa tyka toto, ci je to dobre alebo nie, teda ci sa to deli ako ma..
takze to si velmi nelam nad tym hlavu, ine by bolo, keby boli slabe a fakt netmavli...

elebe
22. bře 2013

@adeala no budem to tak musieť poriešiť aj ja....lebo začína to 10.október a končí 18.december a potom vianoce...no fuuu..... 🙂 🙂

elebe
22. bře 2013

@lauritka ďakujem lauri,si ma ukludnila....ale niekde vnútri cítim že je všetko v poriadku,neviem jednoducho to cítim a veľmi sa teším k dokimu,čo pôjdem až po sviatkoch,chcela som ísť skôr,ale čo už keď akurát vychádza veľká noc 😠 😅

snazilka1983
22. bře 2013

@11miuska11
@lauritka teda lidi ked pisete ze ovu nebola preco jej ju grafik uz oznacil tou zelenou ?? 😅 normalne ste ma teraz zmiatli

11miuska11
22. bře 2013

@lauritka no a to nevadi, ze od jeho "refreshu" presiel iba jeden den? Tie zelene okienka dolu v grafe, to je plodny hlienik, a mam ho aj dnes. S hlienom plodnym ja problem nemam, mam ho aj na rozdavanie a kvalitny, lenze pozri kolko krat do cyklu!! takze tym neviem, ci sa da riadit. Inak, ma ist muz na buduci tyzden na spmg, ale asi to zrusime, ked to ma teraz v tomto mojom ovulkovom obdobi a po takmer 40 dnoch cakania, nech nemusime drzat celibat kvoli spmg. A myslis, ze vadi, ze bol muz prechladnuty a na mna nieco lezie? Vies, ci sa nemoze poskodit vajko, alebo tak. hmm..uz to asi moc analyzujem 😀 😀

elebe
22. bře 2013

@11miuska11 fuuu moja,ja sa v tom tvojom grafe nevyznám 😕 😅 ja by som to asi nechala tak keď ste chorlaví a na bud.cyklus s inofolicom to určite bude lepšie 😉

11miuska11
22. bře 2013

@snazilka1983 ja som bola 13 a 23 DC na sone. Cela vytesena som utekala k lekarovi, nech mi potvrdi ovu. A povedal, ze zoiadny dominantny folikul a ani ovu nebola., Neviem, preco to ten graf oznacil. ,Ja som velmi zvlastny ukaz, MAm priznaky, vyskoci mi BT, krasny hlienik, bolesti aj podbruska a aj hlavy a ovu nikde. Dokonca v hlieniku vlakienko krvi! Cize ja sa na priznaky nemozem spoliehat, lebo su asi 2 krat do cyklu 😠 ale nakoniec sa BT hore nedrzala, takze to ovu fakt nebola 😒
@lauritka

adeala
22. bře 2013

@elebe je to v pohode 🙂 a dokážeš človeka tak dosť prekvapiť 🙂 (tých starších hlave..) keď mu dáš niečo, o čom sa zmienil niekedy v marci 🙂

11miuska11
22. bře 2013

@elebe juuuj. vies, ze ja som tohoto isteho nazoru, ale ked si predstavim, ze teraz budem cakat este 23 dni do MS a potom dalsich 45 DC na dalsiu ovulku, tak mi je do placu ☹ ☹ ☹

elebe
22. bře 2013

@adeala my sme si z drahým povedali že tento rok si žiadne darčeky nedáme,len nech som doma z nemocnice s naším vytúženým dieťatkom.....to bude najkrajší darček pod stromček a na celý život,iné nepotrebujeme 🙂 🙂 🙂

lauritka
22. bře 2013

@snazilka1983 no ale grafy mozu oznacovat co chcu 🙂 tie teploty ma dost uskakckane. aked teraz nedojde mrcha.. co by sa mohlo tvarit akoze bola ovu.. tak potom taha dalj a ovu nebola 🙂4
lebo keby bola ovu a nie je to tehu tak to nema preco meskat.

snazilka1983
22. bře 2013

@11miuska11 fuha tak to je zvlastne lebo mne naozaj ten graf pride ako po ovu aj ked jednu dobu klesla pod bod ale to len raz a zas sla hore a teraz sa to tvary ako pred MS. no zaujimave 🙂

elebe
22. bře 2013

@11miuska11 no tento mesiac to budeš musieť ešte nejako vytrpieť,ale verím tomu že na bud.cyklus budeš mať ovu oveľa skôr....ja som tento mesiac mala mať zase dlhokánsky cyklus,lebo každý druhý taký býval.....a mala som ovu na 17DC.....inofolic som brala 12dní a čítala som že zaberá od toho ôsmeho dňa užívania....odkedy ho berieš?

snazilka1983
22. bře 2013

@lauritka jj presne vyzera to tak ze bola ale jasne ze nemusela byt ale normalne ja by som povedala ze ide dojst mrcha 🙂

lauritka
22. bře 2013

@11miuska11 tak skus robit ovu testiky.. aby si vedely dopredu kedy bude.