• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@nelabela no neviem ci tie nase vydrzia, to by sme mali ine stastie :slight_smile:
ja som zvedava na teba, drzim hnaty :slight_smile:
mocak furt rovnako, idem k dr. nech ma kukne..
27. bře 2013 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@christie12 daj potom vediet, co povedala a dakujem
27. bře 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
27. bře 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelabela zajtra určite testuj :wink: :slight_smile:
27. bře 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukku no lebo si len 2DPO, zajtra vyznačí :wink: :slight_smile: a držím palceee :slight_smile:
27. bře 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby moze mi byt uz dva dni po ovu totalne na grcanie? vcera som myslela, ze ani neprezijem, tocila sa mi hlava, napinalo ma a doslova som vecer prelezala ako mi bolo zle a dnes to pokracuje. Vobec si nenamyslam, ze by mohlo ist o priznaky tehu, skor len - bolo niektorej po ovulacii takto nemozne? Ja tu len odfukujem. Aj som si myslela, ci to nie je daco z jedla, ale to uz by hadam preslo. Tento cyklus ani neberiem nijake vitaminy, takze fakt neviem. Len mi je fakt dost zle.
27. bře 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denka01 no ja na to pozeram ze sem hadzete vsetky grafy no ja vas asi sklamem a nic tu nedam pretoze to mate na nejakej anglickej stranke a ja by som nevedela co tam mam vlastne robit.ja budem rada ak sa mi to podari si to zaznacit na nejaky stvorcekovy papier :grinning:
27. bře 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka Ďakujem moja :slight_smile: A pozitívny ovu test bol od Teba :slight_smile: Tak dúfam, že aj tehu test bude mať rovnaký výsledok :slight_smile:
27. bře 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelabela fnuk co ti to tak skackaa. :angry:
27. bře 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lagunasa
@elebe
@nelabela
@redhairy
@lauritka tak holky zazrak sa nebude konat http://www.fertilityfriend.com/home/3c16ed zacinam klesat a zacala som spinit bledoruzovym hlienom takže myslim ze uz je len otazka casu kedy sa to rozbehne :angry: :angry:
27. bře 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka1983 ides dole???? sak to je uplne mini....:slight_smile: a test co?
mne to skacka koli mrche... :frowning2: zajtra pojdem ku dnu
27. bře 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelabela :grinning: hore vyssie som ta predbehla hehe. nebooj hlavu hore teraz dolu buduci mesiac dalsi pokus :wink: budeme si fandit navzajom :slight_smile:
27. bře 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snazilka1983 nikdy nevieš,moja kamoška špinila 10dní a bola tehu :wink:
27. bře 2013 v 09:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ved uvidim co bude ak sa to nerozbehne a teplota nebude dalej klesat skusim tes za dva dni. i ked uz ma to netaha ho robit. som uz akosi zmierena s tym :slight_smile:
27. bře 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka1983 juuuj bodajby sa nerozbehla.....inak aj mne keď sa začínalo špinenie,vždy som sa zmierila z mrchou :slight_smile: to len tento mesiac som spozornela keď mi na 12DPO nezačalo špinenie a keď ma aj naplo z káva,tak som letela kúpiť test :slight_smile:
27. bře 2013 v 09:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe hihi no vidis tak mne spinenie zacalo :wink: takze nic z tohoo
27. bře 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka1983 ale raz sa to podariť musííííí.....ja som to tento mesiac ale vôôôôôôbec nečakala,ani len trošičku som nedúfala,ešte som aj makala u našich,som sa naťahovala s drevom a potom toto :slight_smile: :slight_smile:
27. bře 2013 v 09:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe presne ako ja predtym ked som ostala tehu voobec som to necakala a den pred testovanim som kydala konom a so senom sa natahovala a rup tehotna :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka1983 no vidíš,takže recept je ťažko pracovať :grinning: :grinning:
27. bře 2013 v 09:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe hmm teda aj to som skusila a nezabralo :grinning:
27. bře 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka1983 ale raz sa už podarilo a musíííí sa znova :wink: :wink:
27. bře 2013 v 09:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe vies co neviem potom co som si vcera tu na MK precitala nazory na zaver spermiogramu teratospermia tak mi stacilo. :frowning2: v skratke ze vajicko sa sice oplodni ale plod skoro odumrie lebo tie spermie su narusene ci co :( sklamalo ma to
27. bře 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka1983 tvoj muž to má? ty ma nestraš,aj môj to mal....a my sme nasadili macu a až vtedy som otehu :fearful: :fearful: dovtedy som nevedela otehu.....
27. bře 2013 v 09:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka1983 a kto má teratozoo, tvoj mm? nám tvrdili v car ze taká spermia vajícko nemoze oplodnit že to nezvládne či čo :frowning2: máme ju tiež asi..
27. bře 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe hej. na folikulometriu a celkovu kontrolu ovu. dúfam, že už budu folikuly vhodné na IUI. idem tam v sobotu ráno.
27. bře 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
tak včera ovutest celkom pekný. Dnes čakám už úplne pozitivny. A pridalo sa už aj predovu špinenie :unamused:
http://www.fertilityfriend.com/home/katka61
27. bře 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lagunasa budem na teba myslieť a veľmi držať palčeky :wink: :wink:
27. bře 2013 v 09:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kalianka ja myslím, že to nebude mať nič s ovu, skôr je to nejaká viróza :unamused: snáď ti bude čoskoro dobre..
27. bře 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ano ma to bohuzial. bral aj macu a nepomohla mu. tieto spermie vraj oplodnia vajicko len maju zly tvar hlavicky cico. dokonca sa vraj skor dostanu do vajicka ako zdrave spermie. vrr na nervy toto.
@rica1 nema teratozoospermiu ale len TERATOSPERMIU to mas prakticky to iste si myslim neviem no.
27. bře 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rica1 aj nám to tvrdili,že môžeme otehu len IVF lebo taká spermia nedokáže oplodniť vajíčko....ale drahý bral macu a som tehu....tak dúfam že bude všetko v poriadku,ste ma vystrašili :frowning2: :frowning2:
@snazilka1983
27. bře 2013 v 09:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek