• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@cammeronka hmmm.. no uvidis zajtra.. ci este klesnes alebo pojdes hore.
27. bře 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin no sam od seba nevezme.. to jak za dietatom treba za nim chodit , aby prehltol...." a zobral si tabletky ?, uz si zobral.. ??" a podobne.. :slight_smile: potom si vypocujem niekedy somranie, ze je ako spermiova banka len.. atd blah blah :grinning:
27. bře 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka chavlabohu ze nie je len ten moj v tomto smere "naruseny", vidim ze aj tvoj muzik je rovnako "postihnuty" :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka a moj potom este zvykne otazku? "a co mi to davas?"
27. bře 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
@pa_mi tak moj ma vecny problem, ze mu to dam na nespravne miesto.. a vraj mu ich mam vyluskat a dat do krabicky od CM m lebo na tie je zvyknuty... No preboha to kde som .....?? inak neviem co ti chlapi su taki cudni v tomto smere... vsak kolko zena pre to urobi a on len posratu tabletku ma vziat a vyhontrlat do pohara a vsetko mu je moc,.... to ze mne sa hrabu kefami v kazdy pol rok to je nic... jaj niekedy ma to tak vytaca....
27. bře 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi :D hej aj mna sa pytal, co za drogy zase :grinning:
27. bře 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin pokila mu fakt nenachystam pod nos, tak ho ani nehne.. hrozni ti muzi.. a my zeny pchame do seba hocico. :sunglasses:
27. bře 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. bře 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe papam celaskon, viac v praci nemam. snad je to len jarna unava.
@katkaks od 5.dpo do 10.dpo moze dojst k IP.
27. bře 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
@pa_mi
@elebe
@lagunasa
Ahojte kockyyy...stale sa drzim hore a zajtra sono na verim, ze potvrdenie ovulky!!! Ako sa mate ? Nieco nove? :slight_smile:
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/mmiuskaa/grafy?c=-8588408104854775808
27. bře 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lagunasa neboj všetko bude dobré....hlavne klud a úúúúsmev :grinning: :grinning: :grinning:
@11miuska11 no určite ti to doki potvrdí,vyzerá to pekne :wink:
27. bře 2013 ve 12:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elebe verim silno aj ja. Tretie sklamanie tento cyklus by som uz asi fakt nezvladla v zdravi :frowning2: Ale ty sa pochval, maminka, nejake priznaky? Kedy ides na kontrolu?
27. bře 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarin
@lauritka moj berie dobrovoľne sám, nikdy nezabudne ale aj tak ziadny výsledok zatial:frowning2:
27. bře 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rica1 aspon to.. dufam, ze vysledok pride ;)
27. bře 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@11miuska11 no ja som bola v pondelok,som nevydržala :sweat_smile: a videl mi tam takú malú machulku,aj mi ukazoval že pravdepodobne tehu,ale na 100percent to ešte nevedel,tak mám ísť znova po sviatkoch,dúfam že už bude niečo vidieť :sweat_smile: a neboj.....tentokrát ti ovu určite potvrdí,však teplota nepustí :wink: :wink:
27. bře 2013 ve 12:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@11miuska11 nooo, myslim ze ti ju potvrdi, graf vyzera veru velmi dobre.....ja nic, furt sa obšmietam tak o ničom. zjvane ma ovu obchádza - mávam na 20 DC tak sa hadam dočkám :angry:
http://www.fertilityfriend.com/home/410535
27. bře 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe juuuj, tesim sa s tebou, potom nam tu poriadne zakasli a nakaz nas tehu virusikmi :grinning: :grinning: :grinning: A samozrejme si aj foto prosime :grinning:
27. bře 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@11miuska11 určiteeeeee....ak budem vidieť fazulku tak si určo vypítam fotku :slight_smile: a potom aj pluvance budú :grinning:
27. bře 2013 ve 12:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rica1 ahojky, aj ty si tu ? :slight_smile: Som si ta nevsimla. AKo pokracuje BT? Len prosim ta ziadne chmary okolo muzika, dobre je, ze poctivo berie vitaminy a chce on sam nieco pre to urobit. Moj tiez pravidelne berie, aj ked este nebol na spmg. Podla mna sa tym tlaci preto, aby mal dobre vysledky a pohladilo mu to potom trosku jeho muzske ego. Hahaha :sweat_smile: :sweat_smile: A ako to tu uz vela kociek pisalo, staci 1 !!! z miliona :slight_smile: a ta sa urcite najde :slight_smile:
27. bře 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@11miuska11 ahojky, ideš si dať potvrdiť ovu? som zvedavá ako to dopadne, ale vyzerá, že predsa prebehla. :wink: ja dnes poobede idem k novému lekárovi prvý krát, tak som zvedavá :pensive:
27. bře 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kristinka9 nech ti oznami len pozitivne spravy :dizzy_face:
27. bře 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pa_mi aj ja som zvedavá, aký bude :wink: A tá tvoja ovula je kde, mrška...už by mohla doraziť konečne, číham na teba každý deň, aby som vedela, či ten inofolic účinkuje...
27. bře 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka v piatok ma dojst mrcha, tak najneskor potom to bude jasne :slight_smile:
27. bře 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@11miuska11 teplota zatial stupa nebol ziadny pokles od ovu dnes som 8DPO a som na 36,7 v ustach a 37 dole
27. bře 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kristinka9 no neviem, mam pocit ze este nezabral....mavam ovu tak cca 20DC takze som este v norme, ale verila som ze bude skor :angry:
27. bře 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi hm aj ja som verila, to by bola výborná správa, no možno ďalší mesiac...alebo možno ďalší už ani nebude :wink:
27. bře 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pa_mi no jo, hore dolu, tak ako ja v prvej faze cyklu. Ale ked mavas okolo 20 DC, tak to uz by ste mali byt v plnom prude snazilkovania :grinning: :grinning: nam to tento mesiac zase nevyslo a snazili sme sa az 1 DPO :slight_smile: ale clovek to predtym nevie, ze ci to uz je ovu, alebo zase len plany poplach., Hlavne ked mne teraz prisla o 8 dni skor :slight_smile:
27. bře 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rica1 paraada, len tak dalej :slight_smile: drzim palec, silno :slight_smile: a muzik uz ako dlho berie vitaminy? Vraj sa to prejavi az po 3 mesiacoch tie ucinky..
27. bře 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristinka9 ano, idem si dat potvrdit, uz 3 krat tento cyklus, tak aj napriek ukazkovej BT som stale trosku skepticka :slight_smile: Ale verim, ze tentoraz to uz bude ona a dokonca o 8 dni skor s inofolicom!! UPlne by som bola stastna, keby to tak je :slight_smile: Drzim palec u noveho gyndu. Preco si menila?
27. bře 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ennynka ale budes vediet urcite aj ked nevies po anglicky skus si vytvorit ucet na fertilityfriend.com a ak Ti nieco nepôjde alebo nebudes vediet napis a mi Ta budeme navigovat ako a co dalej.
27. bře 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek