Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

pa_mi
26. bře 2013

@kristinka9 zevraj inofolic zabera po 7-8 dnoch brania, tak mozno prave zacal ucinkovat 🙂

pa_mi
26. bře 2013

@christie12 jaaaaj, vela pi a cikaj a kup si brusnice - to naramne pomaha na mocaky. naozaj.

lucka2405
26. bře 2013

@nelabela tak to by asi videl kebyze ho mam, ze??

nelabela
26. bře 2013

@lucka2405 mal by....neboj, ked mas ovulku a mrchu, je to ok....

lucka2405
26. bře 2013

@nelabela tak dufam ze to bude ok, a podari sa aj mimi 🙂

christie12
26. bře 2013

@pa_mi stary mi ich vyzral, musim ist kupit 😀 inak mam doma uroval tbl. a cajik s brusnicami.. a objednala som si kvapku uro od valovica...
baby myslite, ze ak nasadim atb na par dni moze to uskodit pripadnemu tehu? aj ked silno pochybujem, ze tehu bude, ale ak by nahodou?
@lauritka @zelovocka @nelabela

pa_mi
26. bře 2013

@christie12 ja si myslim ze skor nie ako ano. ved kym sa to vajce uvolni a docestuje a usalasi sa tam...to uz budem po dobrati davno 😉

nelabela
26. bře 2013

@christie12 myslim si to iste ako @pa_mi ...najdolezitejsie je, aby si ty bola ok.... 🙂 potom bude i mimi

christie12
26. bře 2013

@nelabela
@pa_mi tiez si myslim babulky 🙂 takze zajtra idem po atb... a zacnem riesit, preco sa mi to vracia... mozno aj snazenie odlozime.. nech to dam doporiadku..

sarin
26. bře 2013

@christie12 ake mas ATB? a kolko DPO si?

pa_mi
26. bře 2013

@christie12 no, toto si nezanedbaj a poriadne to preliec, lebo sa to potom zvykne zvrhavat na chronicke ochorenie. ja som mala 2x zapal mocaka a odvtedy si davam velky pozor, staci mi chodit pol dna bosej doma napr. a uz citim nekomfort.

christie12
26. bře 2013

@sarin zatial ziadne, ale zial tie ktore su bezpecne v tehu ja nemozem, lebo som alergicka na penicilin a ampicilin.. ☹
v januari som mala nieco na N, ale nepamatam sa.. a dpo? podla mna je este len dnes ovu.. pripadne vcera..

christie12
26. bře 2013

@pa_mi ved prave.. v decembri som to zanedbala a tu to mam ..

sarin
26. bře 2013

@christie12 Nolicin asi.. mas to preto ze sa snazite a preto sa ti to vracia ja som fungovala na nolicine 7 rokov kazdy mesiac pomaly,... Najdolezitejsie je liat do seba litre vody cohokolvek nesladeneho vitamint C predavkovat sa doslova pred sexom po ist cikat (pri snazeni najhorsia moja dylema ci risknut zapal alebo ze mi vyplava najlepsi plavec...

pa_mi
26. bře 2013

@christie12 @sarin tuto dilemu poznam aj ja 😀 😀 😀

sarin
26. bře 2013

@christie12 stale som jedla uroval manosa, svedske brusnice, loctobacily... boze az ma skruca ked si na to obdobie zmyslim...

sarin
26. bře 2013

@pa_mi no a to si to mala "len" dva krat.... moja mama povedala ze to mala raz a je to 100x horsie ako porod.. a ja kazdy mesiac tolke roky.... fuj...

pa_mi
26. bře 2013

@sarin boze tak to ta teda lutujem....inak mam mala pravdu - ja sice este neviem aky je porod, ale predstavujem si ho nejako podobne....fakt som mala pocit ze mi "vypadne" cely spodok...auuuuu, este teraz ma to boli ked si na to spomeniem

zelovocka
26. bře 2013

@christie12 cauky, zase mas daco s mocovymi cestami?! 😒 urcite to treba preliecit! ATB! ono uz ked si raz mala problem, to rado recidivuje, ja som mala silny zapal trikrat ☹ budes si musiet 1.) posilnit imunitu preventivne, 2.) davat neustale pozor na vzorny pitny rezim, 3.) davat pozor na tepelny komfort od nôh, v oblasti krizov a vajecnikov 😉 4. pravidelne chodit cikat 🙂 nezadrziavat moc, neodkladat navstevu wecka, lebo sa v mechure hromadia bakterie.
joj moja, drzim palce, nech sa to uz po tejto liecbe nevrati.

christie12
26. bře 2013

@sarin ano Nolicin, presne..
tiez si myslim ,ze to mam z toho, lebo predvcerom som zaspala a nesla cikat a je to tu ☹.. dnes som si supla urinal akut 1x, uroval manosa 3x, 1000mg vit.C, a asi liter a pol brusnicoveho caju.. a dalsi je uvareny..fuj.
a ako si sa toho zbavila?

rks
26. bře 2013

Baby, nestraste tu tym snehom ☹ zajtra letime domov, uz tri mesiace sa vytesujem, ze po rokoch znovu zazijem slovensku jar a teraz toto. aby som sa napokon este aj obavala, ci nam to poleti. alebo taka kalamita nehrozi? ja sledujem iba predpoved pocasia tu, pozriet SK pocasie ma ani nenapadlo.

@kristinka9 par dni si nemerala, to naozaj je ten vyskok taky velky? u mna boli aj vacsie vyskoky, no ale je jasne ze so mnou nieco nie je v poriadku. hlavne som zvedava, ako to pojde dalej u teba 😉

@rica1 ano, aj mne sa zda, ze som o tom dakde citala. a ja som jasny dokaz, ze to moze byt naozaj tak. a zda sa mi, ze sa to preukazuje aj na malom rozdiele medzi pred- a po- ovu teplotami. no a u mna teda tie teploty boli takmer rovnake :(

christie12
26. bře 2013

@zelovocka snazim sa to dodrziavat..a vidis, mam "stastie" 😀
zrejme odlozime snazenie , nech to poriadne preliecim..
este ma napadlo, nemoze to byt aj z lubrikantu? zacali sme pouzivat concieve...
@pa_mi @sarin

sarin
26. bře 2013

@christie12 ver mi ze to nechces vediet....

sarin
26. bře 2013

@christie12 no nie z lubrikantu isto nie a este s concieve... aj ja ho mam

rica1
26. bře 2013

@rks ja mam teraz nizke poovuteploty☹ neviem uvidíme , spýtam sa na to doktora, a ako mi dopadne ten HP výsledok z poslednej fazy cyklu este vlastne neviem aj ked tento cyklus nebude 28dňovy ale aspon 33dňový ak nie dlhší

redhairy
26. bře 2013

@christie12 su atb ktore je vhodne uzivat pocas tehu len sa treba pytat lekara s ktorymi ma skusenosti dobre skusenosti i utehotnych zien.

redhairy
26. bře 2013

@rks u nas uz nesnezi uzlen pada dazd so snehom 😅 a su 3 stupne pod nulou.

rks
26. bře 2013

@11miuska11 no predstav si, ako sa tato moja mrcha zachovala. po jednom dni strasne silneho krvacania vcera doobeda len nieco velmi malo a potom na 24 hodin nic, vobec nic. uz som si aj myslela, ze je po nej, ale rano ma strasne bolelo brucho, aj pri chodzi som citila kazdy jeden otras. no a prave som sa vratila z toalety a krvacanie sa spustilo znovu :( uz naozaj nerozumiem svojmu telu :( ano, endometrioza je v kratkosti to, co pises. ale sposobuje to dost velke problemy, a vyliecit sa z nej v podstate neda, len zmiernovat prejavy. ale ja sama o nej este neviem takmer nic, je to len par mesiacov, odkedy o nej viem...

11miuska11
26. bře 2013

@rks mojaa...tak to moze tu cudnu MS sposobovat asi ta endometrioza. Viem, ze kocky chodia na laparoskopiu s tym a potom je to OK, na istu dobu. Kamoska s tym v poho oethotnela 🙂 Drzim palce. Dobre robis, ze to ides riesit, lebo to asi fakt nie je sranda. Inak a ako ti to zistia, ci to mas?

christie12
26. bře 2013

@sarin nebudem sa pytat, ak ti je to neprijemne.. prepac 🙂
ale dakujem za rady 😉